ביטוח דירה הראל

ביטוח דירה הראל מעניק ביטוח ייחודי לדירה ולתכולתה, תוך מתן אפשרות להגנה מירבית מפני סיכונים רבים, תוך התאמת הכיסוי הביטוחי באופן ייחודי לכל מבוטח. חברת הביטוח הראל מציעה במסגרת ביטוח דירה מספר תוכניות ביטוח בדרגות שונות: אדירה כסף, אדירה זהב, אדירה ירוקה, וכן ביטוח לבית משותף.

אדירה זהב – ביטוח נרחב במיוחד

ביטוח דירה הראל מציע את ביטוח אדירה זהב, ביטוח המעניק הגנה מקסימלית בגין כל הסיכונים הן לדירה והן לתכולתה. וכן, כיסוי חלקי לתכולה גם כאשר היא נמצאת מחוץ לדירה, ואף כיסוי לכבודה בחו"ל, עד 10% משוויה. בנוסף, ניתן להוסיף לפוליסה הרחבת בגין נזקים ממעשי טרור, והרחבת ערך הדירה הכולל גם את שוויי הקרקע. 

אדירה כסף – ביטוח דירה הראל גמיש

ביטוח דירה הראל השיק ביטוח חדש ומעודכן, המקיף הן את הדירה והן את תכולתה. הפוליסה מעניקה כיסוי ביטוחי נרחב נגד נזקים רבים, יחד עם זאת, המבוטח יכול לוותר על חלק מהכיסויים, לבחור אחדים מביניהם, ולהוסיף הרחבות וכיסויים אחרים. אפשרויות הביטוח כוללות: כיסוי ביטוחי במקרים של נזקי אש, פגעי טבע, רעידות אדמה, גניבה, שוד ופריצה; כיסוי ביטוחי לשבירה של מראות, אסלות, כיורים ומשטחי שיש; כיסוי בגין דליפת מים מצנרת; כיסוי תכולת כספת בנק; ביטוח לתכשיטים, שעונים, כלי נגינה, מצלמות ותמונות (כולל אפשרות הרחבה לביטוח בחו"ל); ביטוח ציוד אלקטרוני, מערכות שמע, טלוויזיות ומחשבים אישיים.

ביטוח דירה הראל – הרחבות וכיסויים נוספים:

לחברת הראל הסדרים עם מספר חברות, אליהן יכולים לפנות מבוטחים אשר בידיהם ביטוחי אדירה כסף ואדירה זהב, והם רכשו כתבי שירות במסגרת הרחבות ביטוח ייחודיות אלה:

  • כתב שירות לטיפול בנזקי מים ונוזלים אחרים.
  • כתב שירות לטיפול חירום בנזקי מים.
  • כתב שירות לשירותי חירום לטיפול בתקלות אינסטלציה, תקלות במערכת החשמל, פתיחת דלתות נעולות.
  • כתב שירות לטיפול בנזקי מים כתוצאה מאיטום לקוי.
  • כתב שירות לאחזקה ותיקון של מכשירי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים.
  • כתב שירות לתמיכה ותיקון למחשב אישי ולציוד היקפי.
  • כתב שירות למתן שירות ביקור לילי של רופא מחברת "ביקור רופא".
  • כתב שירות דעה שנייה לקבלת חוות דעת נוספת מרופא מומחה באחד התחומים: רדיולוגיה, פתולוגיה וקרדיולוגיה.
  • כתב שירות לשירות חירום לשיניים. עד ארבע טיפולים בשנה לעזרה ראשונה ושיכוך כאבים.
  • כתב שירות המעניק פתרון לאובדן או גניבה של משקפיים, כולל זכאות לבדיקת ראייה.

פוליסה – חבילת ביטוח

ביטוח דירה הראל יכול להיות חלק מחבילת ביטוח בה ניתן לבטח את המבוטח ואת בני ביתו מפני מגוון של נזקים לסוגי רכוש סוגים: ביטוח דירה ותכולתה בנוסף לביטוח רכב, תאונות אישיות ועוד. ביטוח מסוג זה מתחדש אחת לחודש.

 עד הגג – ביטוח לבית המשותף

להשלמת השקט הנפשי מציע ביטוח דירה הראל פוליסת ביטוח הכוללת מגוון כיסויים גם לבית המשותף. הפוליסה מעניקה ביטוח לחלקים המשותפים של המבנה, והתכולה המשותפת: ביטוח מעלית, מתקני הסקה ומערכות מיזוג אוויר, ביטוח עובדי הניקיון והגינון בבניין, ביטוח צד שלישי , ומתן שירותי חירום לתיקון דליפת מים.  

לקבלת הצעת ביטוח דירה
מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סוג הנכס