ביטוח דירה מנורה

מנורה היא אחת מחברות הביטוח הגדולות בארץ לאחר שרכשה את מבטחים, שומרה וסיני. למנורה לקוחות רבים המבוטחים בביטוחי חיים ובביטוח פנסיוני. חברה מנורה ממליצה למבוטחיה, אשר כמובן, מרוצים משירותיה, להרחיב את סל המוצרים שהם רוכשים בה. ביטוח דירה מנורה יכול להיות אפשרות נוספת להיות מבוטחים של החברה הוותיקה. 

רימון לדירה – ביטוח דירה מנורה

ביטוח דירה מנורה מסוג רימון מציע למבוטחים פוליסת ביטוח המפצה אותם במקרה של נזק או אובדן שייגרמו לדירה או לתכולתה כתוצאה ישירה של מקרים שעשויים חלילה וחס להיגרם מהמקרים הבאים: אש, סערה, ברק, רעם ועשן יוצא דופן; שטפון או הצפת מים ממקור חיצוני; התפוצצות או התלקחות; התקהלות אסורה והתפרעות; התנגשות כלי רכב בדירה; נפילת כלי טיס, או רעד על קולי הנגרם מכלי טייס.

ביטוח דירה מנורה מסוג רימון כולל את הכיסויים הנלווים הבאים: תאונה הגורמת לשבירת שמשות ואביזרי אינסטלציה; תאונה הגורמת לשבירת מכשירי טלוויזיה ומחשבים; אובדן או נזק לאופניים; ביטוח צד שלישי בגין נזקי גוף או נזקי רכוש שנגרמו בבית המבוטח; ביטוח לעובדים במשק הבית.

ביטוח דירה מנורה מאפשר להוסיף כיסויים נלווים לביטוח רימון תמורת תוספת תשלום: הגדלת הביטוח לתכשיטים ודברי ערך; נזקי טרור; פעילות עסקית המתרחשת בדירה; ביטוח תאונות אישיות לבני המשפחה כולה.

רימון מורחב לדירה – מבית ביטוח דירה מנורה

פוליסת ביטוח דירה מסוג רימון מורחב לדירה מעניקה ביטוח מורחב מבית ביטוח דירה מנורה. הפוליסה מעניקה כיוסי והחזר כספי מפני סיכונים נוספים. בתוך פוליסת ביטוח זו כבר קיימות באופן מובנה הרחבות  נוספות לכיסוי ביטוחי לכל הסיכונים שעשויים להיגרם לתכשיטים ולדברי ערך אחרים של המבוטח; ביטוח ריהוט וציוד גן; ושחזור מסמכים.

ביטוח דירה מנורה מאפשר להרחיב גם את הביטוח המורחב, תמורת תשלום נוסף, ובכך להגדיל משמעותית את הכיסוי הביטוחי נגש סיכונים נוספים העלולים להתרחש: ביטוח נגד נזקי טרור; ביטוח ציוד אלקטרוני ומערכות ממוחשבות; ביטוח לפעילות עסקית, במידה והיא מתרחשת בדירה; וביטוח תאונות אישיות לכל אחד מבני המשפחה בבית.

כיסוי רעידות אדמה

ביטוח דירה מנורה רואה בביטוח לכיסוי נזקים מרעידות אדמה תוספת הכרחית לפוליסת הביטוח בימים אלה. כידוע, מדינת ישראל יושבת על השבר הסורי אפריקאי, והיא מועדת לרעידת אדמה חזקה בערך אחת למאה שנים. מכיוון שלא התרחשו רעידות גדולות אדמה במאה שעברה, יש חשש כי רעידת אדמה כזאת תתרחש בעתיד הנראה לעין. אפשר לוותר על ביטוח נגד רעידות אדמה בחתימה פשוטה על טופס מיוחד, אך החברה ממליצה לא לעשות זאת.

שירותים נוספים

ביטוח דירה מנורה מאפשר קניית שירותי ביטוח נוספים השייכים לחברת מבטחים, שהיא חלק מקבוצת מנורה. השירותים הנוספים הם: שירות אחזקה ותיקון למכשירי חשמל ואלקטרוניקה ומחשבים ביתיים; שירות תיקון נזקי מים שמקורם בצנרת; שירותים וטרינריים; שירות עזרה ראשונה לטיפול בשיניים; שירות חוות דעת שנייה למקרים רפואיים; שירות בחברת "ביקור רופא".

לקבלת הצעת ביטוח דירה
מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סוג הנכס