ביטוח דירה מגדל

חברת מגדל מציע למבוטחיה פוליסת ביטוח דירה שנקראת בשם: "עד הגג". פוליסה זו כוללת כיסוי ביטוחי הן למבנה והן לתכולה. אין צורך לפצל את הביטוחים, ואין צורך להתלבט בין שניהם. פוליסה אחת של ביטוח דירה מגדל, נותן כיסוי ביטוחי שלם, ושקט נפשי. 

כאשר מדברים על ביטוח דירה, צריך להיות מדויקים, ולהבהיר למה מתכוונים. ביטוח דירה יכול להיות מכוון לביטוח המבנה והחלקים הקבועים בו, וביטוח דירה יכול להיות ביטוח התכולה, שהיא כל החפצים הנמצאים בדירה, והם רכושם של מי שגרים בה בפועל.

ביטוח דירה מגדל כולל הכול

המבנה כולו מבוטח, התכולה כולה מבוטחת, ובנוסף – יש כיסוי ביטוחי לכל בני הבית, וגם לעובדים במשק הבית.

הביטוח מכסה נזקים אשר עלולים להיגרם על ידי: גניבה ופריצה לבית; נזקי טבע כמו סערה, ברק או הצפת מים; נזקי אש ועשן; נזקי צנרת כמו התפוצצות צינורות, דליפת מים והצפה; נזקי רעידת אדמה (אותם ניתן לבטל על ידי בקשה מיוחדת בכתב, על-פי הוראות החוק לפוליסה התקנית לביטוח דירה בישראל).

בפוליסה של ביטוח דירה מגדל מספר כיסויים שייחודיים רק לחברה: כיסוי ביטוחי לגינה הכולל הן את הריהוט והן את מערכת ההשקיה והצמחייה; כיסוי ביטוחי לכיריים מיוחדים כמו כיריים קרמיות או קריסטליות; וכיסוי לשבירה שעלולה להיגרם מתאונה למערכת שמע ולמחשב אישי.

אפשרויות הרחבה של פוליסת ביטוח מגדל

חברת מגדל מאפשרת את הרחבת הפוליסה הבסיסית, המבוססת על הפוליסה התקנית בישראל, על ידי תשלום נוסף. ההרחבות של ביטוח דירה מגדל, כוללת הן הרחבות של כיסויים נוספים בתכולת דירה, והן הרחבות לכיוון של כיסוי שירותים שונים ומגוונים:

  • הרחבה יכולה לכלול כיסוי ביטוחי לתכשיטים ודברי ערך, תכולת כספת, תמונות אורגינליות ופסלים, ומחשב נייד.
  • הרחבה אחרת יכולה להתייחס לשווי ערך הקרקע עליה בנוי הבית (בעיקר אם מדובר בבית פרטי).
  • הרחבה יכולה לכלול שירותי חרום כמו: טיפול בתקלות חשמל ואינסטלציה (מומלץ בעיקר אם מדובר בבית לא חדש); שירותי פתיחת דלתות ומנעולים; שירותי חירום בריאותיים כמו עזרה ראשונה, וטיפולי שיניים.
  • הרחבה יכולה להתייחס לשירותי תיקון ותחזוקה למכשירים חשמליים, ואלה רבים, כמו: מקרר, מזגנים, מכונת כביסה, מדיח כלים, טלוויזיות, D.V.D, מערכת שמע, מערכת קולנוע ביתית, ועוד.  
  • הרחבה חשובה יכולה לכלול שירות למחשבים: תיקון תקלות למחשב ולציוד היקפי; תיקון המחשב בבית הלקוח או במעבדה; ושירות תמיכה טלפוני.
  • הרחבה נוספת: שירות רפואי על ידי רופא של החברה, 24 שעות ביממה, 364 ימים בשנה (פרט ליום כיפורים).

חשוב שכל אחד יבדוק באופן אישי את הפרמיה הבסיסית ואת ההרחבות, מצד אחד – שכל רכושו מכוסה בפוליסת הביטוח, כלומר אין לו ביטוח חסר; ומצד שני – שהוא לא משלם פרמייה עבור רכוש שאין לו, כלומר, אין לו ביטוח יתר.

ביטוח דירה מגדל ניתן לרכוש אצל סוכני הביטוח המורשים, ואצל המשווקים של חברת מגדל המצויים בכל הארץ.

לקבלת הצעת ביטוח דירה

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח דירה ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y