ביטוח דירה הפניקס

ביטוח דירה הפניקס רואה בבית לא רק קירות, תקרה או ריצפה, אלא חיים שלמים שמתקיימים בתוכם, וכוללים חוויות וזיכרונות. לכן, החברה מציעה מגוון תוכניות אשר מעניקות ביטחון ושקט נפשי, בהקשר לרכוש הגדול ביותר שאדם מחזיק תחת ידו.

ביטוח דירה הפניקס כולל שלוש תוכניות ביטוח ייחודיות של חברת הפניקס: "הבית שלי" ביטוח לתכולה ולמבנה, "אלומה" ביטוח מבנה לדיירים בבית משותף, ולבעלי בתים פרטיים, וכן, "אלומה" – הבניין המוגן, ביטוח לבתים משותפים.

ביטוח דירה הפניקס – "הבית שלי"

ביטוח דירה הפניקס מציע עסקת חבילה אטרקטיבית לביטוח המבנה, ותכולת הדירה, תוך ראיית הבית כ"מבצרו של אדם". ביטוח המבנה כולל את המבנה ואת החלקים הצמודים אליו וקבועים בו כמו: מרפסות, תשתיות, צינורות ודוודים, ארונות מטבח, וכן, גדרות ושערים. הביטוח מכסה נזקי אש, מים, אירועי טבע, נזק בזדון ופריצה.

ביטוח דירה פניקס מאפשר הרחבת ביטוח המבנה גם לכיסוי ערך הקרקע, יתרון גדול למי שגר בבית משותף. במקרה של נזק בלתי הפיך, יזכה המבוטח לקבל את מלוא שוויה של הקרקע, בלי קשר לדיירים האחרים בבניין המשותף, כך שיהיה לו סכום כסף מספיק לרכישת דירה חדשה.

ביטוח תכולת דירה של ביטוח דירה הפניקס כולל כיסוי ביטוחי לתכשיטים, מצלמות, תמונות, כלי נגינה וחפצי ערך אחרים, ביטוח אופניים, ביטוח רכוש הנמצא בתוך כספת בבנק, ביטוח כלי נשק, וכן, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח צד שלישי, וביטוח עובדים במשק הבית.

"אלומה" – ביטוח ייחודי של ביטוח דירה הפניקס

ביטוח "אלומה" הוא ביטוח מבנה בלבד, והוא מיועד לדיירים בבתים משותפים, לבעלי בתים פרטיים, ובעיקר לבעלי דירות אשר אינם מתגוררים בדירה, ובמקומם גרים בה שוכרים. פרט לכך שביטוח זה מכסה את כל מה שמכסה ביטוח המבנה בתוכנית "הבית שלי", הוא מוסיף כיסוי ביטוחי גם לחלק היחסי של המבוטח ברכוש המשותף. באופן כזה, כל פוליסות הביטוח הרלוונטיות נמצאות באותו מקום, וגורם מרכזי אחד מטפל בכל הנזקים.

ביטוח "אלומה" של ביטוח דירה הפניקס מגן על המבוטח במקרה שדירה נפגעה והמשך המגורים בה עלול לסכן את אותו, הבעלים שמתגורר בדירה יקבל שכר דירה למשך כל זמן שיקום הדירה ושיפוצה, בעלים שאינו גר בדירה, לא יפסיד את שכר הדירה שקיבל מהשוכר שלו.

"אלומה" – הבניין המוגן

ביטוח דירה הפניקס מציע ביטוח ייחודי לבית המשותף. גם אם כל אחד מהדיירים דאג לכיסויים הביטוחיים המתאימים לו, יש נזקים שיכולים "ליפול בין הכיסאות". הביטוח מכסה נזקי גוף או רכוש שעשויים להתרחש בחלקים המשותפים של המבנה, וכך, לכסות תביעות שיכולות להיות מופנות כלפי ועד הבית על ידי צד שלישי, כמו בעלי מקצוע שעשויים להיפגע תוך כדי עבודתם בבניין המשותף (גנן, איש אחזקה וניקיון), או אורחים שייפלו בחדר המדרגות, ולא בתוך אחת הדירות.   

ביטוח דירה הפניקס מסוג "אלומה" מעניק כיסוי ביטוחי למתקני הבית המשותף כמו: מעלית והסקה מרכזית, בקרה של נזק המצריך תיקון או החלפה. בנוסף, הוא מבטח את הנוסעים במעלית במקרה של חבלה או פציעה. כמו כן, אפשר להרחיב את הביטוח למתן שירותי חירום לדירות, למקרים של תקלות חשמל או פתיחת מנעולים ושערים.

לקבלת הצעת ביטוח דירה
מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סוג הנכס