ביטוח דירה השוואת מחירים

חברות הביטוח מתחרות בענף ביטוחי הדירה ולכן חשוב לנצל זאת ולערוך סקר ביטוח דירה השוואת מחירים. באמצעות השוואת מחירים ניתן להוזיל עלויות וליהנות מתחרות בין חברות הביטוח השונות על כיסכם. ביטוח דירה מורכב משני ביטוחים- ביטוח מבנה וביטוח תכולה וחשוב לדעת כי כאשר לוקחים משכנתא מחייב הבנק למשכנתאות את הלווה לרכוש ביטוח דירה.

רבים רוכשים אופן פרטי ביטוח דירה כדי להגן על הנכס היקר להם מכל. יש להתאים את הביטוח בהתאם למבנה, סוג הנכס והתכולה הנמצאת בו. ביטוח דירה מעניק שקט נפשי לדיירי הבית וניתן להפעיל את הביטו בכל מקרה בו אירע מקרה שהביטוח מכסה.

 

למי נועד ביטוח דירה

ביטוח דירה מתאים לכל אדם המחזיק ברשותו דירה, בית פרטי ולבתים משותפים. הביטוח מיועד לבעלי דירות, למשכירי דירות, לשוכרי דירות המחויבים לכך בחוזה השכירות וללוקחי משכנתאות אשר מחויבים לרכוש ביטוח מבנה כדי לקבל אישור למשכנתא. הביטוח מקנה למבוטח הגנה מפני מגוון נזקים רבים העלולים להיגרם למבנה או לתכולה. הבית הוא נכס יקר ויש להגן ככל הניתן וכך במידה ונגרם נזק למבנה או לתכולה יפוצה המבוטח ולא ייאלץ לממן מכיסו את עלויות התיקון או רכישת דירה אחרת במידה ולא ניתן לשקם את המבנה. יש הרחבות רבות לביטוח דירה ולכן כדאי להתייעץ עם סוכן ביטוח מקצועי ולהתאים את הביטוח בהתאם לסוג הדירה, לתכולה ולצרכים האישיים.


חשוב להשוות מחירים

השוואת מחירי ביטוח דירה מאפשרת להוזיל עלויות ולהתאים באופן אישי את הביטוח. חברות הביטוח מתחרות על כל לקוח ולכן כדאי לנצל את התחרות ולערוך סקר השוואת מחירים מקיף. מומלץ להשוות מחירים באינטרנט וניתן לפנות למספר חברות ביטוח ולבקש הצעת מחיר או שיש דרך נוספת, לרוב יעילה יותר, והיא מילוי שאלון קצר באתר המתמחה בהשוואת מחירים ובתוך זמן קצר פונות חברות הביטוח הרשומות באתר למתעניין, מציעות לו בטוח דירה ומנסות להתחרות על כיסו. לרוב מקבלים הצעה על ביטוח דירה בסיסי ולכן חשוב לא רק להשוות את המחיר אלא להתמקד בסעיפי הפוליסה השונים ולהתאים את הביטוח בהתאם לצורך. השוואת מחירים נדרשת היום בכל תחום וחשוב לדעת כי עלויות הביטוח נחשבות לאחת ההוצאות הגבוהות בכל משפחה ולכן כדאי לנסות ולצמצם ככל הניתן בסעיף זה ולהקל על התקציב המשפחתי.


הצעה מותאמת אישית

פוליסת ביטוח מבנה מכסה נזקים אשר נגרמים לדירה או לבית בו גרים. הכיסוי כולל קירות, רצפה, תקרה/ גג, חלונות, דלתות וכד'. בנוסף, כולל ביטוח מבנה כיסוי חלקים צמודים לבניין כמו צנרת ומרפסות. הביטוח מעניק כיסוי בגין מגוון אירועים וסיכונים כגון: אש, שטפון, התפוצצות, נזקי סערה, שריפה ועוד. השוואת מחירים חשובה אך יש לוודא מהם מרכיבי הפוליסה ולהשוות בין החלופות בהתאם. יש ביטוחי דירה הכוללים כיסוי נזקי רעידות אדמה בעוד שיש חברות ביטוח הדורשות תשלום נוסף עבור נזקי רעידת אדמה. 

לקבלת הצעת ביטוח דירה
מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סוג הנכס