ביטוח דירה שירביט

ביטוח דירה שירביט מציע ללקוחות החברה ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, או ביטוח המשלב את שניהם. לחברה פוליסת ביטוח אחידה, הפוליסה התיקנית, אשר אינה כוללת אפשרויות הרחבה רבות. יחד עם זאת, היא מאפשרת את השקט הנפשי שמחפש כל בעלים של דירה עבור הנכס היקר ביותר שהוא מחזיק תחת ידיו, ואינו רוצה כמובן לאבד אותו בשום מקרה. החברה יודעת כי יש נזקים שיכולים לגרום נזק כספי גדול עד כדי אובדן הדירה כולה, והיא מחזיקה אנשי מקצוע ויועצים מקצועיים בכדי שאף לא מבוטח אחד שלה יישאר חסר כל. 

ביטוח מבנה של ביטוח דירה שירביט

ביטוח מבנה של ביטוח דירה שירביט פונה הן לדיירים הגרים בכל קומה אפשרית בבתים משותפים, החל מקומת קרקע וכלה בדירת גג, והן לאנשים הגרים בוילה פרטית או בבית דו-משפחתי. כל סוג של מבנה משפיע באופן אחר על תעריף פרמיית הביטוח.

ביטוח המבנה כולל את שטח הדירה עצמה, את המרפסות, את החלקים הקבועים בדירה כמו: דוודים, חלונות, דלתות, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה ועוד. בנוסף, הפוליסה מעניקה כיסוי ביטוחי לחלקים היחסיים של המבוטח ברכוש המשותף (במידה והוא גר בבית משותף).

ביטוח דירה שירביט מכסה נזקים שעלולים להיגרם למבנה בגין שריפה, רעידת אדמה, התפוצצות, נזקי טבע, נזקי צנרת אינסטלציה והצפות מים, קצר חשמלי ועוד.

ביטוח תכולה של ביטוח דירה שירביט

ביטוח תכולת דירה של ביטוח דירה שירביט מעניק כיסוי ביטוחי לרכוש הנמצא בדירה, בין אם הוא רכוש השייך לבעלים של הדירה או לאנשים אחרים המתגוררים באותה דירה, ובין אם רכוש השייך לאחרים ונמצא באחריות המבוטח. 

ביטוח דירה שירביט, במסגרת ביטוח תכולת הדירה מכסה נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מגניבה, שוד ופריצה, הצפה, שריפה, התפוצצות, קצר חשמלי, נזקי טבע, רעידת אדמה ועוד.

כאשר קונים ביטוח דירה שירביט כדאי לשים לב שהביטוח אותו רכשתם אכן מותאם לרכוש אותו אתם מחזיקים. שימו לב שלא תמצאו מצד אחד – במצב של ביטוח חסר – מצב בו הפיצוי שתקבלו לא יכסה את כל הנזק שנגרם לכם, או מצד שני – במצב של ביטוח יתר – בו אתם משלמים פרמייה גבוהה, והיא מעבר לפיצוי אותו תקבלו במקרה של נזק לרכושכם.

גובה הפרמייה אותה תשלמו בגין ביטוח התכולה כאשר תרכשו ביטוח דירה שירביט תלוי בשוויי תכולת הדירה. שווי התכולה יכול להיקבע על ידי שמאי מוסמך שנשלח אליכם על ידי חברת הביטוח או על פי הצהרה שאתם חתומים עליה. חשוב מאוד לדייק בפרטי ההצהרה, ולכתוב במדויק מהו הרכוש, ומה שוויו, להציג קבלות הנמצאות בידיכם, בכדי למנוע מראש מצבים לא נעימים של איבוד אמון מצד חברת הביטוח כלפיכם

לקבלת הצעת ביטוח דירה
מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סוג הנכס