ביטוח אלפא רומיאו

אלפא רומיאו החלה את דרכה בראשית המאה ה-20 בתוך יצרנית רכבי מירוצים בעיקר. היא זכתה להצלחה מסחררת בתחום ועברה כמה תהפוכות עד שנקלה לקשיים כלכליים בשנות ה-80. אז, נחלצה לעזרתה חברת פיאט, שרכשה אותה במלואה והפכה את מותג האלפא רומיאו מסמל למכוניות ספורטיביות ייחודיות למותג פרימיום איכותי, לאלה אשר יכולים להרשות זאת לעצמם. האלפא רומיאו מעולם לא הייתה נפוצה בארץ, אך אין חובב מכוניות שלא יודע להעריך את התכונות הייחודיות לה.

car

אלפא רומיאו היא אחת המכוניות הנחשקות על ידי נהגים בכל העולם. היא מציעה נסיעה איכותית, מפנקת וכמובן ספורטיבית. עם זאת, לרוב ביטוח אלפא רומיאו לא יהיה ביטוח זול.

ביטוח אלפא רומיאו – סוגי ביטוחים:

ביטוח אלפא רומיאו אינו ביטוח זול מן הסתם, בעיקר מפני שהיא נחשבת על ידי חברות הביטוח מכונית יוקרה – מה שמקפיץ את מחירי פרמיות הביטוח שבעליה נאלצים לשלם.

ביטוח חובה לאלפא רומיאו מתחיל במחירים גבוהים, מהסיבה הפשוטה שזו מכונית ספורט. מכיוון שביטוח חובה אמור לכסות הוצאות שנוצרו עקב פגיעות גוף לנוהג ברכב, לנוסעים עימו ולהולכי רגל העלולים להיות מעורבים בתאונה – חברות הביטוח למעשה לוקחות סיכון גבוה לפגיעה. מכוניות ספורט הרי נועדו לנסוע מהר, ונסיעה מהירה עשויה להוביל לאסון בהרבה מקרים.

ביטוח מקיף לאלפא רומיאו גם הוא לא יהיה זול. ביטוח מקיף נועד לכסות במקרה של גניבה או פגיעה ברכב כתוצאה מתאונה, ונדליזם, פריצה, או נזקי טבע. אלפא רומיאו הוא רכב "גניב" (כלומר, רכב אהוד על גנבי מכוניות), ועלויות התיקונים שלו הן גבוהות, גם מפני שאין שוק גדול לחלקי חילוף של אלפא רומיאו בארץ – מה שמאלץ את הבעלים לייבא במיוחד את החלקים. אם כך, גם כאן לוקחות חברות הביטוח סיכון לא קטן. ואם כבר עשיתם ביטוח מקיף, מן הסתם תעשו גם ביטוח צד ג' לאלפא רומיאו שלכם – מה שמייקר את כל החבילה, אך בהחלט לא כדאי לוותר עליו.

ביטוח אלפא רומיאו – על פי דגמים:

  • ביטוח אלפא רומיאו מיטו: המיטו הוא הסופר מיני של אלפא רומיאו. היא ניחנת בעיצוב ספורטיבי (אך לא מוגזם), ויש לה, כיאה למכונית ספורט, מצבי נהיגה שונים שמהם אפשר לברור –NORMAL לנהיגה עירונית, DYNAMIC לנסיעה בכביש בין עירוני, ו-ALL WEATHER לנסיעה בתנאי מזג אויר קשים. חוץ מאלה היא מצויידת במערכות הגנה משוכללות הכוללות בקרת יציבות אלקטרונית, ומערכות בלימה חדישות. במבחני הריסוק היא "הרויחה" ביושר 5 כוכבים. ביטוח אלפא רומיאו מהדגם הזה לא יהיה זול כלל בהשוואה לסופר מיני אחרות.
  • ביטוח אלפא רומיאו ג'ולייטה הג'ולייטה היא המשפחתית החדשה של אלפא רומיאו (משנת 2011). אל תטעו, זו משפחתית ספורטיבית לגמרי. העיצוב שלה כולו אומר דינמיות וספורטיביות, ולמרות זאת היא מרווחת מאוד -  מלפנים ומאחור. היא מצויידת כמובן במנוע חזק ובמגדש טורבו שמאפשר ביצועים מצויינים, ועם זאת צריכת דלק מפתיעה בחסכנותה. ביטוח לאלפא רומיאו הזו דווקא אינו יקר יחסית לרכבים דומים, בעיקר בזכות היותה בטיחותית מאוד.
  • ביטוח אלפא רומיאו 159: זוהי מכונית המנהלים של אלפא רומיאו. היא מעוצבת לעילא ולעילא מבחוץ ומבפנים, וכוללת אביזרים מפנקים מכל סוג. היא מאפשרת נסיעה חלקה וספורטיבית, ויחסית למכונית מסוגה היא אפילו חסכונית בדלק. עם זאת, ביטוח אלפא רומיאו מדגם 159 לא יהיה זול כלל, אפילו לא בהשוואה לרכבי יוקרה/מנהלים אחרים. 
קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות