ביטוח אודי – ביטוח Audi

מכוניות אודי הגרמניות תמיד נחשבו לאיכותיות בשוק המכוניות הישראלי. שמן נקשר במהירות עם איכות לא מתפשרת, אמינות גרמנית מוכחת, בטיחות ברמה גבוהה וברוב המקרים גם יוקרה. כניסתה של האודי אל השוק הישראלי בתחילת שנות ה-80 הייתה איטית אך בטוחה. עד מהרה ידעו כולם שמדובר במכונית חזקה ועמידה, שאפשר לסמוך על כך שתמשיך לעבוד ללא תקלות. אודי מיצבה את עצמה בעולם בעזרת השתתפות בתחרויות מכוניות ספורטיביות, עד אשר נרכשה על ידי חברת פולקסוואגן הגדולה ממנה, ומאז הפכה למותג יוקרה בלעדי. ביטוח אודי, אם כך, יהיה יקר בהתאם לפרמטרים של חברות הביטוח.

car

אודי הוא אחד הרכבים הנחשקים בארץ ובעולם, ומחיר ביטוח אודי הוא בהתאם. לכן, כדאי מאוד לבדוק כיצד נקבעים מחירי הביטוח ולערוך השוואה בין חברות הביטוח.

ביטוח  Audi– במה תלוי המחיר?

ביטוח חובה לאודי הוא כמובן אינו נתון לבחירה. רכבי אודי לרוב יתומחרו גבוה, בגלל הקריטריונים של חברות הביטוח, אשר קובעים אילו הם רכבי יוקרה ואילו לא. אודי בהחלט נכנסת אל הקטגוריה הביטוחית הזו, כמעט בכל הדגמים שלה, בתנאי שמדובר בדגמים החדשים (אם מדובר ברכב שהוא בן יותר מ-10 שנים, ייתכן וכבר לא ייחשב כרכב יוקרה, שוב, תלוי בדגם). ביטוח אודי חובה יהיה תלוי, מלבד ברכב עצמו, גם בהיסטוריה של הנהג בכל הקשור לעבירות תעבורה, בגילו (בני פחות מ-24 משלמים יותר בדרך כלל), במין, ועוד כהנה וכהנה קריטריונים. עם זאת, כאן רק מתחיל עניין הביטוחים שצריך לעשות מפני שצריך עוד ביטוח אודי מקיף.

ביטוח מקיף לאודי הוא לרוב כבר עניין יקר, אך אם תערכו השוואת מחירים מעמיקה בין חברות הביטוח השונות, אין ספק שתקבלו הצעות אטרקטיביות. רק אל תשכחו לקרוא את האותיות הקטנות. אינכם רוצים להישאר ללא כיסוי במקרים שעלולים לקרות, כמו לכולם, גם לכם. מחיר הביטוח נקבע על פי סוג הרכב, וקחו בחשבון שרוב דגמי אודי נחשבים רכבי יוקרה. לזאת מוסיפים את מידת ה"גניבות" של הרכב (כלומר, עד כמה הרכבים מאותו סוג נגנבים מבחינה סטטיסטית), מידת האיבזור והמיגון שלו מפני תאונות וגם מפני גניבות, ואפילו מקום המגורים עשי לקבוע.

ביטוח צד ג' לאודי הוא הכרחי לא פחות, אל תשכחו לכלול אותו בביטוח המקיף שאתם רוכשים. לא כדאי להיות לא מכוסים במקרים של פגיעה בצד שלישי ולשם הון עבור פיצוי.

המודלים השונים של אודי:

  • ביטוח אודי A1: זהו רכב קטן וקומפקטי המתאים לצעירים שבינינו, והוא ניחן בעיצוב יוקרתי ואלגנטי אך גם ספורטיבי. מערכות הבטיחות שלו טובות ומשוכללות (5 כוכבים במבחני ריסוק אירופאיים), מה שמסייע להפחתה קטנה בפרמיות שמבקשות חברות הביטוח עבורו. יחסית לקבוצת הרכבים הקטנים הוא מתומחר במחירים ממוצעים מבחינת ביטוח, בתנאי כמובן, שאינכם נחשבים נהג צעיר.
  • ביטוח אודי A3: הדגם הזה כבר נחשב לדגם יוקרה על ידי כל חברות הביטוח. אמנם מדובר בדגם קטן, שמגיע ב-3 דלתות לדגם הרגיל ו-5 דלתות לדגם הספורט, אך הוא נכלל בקבוצת רכבי היוקרה. ביטוח אודי לדגם הזה לא יהיה זול, אך לא כדאי לחסוך במקרה הזה בביטוח מקיף, מפני שמדובר באחד הדגמים שגנבים אוהבים.
  •  ביטוח אודי A8: מדובר באחד הרכבים היוקרתיים ביותר על כבישי הארץ, וגם מבחינת חברות הביטוח. מדובר במכונית פאר בנפח מנוע של 4.2 ליטר, מערכות בטיחות מעולות ומגוונות, ושלדת אלומיניום.
קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות