סוכני ביטוח רכב

ישנן חברות ביטוח רבות בארץ, רובן עוסקות בתחום ביטוח רכב. לשם מה קיימים גם כל כך הרבה סוכני ביטוח רכב ? ובכן, סוכני הביטוח הם למעשה המשווקים של חברות הביטוח. משרדיהם נמצאים בערים וביישובים שונים, ולקוחות פוטנציאליים פונים אליהם לקבלת הצעות מחיר לביטוחי רכב. סוכני ביטוח משמשים למעשה מתווכים בין חברות הביטוח – שהן הגוף המבטח בפועל – ובין הלקוחות שלהם. תפקידם של הסוכנים לבדוק את ההצעות הטובות ביותר ולערוך את סקר השוק במקומכם.

car

סוכני ביטוח רכב משמשים כמתווכים בין חברות הביטוח עצמן ובין הלקוחות הפוטנציאליים שלהן. להיעזרות בסוכני הביטוח יתרונות וגם חסרונות שכדאי לשקול.

יתרונות סוכני ביטוח רכב:

כאמור, תפקידם של סוכני הביטוח לערוך את סקר השוק בשביל לקוחותיהם, ולהשיג להם את תנאי הכיסוי והביטוח הטובים ביותר, במחיר הנמוך ביותר. כל הריצות ואיסוף החומר בין החברות השונות נעשה על ידי סוכני הביטוח, והם מגיעים אליכם עם הנתונים מוכנים. בתוך כך נכלל גם נסיון העבר של סוכני ביטוח רכב עם חברות הביטוח, וההיכרות המעמיקה שלהם עם התנאים השונים בפוליסות השונות וה"אותיות הקטנות" שהלקוחות עלולים לפספס.

במקרה הצורך יכולים סוכני ביטוח רכב לעשות עבורכם גם את המשא ומתן עבור הביטוח, ואולי להשיג מחיר טוב בהרבה משיכולתם אתם להשיג.

יתרון נוסף של סוכני ביטוח רכב, הוא תחום הטיפול בתביעות. במידה וחלילה עשית תאונה עם הרכב או רכבך נגנב, תוכל לתבוע את חברת הביטוח באמצעות ובעזרת סוכן הביטוח שלך, אשר בקיא בבירוקרטיות וייתכן ומכיר אישית את הגורמים המטפלים בחברת הביטוח, ואף להתעדכן דרכו אודות מצב הטיפול בתביעתך.

חסרונות סוכני ביטוח רכב:

אל לנו לשכוח שסוכני ביטוח הם למעשה גורם מתווך בלבד בין הלקוח וחברת הביטוח. באופן טבעי, גורם מתווך נמצא שם על מנת להשיג רווחים גבוהים ככל שיוכל מעצם פעולת התיווך שביצע. לכן, על לקוחות סוכני ביטוח רכב לקחת בחשבון את האפשרות שהם יכולים היו לשלם מחיר נמוך יותר עבור פוליסת הביטוח שרצו לרכוש, אילו ויתרו על שירותיהם של סוכני ביטוח רכב. ייתכן מאוד, שאילו ניגש הלקוח בעצמו אל סוכנות הביטוח, היה מקבל הצעה נמוכה מזו שקיבל מסוכן הביטוח.

חסרון אפשרי נוסף הוא ההסתמכות על ה"מילה" של סוכן הביטוח, ובעקבות כך האפשרות "לפספס" תנאים שעשויים להיות חשובים לרוכש פוליסת הביטוח. סוכני ביטוח רכב עשויים להבטיח "הרים וגבעות" למבטחים אצלם בתמורה לכך שיעשו את הביטוח אצלם, בעוד שהתנאים בפועל שונים או לא מדוייקים. במקרים כאלה, התגלית המצערת עשויה לקרות מאוחר מידי.

אם כך היתרונות והחסרונות שווים, אז איך בוחרים בין שתי האפשרויות – ביטוח רכב ישירות אצל חברת הביטוח, או דרך סוכני ביטוח רכב? עלינו להפעיל שיקול דעת בריא. אם מחליטים לרכוש ביטוח בסוכנות הביטוח, כדאי להיעזר בסוכנות שעליה קיבלתם המלצות מחברים, משפחה או מכרים. המלצה טובה אחת עשויה לעיתים לחסוך כסף רב. שנית, תוכלו לבדוק את אמינות סוכני ביטוח רכב על ידי כך שתקבלו הצעה ולאחר מכן תבדקו אותה מול חברת הביטוח ישירות. קחו בחשבון שישנו סיכוי טוב שהצעת הסוכן תהיה גבוהה מעט או הרבה, אולם לעיתים אתם משלמים עבור הטרחה שנחסכה מכם.


קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות