מבצעי ביטוח רכב

מי מאתנו לא אוהב מבצעים? מבצעים הם הזדמנות טובה לכל צרכן שהוא לחסוך בעלויות, בעיקר אם מדובר בהוצאות שאנחנו חייבים להוציא, ושהם חלק מהתשלומים הקבועים במהלך השנה. ביטוח רכב הוא בדיוק הוצאה כזו. איננו יכולים לנסוע ברכב בלי ביטוח, בין אם זה ביטוח חובה, ביטוח מקיף או צד ג'. לכן, מבצעי ביטוח רכב הם דבר שכדאי לחפש וגם למצוא – על מנת להקל מעט על ההוצאות החודשיות השוטפות, וגם, אולי לקבל תנאי ביטוח טובים יותר.

car

חברות הביטוח השונות מעוניינות תמיד למשוך אליהן לקוחות חדשים. לכן, הן מציעות מבצעי ביטוח רכב לאוכלוסיות מוגדרות או ללקוחות שהן רוצות "למשוך" אליהן.

אילו מבצעי ביטוח רכב קיימים?

מבצעי ביטוח רכב לגיל הזהב: אנשים שהגיעו לגיל הזהב זוכים למבצעים רבים במגוון תחומים. תחום נפוץ, שרבים אינם מודעים לו, הוא תחום הביטוח. חברות הביטוח מעוניינות למשוך אליהן את הלקוחות בני גיל הזהב בעזרת מבצעי ביטוח רכב, מפני שמדובר בלקוחות רווחיים, שאינם מהווים סיכון עבור חברות הביטוח, שמא יצטרכו לשלם כיסויים בסכומים גבוהים.

בני גיל הזהב הם הרי נהגים זהירים ושקולים יותר, ומבחינה סטטיסטית מעורבים פחות בתאונות.

חברות הביטוח מושכות את בני גיל הזהב בעזרת ביטוחים שמאפשרים להם נוחות. הכוונה כאן היא להוסיף לפוליסת הביטוח מרכיבים שיחסכו מהלקוחות התרוצצויות שהם יהיו מעוניינים להמנע מהם. בין היתר ניתן לקבל שירותי טיפולי רכב, שכוללים איסוף מבית הלקוח, הבאה אל המוסך והחזרה. שירות נוסף דומה הוא שירות רישוי רכב (העברת טסט), שמאפשר ללקוח להמנע מהטרטור הכרוך בכך. כל אלה מגיעים כמובן בנוסף לשירותים והכיסויים הרגילים של חברות הביטוח בביטוח מקיף, כמו כיסוי מפני נזק או גניבה, שירותי גרירה וכיוצא בזה. מבצעי ביטוח רכב לבני גיל הזהב יציעו את השירותים האלה – במקרים רבים – במחירים מוזלים או שהם יתווספו אל פוליסה קיימת ו"רגילה" ללא תוספת תשלום. בכל מקרה, כדאי תמיד לבדוק את האותיות הקטנות.

מבצעי ביטוח רכב לנשים: נשים הן בדרך כלל אוכלוסייה מקופחת בחברה בה אנו חיים. אולם במקרה של ביטוחי רכב נשים עשויות לזכות בגדול. חברות ביטוח רבות מציעות מבצעי ביטוח רכב מוזל, מסיבה דומה לסיבה שבני גיל הזהב מקבלים את ההנחות הללו – נשים מעורבות בתאונות פחות מגברים. הממצאים הסטטיסטיים מראים שנשים מעורבות רק ב-30% מתאונות הדרכים, וב-10% מתאונות הדרכים הקטלניות (שעליהן אנו שומעים יותר מידי, לצערנו).

חוץ ממחירים מוזלים מבצעי ביטוח רכב לבנות המין היפה עשויים להציע שירותי תיקון תקרים (נשים, כידוע, לא אוהבות להחליף גלגל…), קבלת רכב חלופי במקרה של גניבה, תיקוני נזקים שנגרמו על ידי תאונות במוכי ההסדר של חברת הביטוח, שירותי גרירה, ואפילו פיצויים כספיים עבור גניבה או אובדן תיק יד או ארנק. כל אלה – בנוסף, כמובן לכיסויים הרגילים.

מבצעי ביטוח רכב של חברות הביטוח השונות: התחרות בענף ביטוחי הרכב היא גדולה מאוד, מה שמדרבן את חברות הביטוח להציע מבצעי ביטוח רכב מידי פעם. הן עשויות לעשות זאת במקרים שבהן היא מעוניינת למשוך קהל שלא מגיע אליה בדרך כלל (כמו סטודנטים, חיילים, נהגים צעירים וכו'), או במקרים שבהם תרצה להגדיל את נפח המכירות שלה, בתקווה שהלקוחות יישארו גם בשנים הבאות. כדאי תמיד, במקביל לבדיקת מבצעי ביטוח רכב, לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות. 

 

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות