מחשבון ביטוח מקיף 

ביטוח הרכב נחלק לביטוח חובה וביטוחי רשות. כל בעל רכב ממונע בישראל חייב על פי החוק לרכוש ביטוח חובה לרכב וביכולתו להחליט האם לרכוש גם ביטוח רשות- ביטוח מקיף וביטוח צד שלישי (ג'). ביטוח חובה נועד לכסות נזקי גוף לנוסעים ברכב ולנפגעים כתוצאה מתאונת דרכים בה היה מעורב הרכב המבוטח, ואילו ביטוח מקיף נועד לכסות נזקי רכוש. רבים בישראל בוחרים לרכוש בנוסף לביטוח החובה לרכב גם ביטוח מקיף וכך הם נהנים מכיסוי ביטוחי רחב. 

car

ביטוח מקיף מכסה נזקים הנגרמים לרכב בעקבות תאונה, כיסוי נזקי רכוש הנגרמים לרכוש צד שלישי, פיצוי בעל הרכב במקרה של גניבת הרכב, ניסיונות פריצה, נזקים הנגרמים בעקבות פגעי מזג אויר ועוד מגוון כיסויים. כדי להשוות בין חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח בשוק חשוב להשתמש במחשבון ביטוח מקיף. באמצעות המחשבון ניתן לקבל הצעות מחיר, ליצור תחרות בין חברות הביטוח ולהוזיל את עלות הפרמיה ולהעריך מהי עלות הביטוח המקיף לרכב.


הגנה על הרכוש היקר

פגיעה ברכב עלולה להסב נזק כלכלי לבעל הרכב ובמקרה של גניבת הרכב עלול למצוא עצמו ללא הרכוש היקר ומאובדן מזומנים. ביטוח מקיף מכסה מקרים ואירועים ביטוחיים רבים ומגוונים ולכן כדי להגן על הרכוש היקר, כלומר על הרכב, חשוב להצטייד בביטוח מקיף וליהנות מראש שקט ומכיסוי ביטוחי רחב. כאשר עורכים סקר שוק מקיף בין חברות הביטוח ניתן לגלוש לאתרים של חברות הביטוח ולאתרים בהם יש מחשבון ביטוח מקיף אשר נועד להשוואת מחירים. אין להתרכז בהשוואת המחיר בלבד בין החלופות המוצעות אלא לעיין בעותק של הפוליסה ולבחון האם הפוליסה מתאימה לצורכי בעל הרכב ולסוג הרכב שברשותו.


מחשבון ביטוח מקיף באתר של חברות הביטוח

בעקבות התחרות העזה בין חברות הביטוח חשוב כי הצרכן הישראלי יערוך סקר שוק וינסה להוזיל את עלויות הביטוח המקיף לרכב. חברות הביטוח מציעות להשתמש במחשבון ביטוח מקיף מקצועי בו יש להקליד פרטים כמו מאפיינים אישיים, מאפייני הרכב ופרטים לגבי עבר ביטוחי והרשעות תנועה. הגולש יכול באמצעות המחשבון להעריך מה תהיה עלות הביטוח ולבחור בסעיפי הרחבות שונים או להפחית סעיפים שונים להם אינם זקוק. חשוב לדעת כי המחשבון מציע הערכה בלבד וכי המחיר הסופי יקבע בידי סוכן ביטוח או נציג שירות מקצועי של חברת הביטוח. ניתן להוזיל את עלות הפוליסה על ידי הסכמה לתיקון הרכב במוסכי הסדר, העלאת דמי ההשתתפות העצמית, התקנת מיגונים לרכב ועוד.


מחשבון כללי באתרי השוואת מחירים

 יש באינטרנט אתרים ופורטלים רבים העוסקים בנושאי ביטוח רכב. באתרים אלה ניתן לרוב למצוא מחשבון פשוט בו מקלידים רק פרטים כמו גיל, מין, סוג הרכב, שנת ייצור, נפח מנוע, ותק רישיון נהיגה, מספר הרשעות ומספר תביעות ביטוח בשלוש השנים האחרונות. באמצעות המחשבון מקבלים הערכה של עלויות הביטוח בקרב חברות ביטוח רכב שונות והן מתחרות על הגולש ומציעות לו מחירים אטרקטיביים או סל הטבות.                        

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות