ביטוח רכב הכי זול

רכשתם רכב חדש, השקעתם בקניית ציוד מיגון מתאים, באביזרי נוחות, ובמערכת סטריאו משוכללת. נותר עוד דבר אחד להשקיע בו – ביטוח מקיף לרכב. אבל, כשהתחלתם לבדוק ולהשוות מחירים הגעתם למסקנה שביטו מקיף הוא עסק שעולה לא מעט כסף. אם כן, כיצד אפשר למצוא ביטוח מקיף זול?

car

ראשית, מהו ביטוח מקיף?

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח האמור לכסות אתכם מפני כל נזק אפשרי כמעט – נזקי גוף וכמובן נזקים לרכב. הכיסוי עשוי לכלול מקרים של גניבה או נזק לרכב כתוצאה מנסיון גניבה, אסונות טבע כמו שטפונות ודליקות, פריצות לרכב וגניבות ציוד ממנו, וכמובן – הכי חשוב – נזקים שאירעו בעקבות תאונת דרכים. 

אבל, עדיין, מדובר באחת ההוצאות הגדולות ביותר במשקי הבית בישראל. ברוב הבתים הביטוח לרכב הוא שני אך ורק לתשלומים על המשכנתא. אם כן, אין כל סיבה שלא נרצה ביטוח מקיף זול לרכבנו, מפני שהדבר עשוי להסתכם בחיסכון של מאות שקלים בשנה.

ישנם נהגים שמעדיפים לא לרכוש ביטוח מקיף עבור רכבם (מפני שלא מצאו ביטוח מקיף זול מספיק), והם מסתפקים- או נאלצים להסתפק בביטוח חובה. לאמיתו של הדבר רכישת ביטוח חובה בלבד עבור רכב בן יותר מ-10 שנים עשויה להתברר כצעד חכם ובהגיוני, מהסיבה הפשוטה שהתשלומים על ביטוח חובה לרכב כזה עשויים לעלות על ערכו של הרכב מפני שחברות הביטוח גובות פרמיות גבוהות יחסית עבורם. אך אם זה לא המקרה אצלכם – כיצד מוצאים את ביטוח רכב הכי זול? מתברר שזה לא בשמיים – רק צריך לחפש היטב ולעשות את הבירורים הנכונים.

מה חשוב לבדוק ברכישת ביטוח מקיף זול לרכב?

לאחר שמצאתם ביטוח מקיף זול באמת, שמחירו אטרקטיבי, כדאי שתבדקו ראשית האם הוא באמת משתלם. לעיתים הביטוח הזול עשוי לדרוש מאיתנו לרכוש מערכות מיגון משוכללות ומסויימות לרכב, שעלויותיהן עשויות להיות גבוהות מאוד. ביטוח רכב הכי זול? אולי כבר לא כל כך במקרה הזה: לפעמים עדיף לשלם מעט יותר על הביטוח המקיף ולהיות מכוסים מבלי להכנס להוצאות שעלולות להיות גבוהות יותר מהביטוח עצמו. 

כדי להוזיל את המחיר אפשר לבדוק את הסעיפים והכיסויים שהביטוח כולל. האם הם מתאימים לכם? ביטוח שיכלול פחות סעיפי כיסוי (שעשויים להיות לא רלוונטיים לגביכם) הוא ביטוח מקיף זול יותר. אבל, אל תוותרו על כיסוי מלא של כל הפרמטרים שחשובים לכם, ושעשויים להיות לכם שימושיים במקרי צורך. לא כדאי להתקע עם תשלומים על ביטוח מקיף שאינו מכסה אותנו לחלוטין. אחרי הכל, ביטוח מקיף זול הוא לא רק ביטוח שאינו עולה הרבה כסף, אלא גם ביטוח משתלם כששוקלים עלות מול תועלת.

פרמטר חשוב נוסף לבדיקה בעת מציאת ביטוח מקיף זול הוא ההשתתפות העצמית. השתתפות עצמית היא הכסף שתצטרכו לשלם במקרה של נזק שנגרם לרכב – מהרגע שסכום הנזק עולה על סכום מסויים שנקבע מראש בעת החתימה על הפוליסה. ההשתתפות העצמית עשויה להיות סכומים נמוכים או גבוהים בהתאם, כאמור, למידת הנזק (שנקבעת על ידי שמאי חברת הביטוח) ויש לסכום הזה רף מקסימלי ומינימלי. נהגים רבים שרכשו ביטוח מקיף זול גילו – לרוב מאוחר מידי, כשכבר היה צורך לשלם – שסכום ההשתתפות העצמית הוא גבוה מאוד, מה שהופך את הביטוח המקיף שרכשו ללא משתלם בעליל. 

 
קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות