הצעת מחיר לביטוח רכב

ברוב הבתים בישראל יש מכונית אחת לפחות, ולעיתים יותר, והדבר מחייב השקעת כספים רבים בביטוח. לכן, קבלת הצעת מחיר לביטוח רכב מחברות שונות היא חלק קריטי מתהליך הבדיקה שנעשה לשם כך. מדובר, מן הסתם בכסף רב שאיננו רוצים לבזבז לשוא.

car

כל מוצר יקר ערך וחשוב שאנו מחליטים לקנות במהלך חיינו מחייב אותנו לערוך סקרי שוק, להשוות מחירים ולאסוף הצעות מחיר, לפני שנקבל את ההחלטה המתאימה לנו. בימינו, בניגוד לעבר, גם ביטוח רכב הוא החלטה חשובה וקריטית. לכן, לפני שאתם רצים לבטח  בקשו הצעת מחיר לביטוח רכב. זהו הצעד הראשון בסקר השוק שיהיה עליכם לעשות בין חברות הביטוח השונות.

הצעת מחיר לביטוח רכב באינטרנט:

אם בעבר היה תחום ביטוח הרכב מוזנח מבחינת השירות שניתן באתרי האינטרנט של חברות הביטוח השונות, היום מדובר בשוק מפותח ומשוכלל מאוד, המציע אין ספור דרכים ואפשרויות לביטוח ולקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב. בתחום זה, אשר מהווה חלק ניכר מההוצאות השוטפות של משקי הבית בישראל, אין סיבה שהדרך לקבלת הצעות מחיר לביטוח הרכב לא תהיה פשוטה, קלה וידידותית למשתמש.

 באתרי האינטרנט השונים – אלה השייכים לחברות ביטוח, וגם אלה המשמשים כסוכנים המוכרים ביטוחי רכב – ניתן למלא טפסים בפשטות ובמהירות ולקבל הצעת מחיר לביטוח רכב תוך מספר דקות, מבלי לצאת בכלל מהבית. בטפסים והשאלונים הללו תצטרכו לענות על שאלות כגון מהו סוג הרכב, מה השנתון שלו, נפח המנוע, וכמו כן שאלות הנוגעות לנוהגים על הרכב: מין הנוהגים, גילם וההיסטוריה התחבורתית שלהם אל מול הרשויות (מספר הרשעות שהובילו לשלילת רשיון, מספר תביעות הביטוח וכדומה). אם תענו על שאלות בצורה מיטבית ומדוייקת, תוכלו לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב מאחת מחברות הביטוח, או אפילו מכמה מהן.

כך אפשר גם לערוך השוואה רציונלית בין הצעת מחיר לביטוח רכב אחת להצעת מחיר אחרת – זו מול זו – ולקבל החלטה נכונה במהירות. הדבר היחיד שיהיה עלינו לעשות הוא לבדוק את רמת הכיסוי, כלומר אילו תנאים מעניקה לנו כל חברת ביטוח במקרה שנזדקק לשירותיה. כמובן שרצוי לבדוק חוות דעת על חברות הביטוח מלקוחות שלהן על מנת לראות מה רמת השירות שהם מקבלים מהם – פרמטר נוסף שיעזור לנו בקבלת ההחלטה.

 מה החשיבות של קבלת הצעת מחיר לביטוח רכב לפני שמקבלים החלטה?

 למרות שצרכנים רבים בארץ כבר החלו להפנים את הצורך בקבלת השירות הטוב ביותר מכל חברה נותנת-שירות שאיתה הם באים במגע, עדיין ישנם ישראלים רבים שהמודעות שלהם לצורך בשירות איכותי היא נמוכה. לא חסרים אנשים בארץ שיקבלו הצעת מחיר לביטוח רכב מסוכן הביטוח שלהם או מחברת הביטוח, ויראו אותה כעובדה מוגמרת. אך לא כך הדבר. ניתן בהחלט לבקש ולקבל הצעת מחיר לביטוח רכב מחברה אחרות, או אפילו כמה חברות, וללכת עם החברה שמציעה את העיסקה הטובה ביותר.

אף יותר מכך – אם החלטתם לבטח את ביתכם לדוגמא בחברת ביטוח אחת, ולאחר שקבלתם הצעת מחיר לביטוח רכב שלא מצאה חן בעיניכם מאותה חברה – אתם לא חייבים כלל וכלל לרכוש את שתי פוליסות הביטוח מאותה חברה. מותר לכם לעשות כל ביטוח שתרצו בחברה שתציע לכם את ההצעות הטובות ביותר. בדיוק כמו שהייתם מבקשים הצעת מחיר לשיפוץ הבית, תיקון הרכב במוסך, או כל הוצאה גדולה אחרת – זכותכם לדרוש הצעת מחיר לביטוח רכב.

 

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות