ביטוח שברולט

המותג שברולט מהווה את נתח המכירות הגדול ביותר של חברת ג'נרל מוטורס בכל העולם, מאירופה ועד המזרח התיכון. עם זאת, מעולם לא הייתה השברולט מכונית נפוצה בארץ, עד השנים האחרונות, כשהפכה קטנה וחסכונית יותר. מחיר ביטוח שברולט הוא אינו יקר במיוחד כפי שרבים עשויים לחשוב, אך הוא גם לא הזול ביותר. כדאי ללמוד מהם הקריטריונים השונים המשפיעים על מחיר הביטוח.

car

ביטוח שברולט הוא אינו מוצר זול במיוחד, כיאה לביטוח מכוניות איכותיות ומכוניות יוקרה. מחירי ביטוח שברולט (או כל ביטוח אחר) נקבעים על פי מספר קריטריונים, שמתחלקים לשתי קבוצות:

  • קריטריונים הקשורים בנהג: הקריטריונים הללו נוגעים לנתונים שונים הקשורים לנהג, כמו גילו – מפני שנהגים צעירים, לרוב מתחת לגיל 24, משלמים יותר עבור ביטוח חובה לשברולט; מין הנהג – נשים משלמות פחות עבור ביטוח בחברות מסויימות, מפני שמבחינה סטטיסטית הן מעורבות פחות בתאונות; עבר תעבורתי של הנהג – ככל שהנהג היה מעורב ביותר תאונות ו/או תאונות שהובילו לשלילת רשיונו, כך יהיו הפרמיות עבור הביטוח גבוהות יותר; עבר ביטוחי – חברות הביטוח בודקות את מספר התביעות הביטוחיות שהיו לנהג, ככל שהן היו רבות יותר, כך עולות הפרמיות.
  • קריטריונים הקשורים ברכב עצמו: הקריטריונים הללו נוגעים לנתוני הרכב: דגם (הבדל ביטוח שברולט עבור הדגמים הקטנים והגדולים יכול להגיע למאות שקלים), נפח מנוע, רמת איבזור (הדבר חשוב במיוחד בפוליסת ביטוח מקיף לשברולט) ורמת המיגון (לעיתים עשויות חברות הביטוח לדרוש מהמבוטחים להוסיף אביזרי מיגון כתנאי לקבלת הביטוח המקיף).

       כמובן שישנם עוד פרמטרים שקובעים את מחירי הביטוח, בהתאם למה שרואות לנכון חברות הביטוח. אלה יכולים להיות איזור מגורים, מידת ה"גניבות" של הרכב (כמה רכבים מסוגו נגנבים בשנה מבחינה סטטיסטית) ועוד כהנה וכהנה פרמטרים.

ביטוח שברולט על פי דגמים:   

  • ביטוח שברולט ספארק: ספארק הוא דגם המיני החדש של שברולט. מדובר במכונית מאובזרת במיטב החידושים, כולל מערכת שמע איכותית, גלגל הגה עם חישורים, ועוד מיני אביזרים שעשויים למשוך את הקהל הצעיר. מבחינה בטיחותית הספארק מנצחת – יש לה 4 כוכבי בטיחות במבחנים האירופיים, ו-6 כריות אוויר כסטנדרט. עם כל זאת, ביטוח לספארק יהיה ממוצע בהחלט (ברוב חברות הביטוח), בהשוואה למחירי הביטוח של מכוניות מאותו סוג.
  • ביטוח שברולט קרוז: הקרוז היא המכונית המשפחתית של שברולט, והיא מאופיינת בכך שהיא מרווחת מאוד, נעימה לנסיעה, ושקטה. עם זאת, היא גם מהירה מאוד (בדגמים שלהם נפח מנוע גדול יותר), ובכל זאת חסכונית מאוד בדלק (בניגוד לדימוי הישן של המכוניות האמריקאיות). רמת האיבזור של הקרוז היא גבוהה מאוד, וכוללת אפילו GPS מובנה (בקרוז החדשה). הביטוח לקרוז אמור להיות ממוצע לכרבים מאותה קבוצה, עם זאת כדאי לקחת בחשבון שישנן חברות ביטוח שיחשיבו אותה כמכונית יוקרה, מה שמייקר ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' לשברולט.
  • ביטוח שברולט מאליבו: כאן כבר מדובר ברכב יוקרה לכל דבר, שלו אבזור ברמה גבוהה, מנוע חזק ושקט ואיכות נסיעה גבוהה. במקרה הזה, לחברות הביטוח ישנו תחשיב מיוחד לרכבי יוקרה. ביטוח שברולט כזו עשוי להיות יקר מהממוצע, הכל בהתאם לקריטריונים שקבעה החברה.
קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות