ביטוח סיטרואן

סיטרואן, יצרנית הרכבים הצרפתית, הוקמה בתחילת המאה ה-20, ומעולם לא זכתה להצלחה גורפת בשוק הרכבים, לא בצרפת ולא בשאר העולם, למעט רכבי נישה יעודיים שייצרה למטרות מוגדרות. בשנות ה-70 התאחדה החברה עם יצרנית הרכבים פיג'ו, ומאז עלתה הפופולריות שלה לא במעט. בארץ יש לסיטרואן מקום של כבוד, והיא אחד הרכבים הותיקים שיובאו לארץ. ביטוח סיטרואן נחשב לביטוח ממוצע בהחלט מבחינת מחיר, תלוי כמובן בדגם, בנפח המנוע ובנתוני הנהג.

car

ביטוח סיטרואן תלוי בנתונים משתנים המתחלקים לשתי קטגוריות: נתוני הרכב ונתוני הנהג. נתוני הנהג משפיעים בעיקר על מחיר ביטוח חובה לסיטרואן. מכיוון שמדובר בביטוח שאמור לכסות ולפצות במקרים של פגיעות גופניות לנהג ולנוסעים עימו, הנתונים הקשורים בנהג עצמו הם קריטיים לקביעת הפרמיות.

נתון חשוב אחד שנלקח בחשבון הוא גיל הנהג. נהגים צעירים, בדרך כלל מתחת לגיל 24, נחשבים לנהגים זהירים פחות וגם פחות מנוסים. מבחינה סטטיסטית נהגים אלה מעורבים יותר בתאונות, ומהסיבות הללו מחירי הביטוח עבורם גבוהים יותר. גם עברו התעבורתי של הנהג משפיע, ואם יש לו עבר הקשור בתאונות, הוא ישלם מחיר גבוה יותר עבור ביטוח סיטרואן. בהקשר הזה משפיעה גם ההיסטוריה של הנהג עם חברות הביטוח. ככל שתביעות הביטוח בעבר רבות יותר – כך תעלינה הפרמיות. נתונים נוספים שמשפיעים הם מין (נשים משלמות פחות עבור ביטוח), ותק "על הכביש" ואפילו מקום מגורים.

נתוני הרכב עצמו משפיעים בעיקר על מחירי ביטוח מקיף לסיטרואן. זאת, מכיוון שביטוח מקיף, תפקידו לפצות במקרים של נזקים לרכב עצמו, כמו נזק שנגרם כתוצאה מפריצה לרכב (שמשות שבורות וכולי), נזקים שנגרמו כתוצאה מונדליזם (פגיעה מכוונת), נזקי טבע כמו שטפונות, שריפות, ברד וכיוצא באלה. הנתונים שנלקחים בחשבון הם דגם הרכב, נפח המנוע, רמת איבזור ופירוט הציוד ברכב, אמצעי הגנה (אזעקות, קודן, אימובילייזר), וגם פה מקום מגורים עשוי להשפיע, מפני שמספר הגניבות באזור נלקח בחשבון. נתון חשוב נוסף הוא השימוש שנעשה ברכב, בין אם מדובר במשפחתית או ברכב מסחרי ורכבי שטח, מפני שהנזקים שעלולים לקרות לרכבים האלה משתנים.

ביטוח סיטרואן על פי דגמים:

  •  ביטוח סיטרואן C3: ה-C3 היא מכונית המיועדת בעיקר לקהל יעד צעיר, והיא מאופיינת בעיצוב ספורטיבי וזורם. זוהי מכונית קומפקטית אך מרווחת מאוד יחסית לרכבים הקטנים של יצרניות רכב אחרות, וישנן משפחות רבות הבוחרות בה להיות מכוניתן. יש לה 6 כריות אויר כסטנדרט ומערכות בלימה אלקטרוניות מתקדמות. עם כל זאת, מחיר ביטוח סיטרואן C3 אינו בשמים, אם כי עשוי להיות מעט מעל הממוצע למחירי הביטוח של הרכבים באותה קבוצת רישוי. קחו בחשבון שאם אתם בני פחות מ-24, כאמור פרמיות הביטוח עולות.
  • ביטוח סיטרואן C4: כאן מדובר במשפחתית מאובזרת, חסכונית ובטיחותית ביותר. רמת האיבזור שלה מאפשרת נוחות נסיעה מפנקת, ומבחינה טכנולוגית האביזרים שלה הם מהמתקדמים בעולם (סיטרואן תמיד היו ידועים בחידושים והמצאות). מחיר הביטוח ל- C4 הוא ממוצע בהחלט למחירי הביטוח עבור דגמים זהים בשוק המכוניות.
  • ביטוח סיטרואן ברלינגו: המסחרית הפופולרית של סיטרואן. נוחות עבודה וחיסכון בדלק ובביטוח הפכו אותה לאחת המכוניות המסחריות הנפוצות בישראל. כדאי מאוד לשקול לרכוש ביטוח צד ג' לסיטרואן הזו, במקרה ואתם עושים בה שימוש מסחרי שוטף.
קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות