ביטוח דייהטסו

דייהטסו הייתה בתחילה חברה יפנית המתמחה בייצור רכבים ממונעים קטנים. הרכב הראשון שייצרה היה ריקשה ממונעת – מעין אופנוע תלת גלגלי שהיה שימושי מאוד ביפן של אז. החברה גדלה והתפתחה והחלה בייצור מכוניות קטנות עד השתלטות חברת טויוטה עליה. מאז ועד היום, דייהטסו היא חברה המתמחה בייצור רכבים קטנים, וזה תפקידה בחטיבה של טויוטה. בישראל נזכרת הדייהטסו כיפנית השנייה (אחרי סובארו) שפרצה את החרם הערבי ו"עשתה עלייה".

car

דייהטסו נחלה הצלחה רבה בישראל במשך שנים רבות, ועדיין מדובר במכונית נפוצה. זו הסיבה לכך שמחירי ביטוח דייהטסו הם מהנמוכים בשוק ביטוחי הרכב

משנת '83 – השנה בה הגיעו רכבי דייהטסו לישראל, צברה החברה פופולריות הולכת וגוברת, ובהם שנים בהן הייתה נפוצה ביותר בכבישי ישראל. היא מתאימה לארץ בגלל העלויות הנמוכות של הרכבים עצמם, תיקונים ואחזקה זולים, והן גם חסכוניות בדלק. אך חשוב לא פחות – ביטוח דייהטסו הוא מהביטוחים הזולים שקיימים בשוק ביטוחי הרכב.

ביטוח דייהטסו – הדגמים השונים:

כאמור, דייהטסו היא חברה המתמחה בייצור רכבים קטנים, ובכך מתאפשר לחברות הביטוח להוזיל את מחירי הביטוח, בין אם מדובר בביטוח חובה, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' לדייהטסו. מובאת כאן סקירת הדגמים השונים ועלויות הביטוח (בממוצע) עבורם. עם זאת זכרו, שעל מנת למצוא ביטוח דייהטסו טוב, כדאי להשוות מחירים.

  •  ביטוח דייהטסו סיריון:  זהו דגם המיני המצליח של דייהטסו. הסיריון היה אחד מרכבי המיני הנמכרים ביותר בארץ בחלק משנות ה-2000. הוא החליף את קודמותיו – המוצלחות לא פחות – השרייד הקטנה והאפלאוז שנחשבה משפחתית. הסיריון החדשה בעיצוב עדכני יותר שמשווה לה מראה פחות מרובע משהיה לפני כן. בנוסף, יש לה מנוע חזק וזריז, מרחב פנימי יוצא דופן (יחסית למכונית בגודל שלה), מבחר אביזרי נוחות כסטנדרט, והכי חשוב בטיחות אקטיבית ופסיבית שנתמכת באביזרים מתקדמים ובטכנולוגיה חדשה. בטיחות טובה ברכב היא תמיד קריטריון למחירי ביטוח נוחים, וזו הסיבה שמחיר ביטוח חובה לדייהטסו הזו הוא אטרקטיבי ביותר, ובמקרים רבים אפילו זול יותר ממחירי ביטוח עבור מכוניות דומות.
  • ביטוח דייהטסו טריוס: הטריוס הוא רכב השטח הקטן והזריז של דייהטסו, והוא אחד מרכבי השטח הנמכרים בישראל. בדגמים החדשים שופר העיצוב שלה והפך מזמין יותר. המרחב הפנימי גדול מאוד יחסית לג'יפ קטן כמו הטריוס, והמנוע החזק שלה מאפשר נסיעת שטח ברמה קלה ובינונית ללא בעיות. בגלל היותה מכונית נפוצה, חברות הביטוח – על מנת למשוך כמה שיותר לקוחות – מציעות מחירים אטרקטיביים לביטוח, ובמיוחד עבור ביטוח מקיף לדייהטסו טריוס.
  • ביטוח דייהטסו מאטריה: כאן מדובר במיניוואן משפחתי, שאינו אופייני לדגמים הותיקים של דייהטסו, ושיווק מכוניות מהדגם הזה הופסק משום מה על ידי היבואן. המאטריה מאופיין בעיצוב ייחודי להפליא, שלחלוטין מסובב ראשים על הכביש. העיצוב שלה משלב רטרו ומכונית עתידנית, ואין אדם שלא יגיב אליה – בצורה כזו או אחרת. היא מרווחת מאוד (שוב- יחסית למיניוואן, אם כי בהשוואה למשפחתיות אחרות היא מנצחת), מצויידת היטב במנוע חזק ובטיחותית. ביטוח דייהטסו מהדגם הזה – גם הוא זול מאוד בהשוואה למתחרות הדומות.

אם כך, מי שמחנה בחנייה בבית דייהטסו הרוויח מבחינות רבות. עם זאת, כדאי תמיד לערוך השוואות מקיפות בין החברות השונות עבור ביטוח דייהטסו, מפני שכך ניתן לחסוך לא מעט. 

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות