ביטוח ג'יפ

ביטוח ג'יפ הוא ביטוח מיוחד המותאם לצרכים המסויימים של בעלי הג'יפים. התחזוקה השוטפת והיקרה שג'יפים דורשים והתיקונים שעשויים להיות יקרים גורמים לביטוח ג'יפ להיות עסק לא זול במיוחד, אבל בהחלט הכרחי. 

 

car

אין ספק שאנשי הג'יפים הם אנשים מיוחדים על כבישי ארצנו. לא כל נהג אוהב או רוצה לנסוע על ג'יפ. נהגי הג'יפים הם אנשים שאוהבים שטח, ושאוהבים לנסוע במרחבים ולהרגיש את האדמה הלא סלולה מתחת האוטו. כל נהג והג'יפ האהוב עליו, בהתאם לאופיו. תחזוקה של ג'יפ היא אינה עניין זול, אבל בהחלט שווה את המאמץ. עניין נוסף שאיתו צריכים הנהגים להתמודד הוא ביטוח ג'יפ. גם כאן לא מדובר בעסק זול. חברות הביטוח אינן ששות לאפשר ללקוחותיהן לרכוש ביטוח לג'יפ בקלות, מפני שהסיכון שהן לוקחות הוא מן הסתם גבוה.

ג'יפים הרי לא נוסעים רק על הכביש, אלא גם בשטח, ואז הם עלולים להתקע, או להנזק – עובדה שמגדילה את הסיכוי לתביעות חברת הביטוח מצד הלקוח. כל אלה, גורמים להעלאת פרמיות ביטוח ג'יפ מצד חברות הביטוח.

 

הבעיה השנייה עם ביטוח ג'יפים, למשל ביטוח ג'יפ רנגלר, היא שהרכבים הללו מסווגים הרבה פעמים כרכבי יוקרה. זה יכול לקרות, לרוב, בגלל מחירם הגבוה – מה שמגדיל את סיכוייהן להיגנב, ומקשה על הנהג לרכוש ביטוח במחיר סביר והגיוני.

ביטוח חובה לג'יפ

ביטוח חובה הוא, כידוע, ביטוח שהמדינה מחייבת את הנהגים בארץ לרכוש עבור עצמם ורכבם. ביטוח חובה לרכב רגיל אמור לכסות נזקי גוף שעלולים להתרחש במהלך תאונה לנהג, לנוסעים עימו ברכב, ולהולכי רגל, אם גם הם מעורבים בתאונה. כך המדינה דואגת לכסות את העלויות הגבוהות של טיפולי חירום רפואיים שהנפגעים בתאונות עלולים להזדקק להם. ביטוח חובה לג'יפ הוא ביטוח רגיל לכל דבר, והוא אמור לדאוג לאותם כיסויים של ביטוח רכב פרטי.   

המחיר נקבע כרגיל, כמו שנקבע מחיר ביטוח חובה לרכב פרטי, על פי הפרמטרים הכוללים את נתוני הנהג, כמו גיל, מין (המין היפה משלם פחות), עברו הביטוחי של הנהג (תביעות ביטוח בעבר, עבירות שהובילו לשלילת רשיונו), ואפילו מקום מגורים ואיזורי חנייה. קבוצת הפרמטרים השנייה נקבעת על פי הרכב – וזו הסיבה להיותו של ביטוח החובה לג'יפ יקר יותר. הפרמטרים כאן כוללים נפח מנוע, סוג השימוש בג'יפ (פרטי או מסחרי), אבזרי מיגון לנוסעים כמו כריות אויר ועוד. אם כך במקרה הזה – נפח המנוע הגדול, והיותו של הג'יפ יקר כך שהוא נחשב רכב יוקרה – אלה הם הדברים שלרוב יגדילו את המחיר על ביטוח חובה לג'יפ. ביטוח ג'יפ צ'ירוקי, למשל, עשוי להיות גבוה מאוד.

ביטוח מקיף לג'יפ 

כאן המחירים כבר יקרים יותר. ביטוח מקיף לג'יפ כבר אמור לדאוג לכסות נזקים שאירעו לרכב כתוצאה מתאונה, חבלה בזדון, אסונות טבע (כמו שטפונות ודליקות), גניבה וכולי. מכיוון שהרכבים הללו נחשבים לרכבים בעלי סיכוי גבוה להיגנב, גובות חברות הביטוח פרמיות גבוהות מאוד עבור הביטוח המקיף לג'יפ. אם לוקחים בחשבון גם את העלויות הגבוהות של תיקונים וחלקי חילוף שאנחנו עשויים להזדקק להם במקרים מסויימים – אפשר להבין מדוע ביטוח מקיף לג'יפ הוא כבר עסק לא זול.

חברות ביטוח מסויימות מציעות הרחבות לרוכשים ביטוח ג'יפ – בין היתר ביטוח ג'יפ ליברטי- כמו ביטוח תוספות מיוחדות שהותקנו ברכב, השתתפות בתחרויות אקסטרים, ביטוח לייבוא חלקי חילוף מחו"ל, ועוד כהנה וכהנה הרחבות המתאימות למבטחים ביטוח ג'יפ.  

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות