ביטוח קיה

קיה היא יצרנית רכב דרום קוריאנית. המתמחית ברכבי נוסעים. היא חדרה אל שוק הרכבים האירופאי בשנת 91', עם דגם אחד וכיום היא ממוקמת במקום טוב באמצע בשווקי הרכבים בעולם, עם מספר דגמים חדשים המומצאים מידי כמה שנים. גם לישראל חדרה החברה בהצלחה, וכיום היא הופכת פופולרית יותר ויותר, ככל שהדגמים שלה מתאימים לשוק הישראלי. ביטוח קיה אינו ביטוח יקר במיוחד, בעיקר בגלל עלויות הרכב עצמו, עלויות תיקונים וחלקי חילוף.

car

קיה הופכת בהדרגה לאחת המכוניות הנפוצות בכבישי ישראל. העובדה הזו היא הסיבה לכך שביטוח קיה הוא זול ושווה לכל נפש, ברוב הדגמים.

ביטוח קיה בישראל:

העובדה שדגמי קיההם חסכוניים בדלק, הם הסיבה לכך שהפופולריות שלה עולה בהתמדה בישראל ובעולם בכלל. כידוע, בימינו ניתנת חשיבות רבה למכוניות שחוסכות בהוצאות הדלק לבעליהן, והן גם נחשבות לירוקות יותר. עליית הפופולריות של הקיה בארץ גורמת לכך שגם ביטוח קיה הוא ביטוח זול ומשתלם.

חברות הביטוח מתחרות על בעלי מכוניות פופולריות ומציעות להם מבצעים מיוחדים הרבה פעמים, על מנת להשתלט על שוק שלם. כך, הביטוחים יהיו בדרך כלל שווים לכל נפש.

ביטוח חובה לקיה הוא ממוצע ואף נמוך יחסית לרוב הדגמים. המחיר הנמוך תלוי, כמובן, בכך שהפרמטרים שעל פיהם קובעים את המחיר וקשורים לנהג אינם חריגים. נהג צעיר (נהג שגילו קטן מ-24 שנים), לדוגמא ייאלץ לשלם יותר עבור ביטוח חובה וגם ביטוח מקיף לקיה. כך יהיה גם על נהג שההיסטוריה התחבורתית שלו קשורה בעבירות נהיגה חמורות שהובילו לשלילת רשיונו לתקופות כאלה ואחרות.

ביטוח קיה על פי דגמים:

  • ביטוח קיה פיקנטו: דגם המיני של קיה. הפיקנטו מאופיינת בעיצוב קליל ודינמי מאוד שנועד למשוך קהל צעיר. היא מרווחת יחסית למכונית בגודלה, ורבים יאמרו עליה כי נוחות הנסיעה בה היא מהטובות בנמצא. הוסיפו לכך צריכת דלק נמוכה – וקיבלתם מכונית שכנראה תהפוך לאחת ממכוניות המיני הנפוצות בישראל. מחיר ביטוח לקיה הזו יהיה לרוב ממוצע למכוניות באותה קטגוריה, אך כדאי לקחת בחשבון שרמת האיבזור הגבוהה מהנהוג במכוניות מהסוג הזה (מערכת שמע מקורית, חיבור לאייפון, USB ועוד) עשויה לגרום למחיר מעט גבוה בביטוח המקיף.   
    כפי שאמרנו, כדאי לזכור שאם גילכם אינו עולה על 24 שנים, סיכוי רב כי תדרשו לשלם יותר עבור ביטוח חובה ומקיף. עם זאת, שימו לב שחברות ביטוח שונות מעניקות הנחות לנשים בביטוח, מהסיבה הפשוטה שנשים מעורבות בפחות תאונות, מבחינה סטטיסטית.
  • ביטוח קיה סיד: קיה סיד היא אחת המכוניות המשפחתיות שקיה הוציאה לשוק. היא מגיעה במגוון גרסאות, כמו גירסא ספורטיבית וגירסת סטיישן בין היתר. היא מרווחת מאוד וגרסת הסטיישן שלה עשויה להציע מגוון שימושי תא מטען (אם כי הדגם הספציפי הזה הוא מעט יקר). הסיד חסכונית מאוד בדלק, והיא נמצאת בדרגת זיהום אויר לא רעה כלל (דרגה 5 – דרגה שהיא בטווח ה"טוב"). מערכות הבטיחות שלה מגוונות ומספקות – ולכן גם ביטוח קיה כזו יהיה לא יקר.
  • ביטוח קיה סורנטו: זהו רכב הפנאי-שטח של קיה, שלו 5 כוכבים במבחני ריסוק, ומנוע דיזל חזק ביותר וחסכוני. אל תשכחו לברר לגבי ביטוח צד ג' לקיה הזו, בעיקר בגלל הסיכון של פגיעה ברכוש צד שלישי.  
קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות