ביטוח לקסוס

לקסוס נוצרה בשנות ה-80 של המאה שעברה מתוך נסיון של חברת טויוטה להיכנס לשוק מכוניות היוקרה. למרבה ההפתעה בשוק הרכבים העולמי, הלקסוס לא איכזבה את מפתחיה, כשהיא זוכה שוב ושוב בפרסים יוקרתיים בזכות ההקפדה היפנית הידועה על פרטי-פרטים בכל דבר שיוצא תחת ידיהם. כיום, לאחר שנים של השקעה אין סופית במותג – לקסוס הוא רכב היוקרה הנמכר ביותר בארצות הברית. לארץ היא הגיעה בשנים האחרונות, כשהיא שמה לה למטרה לכבוש גם את אירופה, עם מבחר דגמות וסדרות שמתאימים לכל לקוח אפשרי.

car

לקסוס היא אחד מרכבי היוקרה פורצי הדרך בתחום הרכבים "הירוקים", מה שמאפשר לחברות הביטוח להוזיל במחירי הפרמיות עבור ביטוח לקסוס.

היותה של הלקסוס מכונית יוקרה היא הסיבה לכך שמחירי ביטוח לקסוס הם כל כך גבוהים. חברות הביטוח קבעו לעצמן מספר רכבים ודגמים שנחשבים לרכבי יוקרה ועל פי כך הן קובעות מחירי ביטוח גבוהים עבורם. המכוניות הללו נקבעות כרכבי יוקרה מהסיבה הפשוטה שהתיקונים עבורן, כמו גם חלקי החילוף שלעיתים יש צורך לייבאם במיוחד – יקרים מאוד. החברות המבטחות דואגות למעשה לכסות את עצמן במקרה שתצטרכנה לכסות על נזקים שונים שעלויות התיקונים שלהם גבוהות.

ביטוח חובה ללקסוס יהיה יקר בהשוואה לרכבים שאינם רכבי יוקרה. כאן, יש אפילו עוד פרמטרים שנלקחים בחשבון. אם אתם בני פחות מ-24, תידרשו לשלם פרמיות גבוהות יותר בגלל שתיחשבו "נהג צעיר". גם נהגים שלהם היסטוריה של תאונות הקשורות בשלילת רשיון ו/או בפגיעות בנפש נאלצים לשלם פרמיות מוגדלות עבור ביטוח לקסוס. נשים תקבלנה הנחה בתשלום עבור ביטוח חובה וגם ביטוח מקיף ללקסוס, בחברות ביטוח מסויימות (כמו חברת AIG לדוגמא). הסיבה לכך היא שנשים מעורבות פחות בתאונות דרכים, מה שהופך אותן לסיכון נמוך יותר עבור חברות הביטוח.

ביטוח לקסוס על פי הדגמים השונים:

ביטוח לקסוס CT: ה-CT היא המיני הראשונה של לקסוס, בנסיונה לחדור לשוק הקומפקטיות היוקרתיות. כאן, בא לידי ביטוי החידוש של לקסוס בתחום חדש הקשור ברכבים – הרכבים ההיברידיים. לקסוס היא יצרנית רכבי היוקרה הראשונה שעושה שימוש במנועים היברידיים ברכביה, וה-CT המיובאת לארץ היא היברידית בלבד (כלומר אין בנמצא CT בהנעה רגילה). היתרון במכוניות ההיברידיות (מלבד התועלת לסביבה, כמובן) הוא ההקלות במיסי הקנייה שלהן (30% על המכוניות ההיברידיות לעומת כ-70% על הרגילות), הקלות שמקבלים בעליהן מרשויות מקומיות (כמו חנייה חינם) וגם…הקלות בביטוח. לכן, ייתכן שחברות ביטוח מסויימות ידרשו פרמיות נמוכות יותר עבור ביטוח לקסוס היברידית, ושווה לבדוק איזה מהן עושות את זה.

  • ביטוח לקסוס LS: LS היא המשפחתית היוקרתית של לקסוס. היא מאובזרת בנדיבות, בעלת נפח מנוע גדול (2.5 ליטר), צריכת דלק טובה וחסכונית יחסית למכונית בגודלה, ועיצוב סולידי מאוד. כאן לא מדובר במכונית היברידית מה שאומר שמחיר ביטוח מקיף ומחיר ביטוח צד ג' ללקסוס הזו לא יהיה נמוך.
  • ביטוח לקסוס RX: זהו דגם רכב פנאי שמגיע בגרסה רגילה ובגרסה היברידית. מלבד היותו מרווח, מאובזר עד הפרט האחרון ושקט, הדגם ההיברידי הוא גם פורץ דרך ברמת זיהום האויר הנמוכה שלו. על פי הפרסומים של החברה, ה-RX פולטת כמויות CO2  באותה כמות שמכונית קומפקטית פולטת. ביטוח לקסוס כזו יהיה לא זול כלל וכלל בהשוואה למכוניות דומות, אך ייתכנו הוזלות בזכות התכונה ההיברידית שלה.
קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות