ביטוח מאזדה

בשנות ה-80 חדרה חברת סובארו לשוק המכוניות הישראלי, והייתה המכונית הנפוצה בכבישי ישראל. אחרי שהובן שהסובארו אינה בטיחותית במיוחד, החליפה אותה בשנות ה-90 המיצובישי. בשנות ה-2000 הגיעה המאזדה, ומאז היא כאן כדי להישאר. כיום, רכבי המאזדה הם הרכבים הפופולריים ביותר בישראל, בעיקר מפני שהם בטיחותיים, אמינים וזולים מבחינת עלויות הרכבים עצמם וגם מבחינת תיקונים וטיפולים. הפופולריות הגדולה של הרכב גורמת לכך שגם ביטוח מאזדה הוא זול מאוד, בוודאי אחד מביטוחי הרכב הזולים בארץ.

car

ביטוח מאזדה הוא אינו ביטוח יקר, בין היתר בגלל רמת בטיחות גבוהה, עלויות תיקונים זולות, והפופולריות הגבוהה של מאזדה בישראל.

ביטוח מאזדה – מדוע הוא בדרך כלל זול?

סיבה אחת לכך שמדובר בביטוח זול, היא היות המאזדה רכב נפוץ כל כך. התחרות בין חברות הביטוח על כל רכב היא קשה, כל חברה רוצה לזכות במספר הגבוה ביותר האפשרי של ביטוחים לרכבים הללו, ולכן הן מציאות מחירי ביטוח מאזדה במחירים כל כך אטרקטיביים. חברות הביטוח משתדלות ככל שהן יכולות למשוך אליהן לקוחות, וכאמור, כשמדובר במאזדה – זה המון לקוחות.

הסיבה השנייה לכך היא רמת הבטיחות הגבוהה יחסית של רכבי מאזדה. רמת בטיחות גבוהה מוזילה באופן אוטומטי כמעט את הביטוחים לרכב, ובמקרה הזה ביטוח חובה למאזדה, למשל, יהיה זול מאוד. ביטוח חובה הרי מכסה את הנוסעים ברכב במקרים של תאונות הגורמות לפגיעות גוף. כאן, חברות הביטוח לוקחות סיכון קטן יותר שתקרינה פגיעות חמורות במקרה של תאונה.

הסיבה השלישית להיות ביטוח מאזדה זול, היא העובדה שהתחלופה של רכבי המאזדה בארץ היא גבוהה (בעיקר בגלל מחירם האטרקטיבי). רכבים חדשים נוטים פחות להתבלות, ההוצאות עליהם פוחתות, ובכך ניתן להוזיל מחירי ביטוח מקיף וגם מחירי ביטוח צד ג' למאזדה.

סיבה נוספת היא שוק גדול של חלקי חילוף לרכבי המאזדה. שוק גדול שכזה מוזיל את עלויות חלקי החילוף (בעיקר מפני שאין צורך לייבא אותם במיוחד מחו"ל). בנוסף, ישנם מוסכים רבים המתעסקים בתיקוני הרכבים הללו, וגם התחרות הגוברת במוסכים גורמת לכך שמחירי התיקונים הם אטרקטיביים. התוצאה של כל אלה היא מחירים זולים של ביטוח מקיף למאזדה, ואולי אחד מהביטוחים המקיפים הזולים שקיימים (בתנאי שכל הפרמטרים האחרים עומדים גם הם בקריטריונים של חברות הביטוח).

ביטוח מאזדה על פי דגמים

  • ביטוח מאזדה 2: המאזדה 2 החדשה מוגדרת על ידי חברת מאזדה כסופר מיני. היא מעוצבת בקו צעיר וספורטיבי, נוחות הנסיעה בה היא מהטובות שיש, בעיקר בזכות היותה מרווחת, והיא זכתה לאחרונה ב-5 כוכבי בטיחות של מבחני הבטיחות האירופיים – בהגנה על נוסעים מבוגרים. היותה מכונית בטיחותית כל כך היא גורם משמעותי לכך שמחירי הביטוח עבורה יהיו זולים ואטרקטיביים. אפשר לומר שביטוח למאזדה 2 הוא אחד הזולים בקבוצת המכוניות הזו.
  • ביטוח מאזדה 3: המאזדה 3 היא מהמכוניות המשפחתיות הנפוצות בכבישי ישראל. רמת בטיחות גבוהה, ביצועים מעולים, איבזור מפנק וחיסכון בדלק ובתיקונים הפכו אותה לאחת המכוניות האטרקטיביות בעיניי הישראלים. כל הנתונים הללו הם כמובן גם גורמים לכך שמחירי הביטוח עבור המאזדה 3 הם מהזולים שבמחירי הביטוח.
  • ביטוח מאזדה 5: כאן מדובר במיני ואן מתקדם ומאובזר היטב, שזכה גם הוא ל-5 כוכבים במבחני הבטיחות. ביטוח למאזדה הזו הוא זול בהשוואה למחירי הביטוח עבור רכבי מיני ואן אחרים.
  • ביטוח מאזדה 6: המאזדה 6 היא משפחתית מרווחת, שמצטיינת בנוחות הנסיעה שלה. מכיוון שהיא יקרה יחסית, היא עשויה להיחשב בעיני חברות ביטוח מסויימות מכונית יוקרה-מה שייקר את פרמיות הביטוח.
קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות