ביטוח מיצובישי

בשנות ה-90 הגיעה המיצובישי לישראל, וכבשה את השוק בסערה, בדיוק כפי שעשתה הסובארו לפניה בשנות ה-80. רכבי המיצובישי התאימו מאוד במחיריהם ובאחזקתם למשפחות הישראליות הממוצעות, ובכך הפכו להיות, לאורך מספר לא מבוטל של שנים, המכונית הפופולרית בישראל. הנתונים האלה השתנו מאז, וכבר לא מדובר במכונית נפוצה כבעבר, אך עדיין למיצובישי יש מקום של כבוד בשוק המכוניות הישראלי. 

car

מיצובישי הוא אחד מיצרני הרכב המצליחים בישראל, והסיבה לכך היא הרכבים הטובים והמשתלמים שהיא משווקת. בבואכם לרכוש ביטוח מיצובישי, כדאי לברר מה כולל כל סוג ביטוח.

גם ביטוח מיצובישי אינו עניין יקר מאוד, וזה תלוי בעיקר בדגם שיש למבטח. אם יש צורך לרכוש ביטוח מיצובישי לנסר למשל, הדבר אינו אמור לעלות כסף רב, בתנאי כמובן, שמדובר במכונית במצב טוב, ושנתוני הנוהגים ברכב הם מספקים על מנת לקבל פרמיות טובות מחברות הביטוח.

סוגי ביטוח למיצובישי – תנאים וכיסויים

  • ביטוח חובה למיצובישי: ביטוח חובה- כשמו כן הוא – ביטוח שחייבים לעשות, מתוקף חוקי המדינה. המדינה קבעה כיסוי מינימלי שעל ביטוח החובה להכיל, ואסור לחברות הביטוח לגרוע מהכיסויים הקבועים בחוק. ביטוח מיצובישי שהוא ביטוח חובה אמור לכסות ולפצות את הנהג או כל אדם אחר הנוסע ברכב במקרה של, חלילה, פגיעות גופניות. הביטוח מכסה גם במקרים של אובדן כושר השתכרות (כלומר, אובדן יכולת לעבוד), אובדן השתכרות, וגם במקרים שבהם נגרם כאב או סבל כתוצאה מהפגיעה. החוק קבע מחיר מקסימלי למחירי ביטוח חובה, והמחירים נקבעים על ידי חברות הביטוח בהתאם לסוג הרכב, לשימוש בו ולנתוני הנהג. אם תרצו לרכוש, לדוגמא, ביטוח מיצובישי פג'רו, תחוייבו בפרמיות גבוהות יותר מכיוון שמדובר ברכב שטח אשר הסיכונים בנהיגת שטח בעזרתו עולים.
  • ביטוח מקיף למיצובישי: ביטוח מיצובישי מקיף הוא כבר סיפור אחר לגמרי. כאן, מכסה הביטוח את המבוטח במקרים של פגיעה ונזק לרכב עצמו. הכיסוי אמור להינתן לבעל הרכב במגוון מקרי פגיעה, הכל בהתאם לסוג הביטוח שייקבע בין חברת הביטוח ובעל הרכב. בין היתר הביטוח מכסה במקרים של גניבה או נזק כתוצאה מפריצה (כולל פיצוי לציוד שנמצא בתוך הרכב כמו מערכת סטריאו וכולי), במקרים של פגיעה כתוצאה מפגיעה בכוונה תחילה (ונדליזם), או במקרים של פגעי טבע כמו שריפות, שטפונות, ברד חזק ועוד כהנה וכהנה "המצאות". כאן, שוב נקבעות הפרמיות בהתאם לנתוני הרכב, וגם בהתאם לרמת האיבזור ורמת המיגון שלו. אם תרצו לרכוש ביטוח מיצובישי אאוטלנדר – יש סיכוי טוב שהפרמיות לא תהיינה נמוכות מאוד, מכיוון שרכב כזה עשוי להיחשב אצל חלק מחברות הביטוח כמכונית יוקרה. חברות הביטוח קובעות זאת על פי פרמטרים מסויימים כמו מחיר הרכב, מספר השנים שלו "על הכביש", ולפעמים גם ברמת האיבזור. היתרון של בעלי הרכב במקרה הזה הוא שמדובר ברכב שניתן לרכוש עבורו הגנה מירבית, מה שעשוי להוריד מעט את הפרמיות לפוליסת ביטוח מיצובישי שתקנו.
  • ביטוח צד ג' למיצובישי: ביטוח צד ג' הוא ביטוח המכסה אתכם במקרה של פגיעה ברכוש או אדם שנחשב צד שלישי במקרי פגיעה. כלומר, אם תפגעו במכוניתו של אדם אחר, הוא אינו תובע אתכם לפיצוי עבור הנזק, אלא את חברת הביטוח שלכם (בתנאי שיש לכם ביטוח צד ג' כמובן). ביטוח מיצובישי צד ג' הוא לא משהו שכדאי לוותר עליו, על כל מקרה שלא יהיה.

 

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות