ביטוח לאופנוע 125 

החל משנת 2009 הונהגה רפורמה בענף הביטוח ותעריפי הביטוח לאופנוע נקבעים בשיטה דיפרנציאלית. תעריף הביטוח לאופנוע נקבע בהתאם למאפיינים כמו: נפח המנוע (סמ"ק) של האופנוע/ קטנוע, גיל הנהג, וותק רישיון נהיגה, עבר ביטוחי והרשעות תנועה. כל נהג אופנוע 125 חייב על פי החוק בישראל לרכוש ביטוח חובה ואין להשתמש באופנוע ללא ביטוח חובה. 

car

חברות הביטוח מציעות ביטוח לאופנוע 125 אשר נחשב לכלי פופולרי ומשמש רוכבי אופנועים רבים, צעירים, מבוגרים, שליחים ומנהלים. אופנוע 125 נחשב לכלי אמין וחזק וניתן לראות דגמים רבים המיובאים לארץ ומשמשים את הרוכבים השונים. 


ביטוח חובה לאופנוע 125

בעקבות הרפורמה בענף ביטוחי האופנוע ניתן כיום לרכוש שני סוגים של ביטוח חובה- ביטוח ללא השתתפות עצמית וביטוח חובה עם השתתפות עצמית. נהג אופנוע זהיר יכול לרכוש ביטוח לאופנוע 125 מסוג חובה ללא השתתפות עצמית ולהקל על העלויות הגבוהות של ביטוח האופנוע. מטרת הרפורמה היא לתגמל את הנהגים הזהירים ולהפסיק לסבסד נהגים פרועים או נהגים אשר מעורבים בתביעות ביטוח רבות בגלל תאונות. ביטוח חובה לאופנוע 125 עם השתתפות עצמית כולל שלושה מרכיבי פיצוי עיקריים- פיצוי בגין אבדן השתכרות, פיצוי בגין הוצאות רפואיות, פיצוי בגין כאב וסבל. רבים רוכבים על אופנועי 125 שלא נועדו להשתחלות בין מכוניות ונהיגה פרועה אלא ככלי תחבורה יעיל, נוח ומהיר המאפשר לנהג להגיע ממקום למקום בנוחות, לחסוך בעלויות דלק ותחזוקה וליהנות מחניה בקלות במרכזי הערים העמוסות.


ביטוח מקיף לאופנוע 125

נהגי אופנוע 125 יכולים לרכוש בנוסף לביטוח החובה גם ביטוחי רשות- ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף. ניתן לרכוש ביטוח מקיף מלא או ביטוח מקיף חלקי. עלות אופנוע 126 משתנה בהתאם ליצרן ושנת הייצור ולכן יש מקרים בהם תדרוש חברת הביטוח מיגונים שונים כמו שרשרת, אזעקה ומנעולים מתוחכמים. ביטוח מקיף מעניק הגנה בפני מגוון רחב של מקרים ובהם גניבת האופנוע, נזק אשר נגרם במהלך ניסיון גניבה, נזקי מזג אוויר, כיסוי נזקים הנגרמים לאופנוע בגין תאונה וכיסוי נזקים הנגרמים לרכוש צד שלישי. הביטוח כולל כיסוי הוצאות תביעת צד ג' בגין נזק הנגרם לאופנוע ועוד. חשוב לדעת כי יש השתתפות עצמית אותה נדרש הנהג לשלם בהתאם לפוליסה אותה רכש. ניתן להגדיל את ההשתתפות העצמית וכך לקבל הנחה בעלות הביטוח או לרכוש הרחבה בה מקטינים את ההשתתפות העצמית בתמורה לתוספת תשלום.

ביטוח מקיף מצומצם (חלקי) מתאים לנהגים זהירים שמעוניינים לבטח את האופנוע כנגד גניבה, אש וצד ג' וביטוח זה אינו כולל כיסוי נזקים הנגרמים לאופנוע כתוצאה מתאונה עצמית.


חשוב להשוות מחירים

 השוואת מחירי ביטוח לאופנוע 125 חשובה ונדרשת בגלל עלויות הביטוח הגבוהות. חברות הביטוח נוהגות לחשב באופן שונה את הפוליסה ולכן חשוב לפנות למספר רב של חברות ביטוח וסוכנויות ביטוח אשר מתמחות בהנפקת ביטוח לאופנוע 125 וחשוב לדעת כי ניתן להוזיל עלויות כאשר מזמינים ביטוח לאופנוע באינטרנט. 

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות