ביטוח רכב אונליין

עשיתם סקר שוק מקיף לגבי סוג ודגם הרכב המתאים לכם ביותר, ערכתם השוואת מחירים בין הסוכנויות השונות, והחלטתם בשעה טובה על סוג ומחיר הרכב הרצויים. עכשיו נותר לכם לדאוג לביטוח לרכב. בימים אלה, כאשר האינטרנט שולט בכל פינה ותחום בחיינו, ואנחנו לא מבצעים שום החלטה בלי לסקור אותו – ביטוח רכב אונליין הוא הדרך הטובה, המהירה ולרוב גם הזולה ביותר. 

car

ביטוח רכב אונליין – רכישה מאובטחת

התפתחות האינטרנט והפעולות שניתן לבצע בו – החל מהזמנת שרברב לתיקון האינסטלציה בבית, ועד הזמנת כרטיס טיסה – מאפשרים לקחת חלק בעסקאות מכל סוג. בניגוד לעבר, בתחילת דרכו של האינטרנט, אז הרכישה דרכו לא הייתה מאובטחת ולוותה בחששות כבדים. היום ניתן לבצע כל עסקה (כולל ביטוח רכב, כמובן), ללא חשש ובראש שקט. האתרים המספקים ביטוח רכב אונליין משתמשים ביישומים מתקדמים של אבטחת מידע המאפשרים ללקוחותיהם להשאיר את פרטי כרטיס האשראי וחשבון הבנק שלהם מבלי לפחד שיעשה בו שימוש לרעה או שיגיע לידיים הלא נכונות.

הפתרונות שמספקות חברות האבטחה באינטרנט מאפשרות לחברות הביטוח להעניק ללקוחותיהן שירות ברמה הגבוהה ביותר.

ביטוח רכב אונליין – איך זה עובד?

 חברות הביטוח מאפשרות ללקוחותיהן להשתמש בשירות רכישת ביטוח רכב אונליין – דרך האינטרנט ומבלי מעורבות של איש קשר. ישנם רבים שיאמרו כי זהו חיסרון, אך רכישת פוליסת ביטוח אונליין למעשה מאפשרת לרוב חברות הביטוח לספק שירות זול יותר ללקוחותיהן, מכיוון שנחסכות כאן העלויות של פקידי השירות והסוכנים.

התהליך הוא מהיר וקל. על מנת לרכוש ביטוח רכב אונליין יש להקליד בשדות המתאימים את הנתונים שיתבקשו (תוך שימת לב, מפני שטעויות לרוב גוררות את התארכות התהליך), הכוללים נתונים אישיים של המבוטח וכמובן פרטי הרכב, והפוליסה תונפק באופן מיידי. כל שיהיה עליכם לעשות הוא להדפיס אותה (או לבקש שתשלח אליכם בדואר). אין שום הבדל בין פוליסת ביטוח רכב שהונפקה מהאינטרנט לבין פוליסת ביטוח רכב שמונפקת בסוכנות הביטוח או דרך הטלפון. חישבו על כך – זהו למעשה אינטרס בריא של חברות הביטוח, מפני שבעזרת כך שהן מאפשרות רכישת ביטוח רכב אונליין, הן למעשה חוסכות בכוח אדם, מייעלות את השירות (מפני שיותר טעויות אנוש נמנעות), ועומדות בתחרות עם חברות הביטוח האחרות. נכון, ישנה ביקורת לא מעטה על תהליך רכישה שאיננו מערב נציג שירות, אך העובדות בשטח מוכיחות חד משמעית – יותר ויותר אנשים נעזרים באינטרנט ובאפליקציות לסמארטפונים בכדי לרכוש ביטוח רכב אונליין.

האפליקציות החדשות שנבנו לצורך רכישות פוליסות הביטוח הוכחו גם הן כיעילות ומהירות. כיום, לכל חברת ביטוח המכבדת את עצמה תהיה אפליקצית רכישת ביטוח רכב אונליין מתאימה, שתהיה בטוחה ואמינה, המאפשרות מסירת נתונים אישיים של לקוחות בסודיות גמורה ובצורה מאובטחת.

מיהם הזכאים לרכישת ביטוח רכב אונליין?

כאן אין הגבלות. כל אדם זכאי לרכישת פוליסת ביטוח רכב אונליין – בעלי רכבים פרטיים, אוטובוסים, רכבי תעשייה ושירות, ואפילו בעלי אופנועים וקטנועים.

במקום להתרוצץ בין חברות הביטוח השונות, לאסוף מידע על תנאי הביטוח ואת הסכומים השונים, תוכלו לחסוך זמן רב בהשוואות מהירות באינטרנט, וברכישת פוליסת ביטוח אונליין תוך דקות ספורות.


קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות