ביטוח אופל

תחילתה של יצרנית הרכב אופל כבר בסוף המאה ה-18 – בראשית דרכם של המכוניות בעולמנו. החברה נוצרה בגרמניה, ובשנות ה-30 של המאה הקודמת נרכשה על ידי חברת ג'נרל מוטורס האמריקאית. מאז, נוצרו שיתופי פעולה רבים של חברת אופל עם חברות שונות (בהן סוזוקי ופיאט), אשר הולידו מכוניות בלתי נשכחות כמו דגם הקורסה ודגם הקפטיבה. בשנים האחרונות ירדה קרנה של אופל בארץ, בעוד באירופה היא אחת מיצרניות הרכב המצליחות ביותר. עם זאת, לאחרונה חזרה אופל אל השוק הישראלי, עם דגמים חדשים ואטרקטיביים.

car

האחרונות חוזרת אופל בגדול אל שוק הרכבים הישראלי. ביטוח אופל אינו ביטוח יקר במיוחד בהשוואה לרכבים דומים, בעיקר בגלל שמדובר באחד הרכבים הבטיחותיים ביותר.

סוגי הביטוחים השונים:

ביטוח אופל אינו יקר בהשוואה לרכבים דומים אחרים. לעומת שאר הגרמניות הוא זול יותר, אך לעומת האסייתיות יבקשו מכם מעט יותר עבור ביטוח חובה או ביטוח מקיף לאופל. הסיבה לכך שהמחירים אינם יקרים במיוחד היא בעיקר רמת הבטיחות הגבוהה של רכבי אופל. דגמי אופל עומדים בהצלחה שנה אחר שנה במבחני הריסוק והבטיחות האירופיים, ובכל דגם חדש ניכרת השקעה בתחום הזה. זו הסיבה שמחירי ביטוח חובה לאופל הם יחסית סבירים.  ככל שהרכב בטוח יותר לנוסעים ולהולכי רגל, יורדות עלויות הביטוח מהסיבה הפשוטה שביטוח החובה נועד לכסות ולפצות במקרים של פגיעה גופנית בכל אדם שעלול להיות מעורב בתאונה.

ביטוח צד ג' לאופל תלוי בדגם עצמו. בדגמים הקטנים יותר המחיר יהיה שווה לכל נפש. לעומת זאת, בדגמים הגדולים יותר, ובעיקר באלה החדשים – שנחשבים רכבי יוקרה – ייתכן ותיאלצו לשלם פרמיות גבוהות מאוד. בתחשיב מחיר לכל סוג ביטוח לוקחות החברות בחשבון, מלבד הדגם המבוקש, גם את נתוני הנהג. נהגים צעירים, למשל, משלמים יותר. כך גם נהגים שלהם עבר של תאונות ותביעות ביטוח מרובות.

ביטוח אופל – על פי הדגמים הנפוצים בארץ:

  •  ביטוח אופל קורסה: קורסה היא אחד הדגמים הותיקים והמוכרים של אופל, ועכשיו היא חוזרת בגרסה מחודשת בדגמי 3 ו-5 דלתות. העיצוב של הקורסה החדשה מרשים יחסית למה שאנו רגילים מאופל, אך בכל זאת שומר על איפוק גרמני. היא מרווחת יותר מקודמותיה, חסכונית בדלק, ומספקת חווית נהיגה נעימה. ביטוח אופל כזו אינו אמור להיות יקר יחסית לרכבים דומים באותה קבוצת רישוי.
  • ביטוח אופל אסטרה: גם כאן מדובר בדגם ותיק שעבר מתיחת פנים ושדרוג. האסטרה היא למעשה משפחתית בעלת עיצוב מרשים ובעל נוכחות, מבחוץ ומבפנים (מה שאינו אופייני במיוחד לדגמי אופל). בנוסף, היא מרווחת מאוד ומספקת נוחות נסיעה מהטובות שקיימות במכוניות משפחתיות. מחיר ביטוח אופל מהדגם הזה הוא אינו גבוהה, אם משווים אותו למחיר הביטוח עבור משפחתיות איכותיות אחרות, אך הוא מעט יקר יותר ממה שנדרש עבור ביטוח משפחתיות זולות.
  • ביטוח אופל אינסיגניה: האינסיגניה זכתה בתואר מכונית השנה שנת 2008 באירופה. זוהי למעשה משפחתית ספורטיבית ואלגנטית בעלת עיצוב דינמי ומושך, שאמור להחליף את ה"וקטרה" הותיקה של אופל. ניתן להגדיר את האינסיגניה כמשפחתית-מנהלים מרשימה, מה שמשייך אותה לקטגוריה שאינה נפוצה ברוב המקרים. היא מאופיינת בהתנהגות כביש טובה למדי בכל מהירות, והכי חשוב – בטוחה ברמה הגבוהה ביותר (5 כוכבים במבחני הריסוק האירופאיים). ביטוח אופל מדגם אינסיגניה לא יהיה זול, בעיקר מפני שבחברות ביטוח מסויימות ייחשב כרכב יוקרה. 

 

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות