ביטוח רכב השוואת מחירים 

 עלויות הביטוח לרכב עלולות להיות גבוהות ולכן חשוב ללמוד ולהבין כיצד ניתן להוזיל את פוליסת הביטוח לרכב. ביטוח רכב נחלק לשלושה סוגי ביטוח- ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. ביטוח החובה, כשמו כן הוא, וכל בעל רכב בישראל חייב לרכוש אותו על פי חוק ביטוח רכב ממונע. ביטוח חובה נועד לכסות נזקי גוף במקרה של תאונה וכן לכסות את הוצאות הטיפול הרפואיות ולהעניק פיצוי בגין אובדן ימי עבודה.

car

ביטוחי הרשות הם ביטוח צד ג' וביטוח מקיף וכל בעל רכב רשאי להחליט האם לרכוש אותם. ביטוח צד ג' מעניק כיסוי לבעל הרכב במקרה בו רכבו פגע וגרם לנזק לרכוש של צד שלישי. ביטוח מקיף מגן מפני נזקי רכוש אשר נגרמו לרכבו של המבוטח. בעקבות הרפורמה בענף ביטוחי הרכב נפתח השוק לתחרות ובאמצעות ביטוח רכב השוואת מחירים ניתן ליהנות ממחירים מוזלים ולחסוך בהוצאות.


למה להשוות מחירי ביטוח רכב?

בעבר היה נהוג לגבות מחיר אחיד לביטוח חובה והביטוח התבצע דרך תאגיד אבנר. עם הנהגת הרפורמה עברה האחריות לחברות הביטוח והממשלה הצליחה להשיג תחרותיות בענף ביטוחי הרכב. כתוצאה מהרפורמה החלו חברות הביטוח לחזר אחרי בעלי רכב זהירים וכך השיגה הממשלה גם יותר נהגים זהירים. ככל שהנהג זהיר יותר כך הוא זוכה לעלויות ביטוח מוזלות לעומת נהג לא זהיר. חברות הביטוח משקללות באופן שונה את נתוני הנהג ורכבו ולכן באמצעות השוואת מחירים ניתן לקבל הצעות מחיר ממספר רב של חברות וסוכנויות ביטוח וליהנות מתחרותיות הולכת וגוברת. התחרותיות מביאה להוזלת מחירים והצרכן הישראלי נהנה מחיסכון.


תחרות בין החברות

ניתן לגלוש לאתרים רבים באינטרנט המציעים מנוע להשוואת מחירי ביטוח רכב. באתרים אלה רשומים מספר חברות ביטוח וסוכנויות ביטוח והן מגיבות במהירות לכל פניה המגיעה מהאתר. אמנם, לרוב יציעו חברות הביטוח פוליסה בסיסית יחסית במחיר זול אך ניתן להרחיב את הפוליסה בהתאם לצורך. מומלץ להיעזר בכמה אתרי השוואת מחירים וכך מקבלים הצעות ביטוח רכב ישירות למייל ולרוב זוכה הגולש למספר טלפונים על ידי סוכני ביטוח או נציגי שירות והצרכן נהנה מהתחרותיות ויכול להוזיל מחירים ולהשיג תנאים טובים יותר.


פניה ישירה לחברות הביטוח

 יש בעלי רכב אשר מעדיפים לפנות באופן ישיר למספר חברות ביטוח ולהשוות מחירים. חברות הביטוח מעודדות את הלקוחות לרכוש ביטוח רכב באינטרנט והן מגדילות לעשות ולרוב מציעות גם הנחה משמעותית ברכישת הביטוח דרך אתר החברה. חברת הביטוח נהנית מחיסכון בעלויות התפעול ולכן היא יכולה להוזיל עלויות. חשוב לפנות למספר רב של חברות ביטוח ולבקש הצעת מחיר למייל. כך ניתן להשוות בין ההצעות השונות ולבחון כל סעיף לעומק. יש להשוות את הביטוחים מבחינת היקף הכיסוי והפיצוי, השתתפות עצמית, מיקום מוסכי השירות ועוד. השוואת מחירים בין מספר רב של חברות ביטוח תביא לרוב להוזלת עלויות הביטוח ולעתים ניתן לקבל הטבות שונות בחינם למצטרפים חדשים.

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות