ביטוח רכב מומלץ

אחרי המאמצים הרבים שהשקעתם בקניית הרכב, החיפושים וההשוואות, ההתלבטויות, והבירוקרטיה הכרוכות בכך, נראה שהגיע הרגע שבו אתם יכולים להנות מרכבכם החדש. אך נותר עדיין דבר אחד שחשוב לעשות: לעשות ביטוח לרכב. אך כיצד יודעים איזה ביטוח רכב מומלץ? השוואה מקיפה בין כל חברות הביטוח , תנאי הביטוח והפרמטרים לקביעת המחיר יובילו אתכם בסופו של דבר אל ביטוח רכב מומלץ ביותר. 

car

ביטוח רכב טוב הוא דבר חשוב, ולכן כדאי לבדוק היטב איזה ביטוח רכב מומלץ לרכוש עבור מכוניתכם, תוך כדי וידוא מתן שירות טוב, אחוזי השתתפות עצמית נמוכים ועוד.

שלושה סוגים של ביטוחי רכב:

סוגי הביטוח הקיימים מתחלקים לשלושה סוגים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. ביטוח חובה הוא ביטוח שהמדינה מחייבת את הנהגים לרכוש, על מנת שיהיו מכוסים במקרה של פגיעות גוף של הנוסעים ברכב או הולכי רגל העשויים להיות מעורבים בתאונה. כל אחד מאלה הוא כמובן ביטוח רכב מומלץ.

ביטוח מקיף מכסה את המבוטח מפני פגיעות ברכבו שנובעות מתאונות, מוונדליזם וגניבה או נסיון גניבה, שריפות, פגעי מזג אוויר ועוד סוגי פגיעות שעשויות לקרות למכונית. זהו סוג ביטוח רכב מומלץ ביותר!

ביטוח צד ג' הוא ביטוח שמכסה נזקים שעשויים לקרות לאדם או לרכוש על ידי הרכב שבו אתם נוהגים. במקרה כזה הניזוק תובע את חברת הביטוח שלכם, ולא אתכם.

כמובן שאין ביטוח רכב מומלץ אחד, ומי שידו משגת כדאי שירכוש עבור רכבו את כל סוגי הביטוח. אם רכבכם נמצא "על הכביש" כבר מעל 10 שנים, ייתכן שאפשר יהיה לוותר על ביטוח מקיף, מפני שביטוח מקיף לרכבים ישנים הוא בד"כ יקר מאוד בגלל יוקר חלקי החילוף והתיקונים שלו.

מה כדאי לבדוק בחיפוש אחר ביטוח רכב מומלץ?

  •  בדיקת הצעת המחיר בצורה מדוקדקת. ביטוח רכב מומלץ הוא ראשית כל ביטוח רכב שמחירו אטרקטיבי. עם זאת, זכרו שמחיר נמוך עשוי להעיד לעיתים על מחר השתתפות עצמית גבוה שיידרש מכם במקרה של תביעת חברת הביטוח. את הנתון הזה כדאי לבדוק היטב ומלכתחילה.
  • אחוזי קביעת "טוטאל לוס". נתון חשוב נוסף שכדאי לבדוק בעת חיפוש ביטוח רכב מומלץ. טוטאל לוס נקבע על ידי אחוזי נזק שנגרמו לרכב. בדקו שאחוזי ה"טוטאל לוס" נקבעים על 50% מערכו של הרכב ולא על סכום גבוה מזה.
  • השתתפות עצמית. ביטוח רכב מומלץ קובע השתתפות העצמית שאינה עולה על 1.5% ממחיר המחירון של הרכב. 
  • ספקי שירות שעובדים עם חברת הביטוח. בעת בדיקת חברת הביטוח כדאי לבדוק מיהם הספקים איתה היא עובדת, על מנת שתדעו שבעת צרה תוכלו לקבל שירות טוב. ספקים אלה הם בין היתר מוסכי ההסדר, שירותי הגרירה, חברות השכרת הרכב וכולי. ביטוח רכב מומלץ ידאג לעבוד עם ספקים איכותיים.
  • שירותים נוספים שנותנת חברת הביטוח. ביטוח רכב מומלץ נמדד גם באילו שירותים נלווים הוא מספק ללקוחותיו. השירותים הנלווים הללו יכולים להיות אספקת רכב חליפי (שמגיע אליכם הביתה) במקרה הצורך, שירותי גרירה ללא תשלום נוסף, נציג שירות של חברת הביטוח המגיע למקום התאונה ומטפל באירוע במקומך, ואפילו שירותי החלפת צמיג במקרה של תקר בגלגל (כן, אפילו זה קיים). 
קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות