ביטוח סובארו

סובארו הייתה המכונית הנפוצה ביותר בישראל באמצע שנות ה-80 – כל מכונית שלישית על הכביש הייתה מכונית סובארו. זאת, בגלל מחירה הנמוך יחסית ותפקודה בתור מכונית משפחתית אידאלית, עם עמידות גבוהה בפני שחיקה, תיקונים זולים, ועלויות ביטוח סובארו זולות. עם זאת, הסתבר בהמשך שהמכונית אינה בטיחותית במיוחד, מה שגרם לירידה דרסטית במכירותיה ולתפיסת השוק על ידי מיצובישי, ולאחריה יפניות אחרות ובראשן מזדה. כיום סובארו ממוקמת היטב בשוק המכוניות בישראל בזכות שדרוג מערך הבטיחות שלה, שקנה את אמינות הצרכנים בחזרה. סובארו עומדת כעת במבחני הריסוק והבטיחות "בגבורה" רבה.

car

סובארו הוא אחד הרכבים האהודים בישראל. עם רמת בטיחות גבוהה וביצועים מעולים, הסובארו משתפרת כל הזמן. עם זאת, לפני רכישת ביטוח סובארו כדאי להבין כיצד מתמחרות אותו חברות הביטוח.

סוגי הביטוח השונים:

ביטוח סובארו תמיד היה עניין זול עבור בעלי הרכבים. מאז נכנסה המכונית לשוק, תמחרו חברות הביטוח את הביטוח למכונית במחירים שווים לכל נפש, מה שעודד עוד יותר את צריכתה.

  • ביטוח חובה לסובארו: ביטוח החובה הוא ממוצע לחלוטין מבחינת מחירי הפרמיות, והוא דומה למחירים שגובות חברות הביטוח עבור כל המכוניות מסוג זה. תפקידו של ביטוח החובה (ששמו נוצר מתוך ההכרח לכוש אותו על פי חוק) הוא לכסות ולפצות מבחינה כספית על פגיעות בגוף לנהג הסובארו או לנוסעים איתו ברכב, וגם להולכי רגל שעלולים להיות מעורבים בתאונה עימו. מחיר ביטוח סובארו שהוא ביטוח חובה נקבע ראשית על ידי המחוקק, ובהתאם לפרמטרים שקובעות גם חברות הביטוח כמו נתוני הנהג ונתוני המכונית עצמה.
  • ביטוח מקיף לסובארו:  ביטוח מקיף הוא כבר ביטוח מתקדם יותר שתפקידו להגן על בעל הרכב מפני הוצאות שעלולות להיות לו בגין פגיעה ברכב, או חלילה גניבה. הפגיעות שהביטוח המקיף מכסה הן מגוונות והן נקבעות על ידי חברות הביטוח – כל חברת ביטוח והכיסויים והעלויות ה"מיוחדים" שלה עבור ביטוח סובארו. הכיסוי השכיח ביותר הוא כאמור במקרה של גניבת הרכב או נזק שנגרם לרכב בגלל פריצה אליו. כיסויים נוספים יכולים להיות חבלות  ברכב שנגרמו בזדון, ונזקי טבע כמו שטפונות, דליקות, ברד וכולי. גם כאן גובה הפרמיות נקבע על פי נתונים שונים של הרכב ושל הנהג, ולפעמים אפילו מקום מגורים משפיע…
  • ביטוח צד ג' לסובארו:  ביטוח זה הוא ביטוח שניתן לכלול אותו בביטוח המקיף ומשמעותו היא העברת העלויות הכספיות לחברת הביטוח במקרה של פגיעה בצד שלישי שמעורב בתאונה או אירוע דומה- עם בעל הסובארו. ביטוח סובארו צד ג' גם הוא נקבע בהתאם לנתוני הנהג והמכונית, ומחיריו ממוצעים לביטוחי הרכבים מאותו סוג.

סוגי הדגמים השונים:

  • ביטוח סובארו B4: הסובארו B4 הוא משפחתית מעולה ואהודה מאוד שמגיעה בדגמי 4 ו-5 דלתות (סטיישן). מחיר הביטוח לסובארו הזו הוא לרוב מעט מעל הממוצע למחירי הביטוח למכוניות מאותה קבוצה, בעיקר בגלל רמת אבזור גבוהה, שלמרות הכל מתקזזת עם רמת בטיחות ללא דופי.
  • ביטוח סובארו פורסטר: מחיר ביטוח לסובארו פורסטר יהיה ממוצע גם הוא למחירי הביטוח לרכב כבישטח דומים. עלייה במחיר הממוצע יכולה לקרות אם אתם עושים שימוש מסחרי ברכב או משתתפים בטיולי שטח.
  • ביטוח סובארו אימפרזה: כאן מדובר כבר במחירי ביטוח גבוהים מפני שברוב חברות הביטוח האימפרזה נחשבת רכב יוקרה.

 

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות