ביטוח סוזוקי

חברת סוזוקי היפנית הוקמה בראשית המאה ה-20 כחברה לייצור מכשירי אריגה. עם פרוץ מלחמת העולם השנייה, היא הצטרפה למאמץ המלחמתי של היפנים והחלה בייצור מכוניות, בין היתר. מאז, הפכה לאחת מיצרניות הרכב והאופנועים המובילות בעולם. רכבי החברה נמכרים במדינות רבות והיא נמצאת במקום ה-12 מבחינת מכירות עולמיות. 

דגמי הסוזוקי הם רכבים חסכוניים בכל הקשור לתיקונים ולדלק, וחלקם אף נחשבים בטיחותיים ביותר. נתונים אלה מביאים לכך שמחירי ביטוח סוזוקי הם מחירים שווים לכל נפש.

car

ביטוח סוזוקי אינו ביטוח יקר לרוב הדגמים, בעיקר מפני שמדובר במכונית די נפוצה בארץ, שמחיריה שווים לכל נפש גם מבחינת עלויות הרכב עצמו וגם מבחינת תיקונים, תחזוקה שוטפת וכמובן דלק. חברות הביטוח מנסות תמיד למשוך לקוחות חדשים, וכשמדובר במכוניות פופולריות יחסית הן מוצאות דרכים יצירתיות לגרום ללקוחות לבטח אצלן, כמו מבצעים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.

ביטוח סוזוקי – על פי דגמים:

לסוזוקי מגוון לא גדול של דגמי רכבים, כאשר התמחותה העיקרית היא ברכבים קומפקטיים ופרקטיים הנוחים לנהיגה עירונית וחסכוניים בדלק, כיאה למגמה העולמית בשוק הרכבים.

  • ביטוח סוזוקי סוויפט: הסוויפט מיוצר על ידי סוזוקי עוד מתחילת שנות ה-90, כשהוא עובר אין ספור גלגולים. הסוויפט החדשות מאובזרות יותר, והן כוללות מערכת היגוי ספורטיבית התורמת לנסיעה חלקה ומהנה יותר, על פי דברי החברה. כיאה לזמננו, הסוויפט חסכונית מאוד בדלק והיא נחשבת למכונית "ירוקה" בזכות החידושים האחרונים במנוע של הדור החדש. הכי חשוב הוא רמת הבטיחות הגבוהה של הסוויפט – היא זכתה ב-5 כוכבים במבחני הריסוק האירופאיים, מה שתורם למחיר סביר וזול עבור ביטוח חובה לסוזוקי הזו. זאת, מכיוון שחברות הביטוח לוקחות סיכונים פחותים יותר כשמדובר במכוניות בטיחותיות.
  • ביטוח סוזוקי SX4: זוהי המשפחתית החדשה יחסית של סוזוקי. מדובר במכונית מרווחת הן בתא הנוסעים והן בתא המטען (שגדל עם השנים). המנוע חזק ומעניק תחושה יציבה ותגובה זריזה לפעולות הנהג. אביזרי הבטיחות שלה משוכללים ורבים וכוללים אמצעי בטיחות פסיביים ואקטיביים מגוונים. ביטוח סוזוקי מהדגם הזה אינו יקר כלל והוא במחיר ממוצע בהחלט בהשוואה למכוניות מאותו דגם. עם זאת, ייתכן שעל מנת לרכוש ביטוח מקיף לסוזוקי הזו תצטרכו לקנות אמצעי מיגון שאינם כלולים בה.
  • ביטוח סוזוקי גראנד ויטארה: הגראנד ויטארה הוא רכב הכביש-שטח של סוזוקי בשנים האחרונות. הוא מגיע בדגמי 3 ו-5 דלתות, כשדגם ה-5 דלתות הוא גדול בהרבה מדגם ה-3. ויטארה הוא רכב שטח שהיה פופולרי ביותר על נהגי ישראל כשהגיע לכאן לראשונה, והוא אחד מרכבי הפנאי הראשונים בארץ בכלל – זה שלימד את הנהגים שיש אלטרנטיבה נוחה לג'יפ האמריקאי המסורתי. הדגמים החדשים של היום הם מן הסתם מצויידים ובטיחותיים יותר, ולמרבה הפלא הצליחו ליצור בסוזוקי גם רכב שטח שהוא חסכוני ביותר בדלק, וגם פולט כמויות מופחתות של CO2, מה שהופך אותו לרכב "ירוק". גם מחיר ביטוח סוזוקי ויטארה אינו בשמיים, והוא ממוצע בהחלט לשאר הרכבים המשתייכים לאותה קטגוריה. לרוכשי הביטוח מומלץ לרכוש גם ביטוח צד ג' לסוזוקי מהסוג הזה, מפני שבנסיעות שטח תמיד יש סכנה של פגיעה ברכוש של צד שלישי, מה שעלול לסבך את בעל הרכב בתביעות יקרות.

אם כן, רמת בטיחות גבוהה, ביחד עם מכאניקה טובה שאינה נוטה להביא את בעלי הרכבים למוסך, גורמות לכך שמחירי ביטוח סוזוקי הם נוחים לכל כיס, מה שמהווה למעשה יתרון נוסף הקשור ברכבים הללו.

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות