ביטוח פולקסווגן

חברת פולקסווגן הוקמה אמנם על ידי המשטר הנאצי בשנות ה-30 של המאה הקודמת בגרמניה – בנסיבות די עגומות יש לומר.  אך היא שרדה עד היום, למרות אין-ספור תהפוכות, והפכה ליצרנית הרכב המצליחה באירופה. דגמי הרכבים שייצרה גדשו ועדיין גודשים את כבישי אירופה, והמפורסם שבהם, ואולי דגם המכונית המפורסם בעולם – "החיפושית". 

car

ביטוח פולקסווגן אינו נחשב ביטוח זול. עם זאת, כדאי מאוד להשוות מחירים ולחפש את חברת הביטוח שמעניקה את התנאים הטובים ביותר עבור ביטוח הפולקסווגן שלך.

במהלך השנים צברה חברת פולקסווגן (פירוש השם, אגב, הוא: מכונית העם) ידע טכנולוגי נרחב שחסר לה על מנת "לעלות מדרגה". התרחבות החברה בשנות ה-70 הפכה אותה לקונצרן גדול שמייצר מכוניות איכותיות. כיום מחירי הדגמים של פולקסווגן אינם זולים וכך גם מחירי ביטוח פולקסווגן (בין אם זה ביטוח חובה לפולקסווגן ובין אם ביטוח אחר). אם כך, היא כבר לא כל כך עממית…

ביטוח פולקסווגן בדגמים השונים:

  • ביטוח פולקסווגן פולו: פולו היא המכונית הקומפקטית של פולקסווגן. היא מהיותר זולות שבמכוניות החברה (אם כי יחסית למכוניות דומות היא אינה זולה כלל), ולמרות שהיא מיועדת לקהל הצעיר יותר, היא ניחנת בעיצוב מאופק ושמרני מעט. מנועיה אינם גדולים מ-1.4 ליטר, אך הביצועים שלה בהחלט מרשימים, והיא נחשבת לאחת מהמכוניות הקטנות הבטיחותיות שקיימות כיום בשוק. ביטוח מקיף לפולקסווגן הזו הוא נמוך או לפחות ממוצע לרכבים מהסוג שלה, בדיוק מהסיבה שהיא בטיחותית מאוד ומערכות המיגון שלה הן מתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית.
  • ביטוח פולקסווגן גולף: גולף הוא אחד הדגמים הנמכרים והוותיקים ביותר של פולקסווגן, בכל העולם. ייצור הגולף (וגם הפולו, אגב) החל בשנות ה-70 של המאה הקודמת, ומאז ועד היום הוא מומצא מחדש מידי כמה שנים, עם מתיחת פנים קלה ותוספות של החידושים האחרונים בפולקסווגן. לדגם הזה יש 4 מנועים בנפחים שונים, והוא מצטיין בהאצה מעולה, במהירות מירבית גבוהה ביותר, ובמנוע חזק. ביטוח פולקסווגן כזו הוא לרוב אינו ביטוח זול, אך גם לא יקר מידי, בהשוואה למשפחתיות אחרות (במקרה והוא ישמש אתכם כמשפחתית, ולא כרכב ספורטיבי לצעירים – והוא יכול להיות שניהם בקלות). 
  • ביטוח פולקסווגן טוארג: טוארג הוא רכב הכביש-שטח של פולקסווגן ואולי אחד הטובים ביותר בכלל. מדובר ברכב יוקרה לכל דבר בעל ביצועי שטח מעולים, רמת אבזור גבוהה מאוד (רוב האביזרים מגיעים כסטנדרט), מנוע רב עוצמה המגיע לעד 4.2 סמ"ק, ואביזרי בטיחות מגוונים מהשורה הראשונה. ביטוח הטוארג מתומחר גבוה על ידי חברות הביטוח, כיאה לרכבי יוקרה. אל תוותרו גם על ביטוח צד ג' לפולקסווגן הזו. אינכם רוצים לפגוע ברכוש של אדם אחר באחד מטיולי השטח שלכם, מבלי שאתם מכוסים היטב מפני תביעת פיצויים.

אם כן, התדמית היוקרתית של החברה, גרמה לכך שמחירי ביטוח פולקסווגן הם אינם זולים כלל וכלל. על מנת לרכוש ביטוח שמחיריו והתנאים שלו מתאימים לצרכים שלך, כדאי לערוך השוואה מקיפה בין חברות הביטוח השונות, ואפילו בין כמה סוכני ביטוח (סוכני ביטוח בהחלט יכולים להיות זולים יותר מחברות הביטוח עצמן, לעיתים). קראו את האותיות הקטנות וודאו שהתנאים מתאימים לכם. כמו כן, אל תוותרו על מיקוח – השיטה הזו יכולה לעבוד גם עם חברת ביטוח. ולבסוף, נסו לחפש חברת ביטוח המציעה מבצעי ביטוח פולקסווגן, לכל חברת ביטוח יש רגעים כאלה.

קבלת הצעת ביטוח רכב
מלא את פרטייך וקבל הצעה אטרקטיבית
לביטוח רכב ללא כל התחייבות מצדך

*שם מלא
*אזור מגורים
*טלפון
*דוא"ל
*גיל הנהג הצעיר ביותר
*סוג הביטוח
*יצרן הרכב
*דגם הרכב
*שנת יצור
*מספר תביעות ב 3 שנים האחרונות