ביטוח רפואי לחו"ל כללית

קופת חולים כללית היא קופת החולים הגדולה בישראל המשרתת מיליוני מבוטחים ברחבי הארץ. קופת החולים היא זאת שמבטחת את עמיתיה כל עוד הם מצויים בתוך גבולות מדינת ישראל. כאשר אותם עמיתים יוצאים מגבולות המדינה, הביטוח של שירותי בריאות כללית אינו חל עליהם למעשה, ועליהם להפעיל ביטוח תחליפי המיועד לנוסעים לחו"ל. 

ביטוח זה כולל בדרך כלל שירותי רפואה המתאימים במיוחד לנוסעים לחו"ל. כך למשל, עשויים ביטוחים אלה לכלול חילוץ מוסק אם אתם נוסעים להודו כדי לעשות טראקים בהרים הגבוהים והבודדים של המדינה. עלות הביטוח הרפואי לנוסעים לחו"ל היא שולית בדרך כלל ביחס לעלות הנסיעה כולה, ונעה בסביבות הדולר אחד ליום. עלות הביטוח משתנה בהתאם לכיסוי המוענק על ידי הפוליסה, וכן בהתאם לרמת התחרותיות של החברה המספקת את הביטוח.


מי מספק ביטוח רפואי לחו"ל בארץ?

בארץ אפשר לעשות ביטוח רפואי לחו"ל באמצעות חברות הביטוח השונות כמו כלל ביטוח, הפניקס, הראל, שירביט, ביטוח ישיר, תשעה מיליון וכדומה. כל אלה ישמחו לספק לכם ביטוח רפואי לחו"ל. מה שכן, עליכם לבדוק היטב מה מציעה כל חברה וכמה כסף היא גובה עבור הביטוח. חברות מסויימות עשויות להציע לכם פוליסות מאוד זולות ואטרקטיביות מבחינת מחיר, אך כאלה שהכיסוי שלהן הוא חלקי בלבד ביחס לפוליסות אחרות. עליכם לבחון כל פוליסה בנפרד, תוך שימת דגש על מאפייני השירותים הרפואיים שאתם עלולים להזדקק להם בטיול שלכם בחו"ל. אם אתם נוסעים לעשות טראקים בוויטנאם, אתם בהחלט רוצים שהפוליסה שלכם תכלול פינוי וחילוץ על ידי מסוק, ואם אתם נוסעים לטיול בטן גב ביוון, זה לא אמור לעניין אתכם.

קופות החולים כמו שירותי בריאות כללית מציעות בדרך כלל עסקאות טובות עבור המבוטחים שלהן, ולכן הכתובת הראשונה שכדאי לבדוק בה היא קופת החולים שלכם. יחד עם זאת, חברות הביטוח הפרטיות מודעות היטב למצב זה, והן מנסות להתחרות בקופות החולים, ולכן מציעות פוליסות מאוד מקיפות במחירים מאוד אטרקטיביים, מה שהופך את הבדיקה שלכם ליותר קשה.


כדאי לעשות ביטוח רפואי לחו"ל כללית?

 אז ברור שכשאתם נוסעים לחו"ל אין לכם ממש כוח להתחיל לבדוק את האותיות הקטנות של פוליסות ביטוח, אבל תחשבו לרגע על הרגע שבו כן תזדקקו חס וחלילה חס ושלום להפעיל את הפוליסה. אתם נמצאים בארץ זרה, לא מכירים את השפה, רחוקים מכל מקום, ואף אחד לא יכול לעזור לכם. או אז אתם בהחלט תתחרטו שלא כללתם פינוי מוסק בפוליסה שלכם. ייתכן דרך אגב, שיהיו הרבה אנשים שיהיו מוכנים לעזור לכם שם על ראש ההר, אבל העלויות שהם ידרשו מכם יהיו קטסטרופליות שלא תוכלו לעמוד בהן. על כן, גם אם זה לא מה שאנחנו אוהבים לעשות, ואנחנו לא אוהבים את זה, כדאי מאוד לבדוק את הפוליסות שמציעים לנו, לפחות בראשי פרקים, ובאופן כללי. רק לאחר שקיבלתם מסוג על חבילת הערך שמציעה לכם כל פוליסה, תוכלו לבצע השוואה בין המחירים השונים. לפעמים כדאי להוסיף כמה אגורות ליום על מנת לקבל כיסוי הרבה יותר כולל. טיסה נעימה.

לקבלת הצעת ביטוח רפואי פרטי

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח בריאות ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y