פיצוי על ימי אשפוז – בדיוק בזמן שצריך

אדם מאושפז זקוק קודם כל למנוחה ולגיוס כוחות להחלמה מהירה ונטולת דאגות כלכליות. בשל כך, חברות הביטוח מציעות מתן פיצוי על ימי אשפוז המגיע בדיוק בתקופה שזקוקים לו ביותר

חוץ מאשר אשפוז לצורך לידה, אשפוז בבית חולים הוא אף פעם לא עניין נעים או משמח. עצם העובדה שאדם נזקק לאשפוז מעידה כי מצבו הבריאותי אינו תקין – הוא אינו חש בטוב, סובל מכאב, או זקוק לניתוח, ובאופן כללי חווה תקופה לא נעימה פיזית, נפשית וכלכלית.
מעבר לכך, אשפוז, קצר או ארוך, מוציא את האדם המאושפז משגרת חייו. בין אם האשפוז היה מתוכנן, כתוצאה מניתוח שנקבע מראש; ובין אם אשפוז חירום פתאומי, כתוצאה מתאונה או כאב לא צפויים – אשפוז של כמה ימים בבית חולים מפר את שגרת החיים הרגילה הן של המטופל והן של בני משפחתו. האשפוז עלול לגרור היעדרות ממושכת ממקום העבודה, סגירה זמנית של עסק עצמאי וחוסר יכולת להשתתף באירועים שונים ובמחוייבויות קודמות – וכך גורר אחריו לא מעט דאגות כלכליות. 

פיצוי על ימי אשפוז – בדיוק בזמן שצריך
חברות הביטוח מודעות לכך שאדם מאושפז זקוק קודם כל למנוחה ולגיוס כוחות להחלמה מהירה וטובה. בשל כך, מציעות חברות הביטוח מתן פיצוי על ימי אשפוז, המתאים בדיוק לתקופה שזקוקים לו ביותר, ומאפשר למבוטח ליהנות מביטוח כספי לתקופת ההחלמה ומשקט נפשי.
 
חברות הביטוח מציעות מגוון תוכניות עבור פיצוי על ימי אשפוז, הנה העיקריות שבהן: 

  • פיצוי בגין ימי אשפוז כתוצאה מתאונה
  • פיצוי על ימי אשפוז כתוצאה מניתוח
  • פיצוי על ימי אשפוז כתוצאה ממחלה
  • פיצוי על ימי אשפוז עקב סיבוכי הריון
  • מתן פיצוי עבור ימי האשפוז של המבוטח בבית חולים בארץ או בחו"ל
  • גמלת החלמה לילד המרותק לבית אחרי אשפוז (עד שנה)

פיצוי על ימי אשפוז – עד 1000 ש"ח ביום
בדרך כלל, תקופת התשלום המירבית עבור ימי האשפוז הינה כ-30 יום, בין אם מדובר בפיצוי על אשפוז מתאונה, ניתוח או מחלה. חשוב לציין שיש לבדוק את הפרטים העדכניים ישירות אצל חברות הביטוח, ולהתאים תוכנית ביטוח אישית המתאימה במדויק לצורכיכם. 

רוב חברות הביטוח מציעות פיצוי על ימי אשפוז בגובה של עד 1,000 ש"ח לכל יום אשפוז, תלוי בתוכנית הביטוח. קבלת הפיצוי עצמו מלווה בתקופת המתנה קצרה:

  • פיצוי מתאונה: 1 או 3 ימים, לבחירת המבוטח
  • פיצוי ממחלה: יום אשפוז אחד
  • פיצוי מניתוח: ללא ימי המתנה (באשפוז של יום אחד לפחות)

* המידע הניתן כאן הינו כללי ונכון למועד כתיבת המאמר. בכל סוגיה או שאלה על פיצוי על ימי אשפוז – יש לברר פרטים עדכניים בחברות הביטוח

 

רוצים ללמוד עוד על ביטוח בריאות – לחצו על הלינק של פתרונות מגדל ביטוח בריאות

לקבלת הצעת ביטוח בריאות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח בריאות ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y