כללית מושלם

כללית מושלם הוא שמו של ביטוח הבריאות המשלים שמציעה קופת חולים כללית, או בשמה החדש שירותי בריאות כללית. אם בסל הבריאות הבסיסי, שחובה על קופת החולים לתת לחבריה, יש סוגים שונים של טיפולים וסל תרופות ספציפי ומצומצם, הרי שבביטוח המושלם, מקבלים הרבה דברים נוספים. כיום אנשים רבים מעוניינים בביטוח בריאות משלים- ביטוח מעבר לסל הבריאות שנקבע בחוק ביטוח בריאות ממלכתי באמצע שנות התשעים, וכללית מושלם הוא אחד הביטוחים הפופולאריים בישראל.

באילו מקרים אנו נדרשים לביטוח מושלם? במקרים שבהם השירות הרפואי שלו אנו זקוקים, אינו כלול בסל הבריאות, ולכן שירות שכזה באופן פרטי יעלה כסף רב. כללית מושלם הוא ביטוח מקצועי, שכולל בתוכו טיפולים רבים, ומגוון רחב של שירותים בעלות נמוכה. מגוון השירותים המוצעים הוא עצום, ומותאם לכל קבוצות הגיל- לילדים, נוער, מבוגרים, נשים בהיריון ועד לאנשים בגיל הזהב.

כללית מושלם – טיפולים לילדים ולצעירים

לילדים, מציעה כללית מושלם מגוון רחב של טיפולים ופעילויות, ביניהם אפשר למצוא טיפולים בהתפתחות הילד, חיסונים בהנחה, רפואת שיניים במחירים מוזלים, וטיפולים בבעיות כמו הרטבה וכד'. לצעירים חברי קופת החולים, שרוכשים ביטוח כללית מושלם, מציעה הקופה חבילה שמותאמת במיוחד לצעירים, וכוללת בין השאר ניתוחי לייזר להסרת משקפיים במחיר מוזל, הנחות על טיפולי שיניים, הנחות מיוחדות על לימודי רפואה משלימה בסמינר הקיבוצים, תרופות במחירים מיוחדים ועוד טיפולים והטבות מיוחדות שנועדו במיוחד לצעירים.

כללית מושלם – טיפולים לנשים

לנשים, יש מגוון רחב של שירותים המוצעים על ידי כללית מושלם. ביניהם בדיקות גנטיות לפני ההיריון במחירים משתלמים ביותר, סדנאות הכנה ללידה, סדנאות טיפול בתינוק, אבזרים שונים בהנחה (כמו משאבת חלב לדוגמה), רפואת שיניים במחירים מוזלים, טיפולים אסתטיים מסובסדים, סדנאות לאורח חיים בריא ולירידה במשקל אחרי לידה, ועוד. למשפחה כולה, יש שלל שירותים שמוצעים על ידי כללית מושלם. ולגיל הזהב, מוצעים ניתוחים והשתלות בחו"ל במידת הצורך, ביטוח סיעודי מיוחד, חיסוני מניעה ועוד שירותים שעולים סכומים גדולים של כסף, שניתן לחסוך אם רוכשים ביטוח מושלם בזמן הנכון.

כללית מושלם הוא ביטוח שעולה סכום כסף בכל חודש, כשבכל תקופה מסוימת נכנסים לאחראיות הביטוח שירותים נוספים. הביטוח המושלם כולל גם כיסויים לבעיות רפואיות מורכבות שעלולות להתרחש, ולא רק לפעילות יום יום ולשירותי רווחה ותוספת. אם תשוו בין מחיר של ביטוח מושלם לבין קבלת אותם שירותים בשוק הפרטי, תגלו שתוכלו לחסוך אלפי שקלים בכל שנה, על רפואה פרטית.

כיום, קרוב לשלושה מיליון לקוחות של הכללית בחרו להצטרף לביטוח כללית מושלם, והם מקבלים מאות שירותים נוספים על סל הבריאות הבסיסי. אם אתם מעוניינים להרחיב את ביטוח הבריאות שלכם, כדאי לכם לקרוא את פוליסת הביטוח שמציעה הכללית. אדם שמעוניין לרכוש ביטוח משלים של כללית מושלם, צריך להיות חבר של קופת חולים כללית, וליצור איתם קשר דרך האינטרנט, הטלפון, הפקס או דרך הדואר. תהליך ההרשמה פשוט, ואחרי מילויו של  טופס על המצב הבריאותי, תוכלו גם אתם להיות בעליו של ביטוח בריאות מושלם.

לקבלת הצעת ביטוח בריאות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח בריאות ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y