מכבי מגן – מגן זהב ומגן כסף

קופת חולים מכבי, או בשמה העדכני שירותי בריאות מכבי, מציעה שירות של ביטוח בריאות נוסף על סל הבריאות הבסיסי שקבוע בחוק. סל הביטוח הבסיסי, שנקבע בחוק ביטוח בריאות ממלכתי באמצע שנות התשעים, כולל שירותי בריאות מסוימים, תרופות למחלות ולצרכים שונים, וטיפולים מסוגים שונים, אך לרוב אין זה ביטוח מספק, ויש צורך בהשלמות. ישנם ביטוחי בריאות שונים שניתן לרכוש מקופות החולים השונות, או בצורה אחרת, ואלו מאפשר קבלת טיפולים נוספים ושירותים אחרים, שלא כלולים בסל הבסיס.

שירותים והטבות לחברי מכבי מגן כסף

לשירותי בריאות מכבי יש שני מסלולים והם נקראים מכבי מגן- מגן זהב ומגן כסף. מגן כסף הוא הרובד הראשון של הביטוח המשלים שמציעה מכבי. עבור קבלת שירותי מגן כסף, יש צורך בהתחייבות ובתשלום חודשי. השירותים וההטבות שמקבלים חברי מגן כסף הם רבים וביניהם אפשר למצוא- הנחות ב"מכבידנט"- רשת מרפאות השיניים של מכבי, השתתפות בתרופות ובחיסונים שאינם כלולים בסל הבריאות, ניתוחים פרטיים בארץ, הנחות על טיפולי רפואה משלימה, החזרים והנחות על רכישת אביזרים רפואיים, הגדלת הכיסוי לניתוחים ולהשתלות בחו"ל, במקרה הצורך, הנחות על אמצעי ראייה שנרכשים ברשת "מכבי ממבט ראשון"- רשת מרפאות האופטיקה של מכבי, ועוד.

שירותים והטבות לחברי מכבי מגן זהב

הרובד השני של ביטוח הבריאות שמציעה מכבי, נקרא מגן זהב. הוא כולל את כל מה שנכלל במגן הכסף, ועוד הטבות רבות, כגון התייעצות עם מומחים פרטיים לקבלת חוות דעה שנייה, סל היריון מורחב במיוחד, שכולל בדיקות פרטיות ובדיקות גנטיות בעלות מוזלת, מגוון טיפולים בתחום התפתחות הילד, טיפולים לילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז, הנחות על טיפולי רפואה משלימה, הטבות במכוני כושר מסוימים, הנחות על טיפולים אסתטיים ועוד.

בעלי ביטוח מגן כסף שמעוניינים לשדרג למגן זהב, יכולים לעשות זאת בצורה מיידית, ומיד ליהנות מההטבות וההנחות, ללא  צורך בתקופת המתנה עד קבלת ההטבות. מכבי מגן- מגן זהב ומגן כסף, הופכת לתכנית ביטוח פופולארית בקרב חברי מכבי, כיוון שהיא מאפשרת קבלה של שירותים רפואיים ברמה גבוהה, וברמת מחירים נוחה מאוד. לשם השוואה, שירותים כאלו במגזר הפרטי יכולים לעלות אלפים רבים של שקלים, לעתים אפילו אצל אותם הרופאים ובאותם הטיפולים, כך שרכישת ביטוח בריאות משלים יכול להיות משתלם ונוח מאוד.

באתר האינטרנט של מכבי, תוכלו להתרשם מתכניות הביטוח של מכבי מגן- מגן זהב ומגן כסף, ולקרוא ולהבין איזו תכנית תתאים לכם יותר. קיים פירוט על תכניות ביטוח למשפחה, המסביר על כך שמגן זהב נותן מענה לכל צרכי המשפחה, ומספק מגוון רחב של שירותים לילדים, לנשים בהיריון, ולמשפחה כולה. יש הסבר על תכניות הביטוח שמתאימות לחולים כרוניים, מהם החוקים ומה האפשרויות לביטוח בריאות לאנשים חולים. לבני גיל הזהב מומלץ לבחור במכבי מגן זהב, וליהנות ממגוון טיפולים ואפשרויות, כמו גם התחייבות למענה רפואי מלא, ללא זמן המתנה. כמובן שגם צעירים נכללים בתכנית ביטוח בריאות של מכבי מגן- מגן זהב ומגן כסף, ומוצעות להם הטבות כמו ייעוץ רפואי וחיסונים לפני נסיעה לחו"ל, בדיקת כשרות לפעילות ספורטיבית ועוד.

לקבלת הצעת ביטוח בריאות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח בריאות ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y