ביטוח שיניים כלל

חברת הביטוח כלל מציעה לעובדים להצטרף לביטוח שיניים קולקטיבי דרך מקומות עבודה להם יש הסכם עם החברה. כלל אשר נחשבת לאחת מחברות הביטוח המובילות והגדולות בישראל מציעה את ביטוח השיניים בין שאר ביטוחי הבריאות  השונים שהחברה מציעה. ביטוח השיניים נועד לאפשר למבוטחים ליהנות מפוליסה רחבה עבור טיפולי שיניים משמרים ומשקמים, בהתאם למסלול הנבחר, ובהם טיפולי חניכיים, ניתוחים כירורגיים בחניכיים, שתלים ותותבות. מגדל מציעה לרכוש את ביטוח השיניים באופן ישיר דרכה או דרך אחד הסוכנים וניתן להצטרף לביטוח קבוצתי במסגרת מקומות עבודה להם יש הסכם עם מגדל. מבוטח הרוכש ביטוח שיניים מבטיח את בריאות שיניו ויכול לחסוך כסף רב הכרוך בטיפולי שיניים משמרים כמו ניקוי אבנית, צילומים, סתימות, עקירות, טיפולי שורש וכתרים.

ביטוח השיניים של כלל משתלם ומעניק לכל המבוטחים אפשרות לטפל בשיניים ולא להזניח את הבריאות. באמצעות הביטוח ניתן לגשת לבדיקות תקופתיות, לקבל טיפולי עזרה ראשונה, ולקבל טיפולים משמרים כמו סתימות, צילומי שיניים, טיפולי שורש, עקירות, ניקוי אבנית ועוד. ניתן לבחור במסלול רחב יותר הכולל טיפולים שיניים משקמים כגון טיפולים אורתודנטיים, טיפולים פרוטטיים (מבנים, כתרים, תותבות, שתלים), טיפול פריודונטי (טיפול וניתוח כירורגי בחניכיים), טיפולי שורש מורכבים וחידוש טיפול שורש.

טיפול אצל רופאים בהסכם

כלל בריאות מציעה למבוטחים לפנות לטיפול במרפאות שיניים או רופאי שיניים החתומים על הסדר עם החברה, כנהוג בקרב חברות הביטוח האחרות. מבוטח אשר בוחר לקבל טיפול אצל רופא בהסכם אינו זקוק לאישור של חברת הביטוח ויכול לפנות ישירות לרופא. ישנם טיפולי שיניים הדורשים מהמבוטח אישור לפני שפונים לרופא שיניים פרטי לכן חשוב לקרוא היטב את הפוליסה ולפעול לפי ההנחיות המפורטות.

תקופת התחייבות ותקופת המתנה

חברת הביטוח כלל דורשת התחייבות ל 3-5 שנים בהתאם למסלול ביטוח השיניים הנבחר. מבוטח במסגרת ביטוח קבוצתי אינו נדרש לתקופת המתנה.

ביטוח שיניים- הגבלות

חברת הביטוח כלל מפרטת את מגבלות ודמי ההשתתפות העצמית בפוליסה. יש הגבלות לגבי מספר הטיפולים המתאפשרים במהלך שנות הביטוח וסוג הטיפולים. ישנם טיפולים בהם על המבוטח לשלם השתתפות עצמית, לדוגמה שימוש בגז צחוק או טיפול שורש מחדש, אך דמי ההשתתפות העצמית נמוכים במידה והמבוטח בוחר לגשת לטיפול אצל רופא שיניים בהסכם, בעוד טיפול אצל רופא שיניים פרטי שאינו חתום על הסכם עם כלל דורש השתתפות עצמית בהתאם לתנאי הפוליסה, ותקרת חבות ע"פ המחירון אותו החברה מציעה, ולפיו היא נוהגת מול רופאי השיניים בהסכם.

ביטוח שיניים קולקטיבי

חברות רבות במשק דואגות לבריאות העובדים ולכן נהוג בקרב חברות רבות לחתום על הסכם ביטוח שיניים קולקטיבי עם אחת מחברות הביטוח. כלל בריאות מציעה ביטוח שיניים קולקטיבי עם תנאים משופרים וכך יכול המעביד להעניק הטבה לעובדים ולדאוג לכך כי העובדים יטפלו בשיניים וידאגו לבריאותם. ביטוח שיניים קולקטיבי מאפשר לעובדים ליהנות מהרחבות והטבות וממחיר משתלם והעובדים יכולים לצרף לפוליסה המשתלמת את בני המשפחה.

לקבלת הצעת ביטוח שיניים

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח שיניים ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y