ביטוח שיניים הראל

חברת הביטוח הראל פועלת בשוק כבר למעלה מ- 70 שנה בתחום ביטוחי הבריאות, והיא מציעה בשוק ביטוח שיניים כבר 30 שנה. הראל, אשר נחשבת לאחת מחברות הביטוח המובילות והגדולות בישראל, מביאה את הידע בתחום ביטוחי השיניים ממדינות העולם המערבי ומעדכנת את הפוליסה בהתאם לשינויים והשתכללות הענף ושיטות הטיפול. הראל מציעה לרכוש את ביטוח השיניים באופן ישיר דרכה או דרך אחד הסוכנים. ניתן להצטרף לביטוח שיניים קבוצתי דרך מקום עבודה החותם על הסכם עם הראל וליהנות מביטוח מורחב הכולל שתלים וניתוחי חניכיים. ביטוח שיניים משמר מבטיח טיפול באופן שוטף והמבוטח אינו מזניח את שיניו ולכן אינו זקוק לטיפולים מורכבים בגלל הזנחה וכך הוא חוסך כסף רב.

רוב האנשים זקוקים לטיפולי שיניים ומכאן נובעת החשיבות של בקורת אחת לשנה וטיפולים משמרים כגון ניקוי אבנית. במסגרת ביטוח השיניים של הראל זכאי המבוטח לבקורת תקופתית אחת לשנה וניקוי אבנית אחת ל- 6 חודשים. הביטוח כולל טיפולי עזרה ראשונה לשיכוך כאבים ושירותי חרום. ביטוח משמר כולל טיפולים כגון: סתימות, צילומי שיניים, טיפולי שורש, עקירות, טיפולים כירורגיים, ניקוי אבנית ועוד. הראל מאפשרת למבוטח לצרף את בן/ בת הזוג ואת הילדים וניתן לרכוש תוספת לביטוח שיניים עבור יישור שיניים לילדים.

טיפול אצל רופאים בהסכם

הראל מציעה למבוטחים פריסה ארצית רחבה של למעלה מ- 1,200 רופאים, מרפאות שיניים ומכוני צילום. מבוטח יכול לבחור האם לגשת לטיפול במרפאת הסדר או לגשת לטיפול אצל רופא שיניים פרטי אך אז עליו לשלם השתתפות עצמית וישנה תקרת החזר.

התחייבות ותקופת המתנה

חברות הביטוח נוהגות לדרוש התחייבות מצד המבוטח ברכישת ביטוח שיניים. הראל דורשת התחייבות לשש שנים. כמו כן יש זמן אכשרה של 60 יום בהם המבוטח אינו זכאי לקבל טיפול במסגרת הביטוח.

ביטוח שיניים – הגבלות

חברת הביטוח הראל מפרטת מגבלות כגון מספר מסוים של טיפולים, צילומים ושירותי עזרה ראשונה ושירותי חרום. מבוטח נדרש לשלם השתתפות עצמית עבור טיפולים שונים ולרוב מדובר בהשתתפות עצמית סמלית על סך 30 ש"ח. במידה והמבוטח בוחר לקבל טיפול במרפאת שיניים ללא הסדר חשוב לדעת כי הראל מפרטת בפוליסה את גובה ההחזר. הראל מקזזת מגובה ההחזר את ההשתתפות העצמית הנדרשת ותשלם למבוטח תוך 14 יום.

ביטוח שיניים פרטי או קולקטיבי

הראל מציעה ביטוח שיניים משמר אותם ניתן לרכוש באופן פרטי ישירות מהראל או ביטוח שיניים משמר קבוצתי אליו ניתן להצטרף דרך מקום העבודה. עובדים נהנים מהטבות כמו עלות מוזלת ואינם חייבים להמתין 60 יום עד לקבלת טיפול. ביטוח קבוצתי מאפשר ליהנות מביטוח שיניים מורחב הכולל כיסוי ביטוחי בניתוחי וטיפולי שיניים כגון הקצעת שורשים וקורטז, כיסוי ביטוחי בהחדרת שתלים דנטליים כגון התקנה וחשיפת שתלים, כיסוי ביטוח בטיפולים פרותטיים כגון תותבות, כתרים, מבנים וגשרים והרחבות עבור ילדים כמו השתתפות כספית בטיפולים ליישור שיניים.  

לקבלת הצעת ביטוח שיניים

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח שיניים ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y