ביטוח שיניים מגדל

חברת הביטוח מגדל מציעה לציבור לרכוש ביטוח שיניים משמר או מסלול רחב יותר של ביטוח שיניים משקם. ניתן לרכוש את ביטוח השיניים באופן ישיר ופרטי מחברת הביטוח או דרך אחד הסוכנים או להצטרף לביטוח קולקטיבי המוצע דרך מקום העבודה לו יש הסדר עם מגדל. מגדל מציעה למבוטחים לצרף בני משפחה בהנחה וניתן לרכוש ביטוח שיניים מוזל עבור הילדים. עלויות ביטוחי השיניים נחשבות יחסית גבוהות מכיוון שסביר להניח כי המבוטח יפעיל את הביטוח ויטפל בשיניו במהלך תקופת הביטוח. מגדל דורשת התחייבות של 3 שנים לביטוח שיניים משמר ומציעה למבוטחים לטפל בחינם, בהתאם למגבלות הביטוח, אצל רופאים ומרפאות שיניים בהסדר.

חברת מגדל נחשבת לאחת מחברות הביטוח המובילות בישראל ובין הגדולות שבהן. מגדל מציעה ביטוח שיניים פרטי או קולקטיבי. במסגרת ביטוח בריאות יכול מבוטח לקבל עזרה ראשונה לטיפולי שיניים אך כדי לקבל כיסוי עבור טיפולים משמרים או טיפולים מורכבים יותר עליו לרכוש ביטוח שיניים בנפרד. ביטוח שיניים משמר של מגדל כולל טיפולי עזרה ראשונה, צילומי שיניים, טיפולי חניכיים, ניתוחי חניכיים, סתימות, טיפולי שורש, עקירות וניקוי אבנית. בנוסף זכאי המבוטח במהלך תקופת הביטוח למספר טיפולים משקמים בהתאם להגבלות המצוינות בפוליסה- שתל ומבנה לשתל אחד במהלך כל תקופה הביטוח וכתר אחד לכל שנת ביטוח. ביטוח השיניים של מגדל אינו כולל כיסוי בגין טיפולים אסתטיים שונים למעט  סתימה לבנה אחת לכל שנת ביטוח באמלגם.

התחייבות ותקופת המתנה

חברת הביטוח מגדל דורשת התחייבות לשלוש שנים ברכישת ביטוח שיניים משמר. במידה ורוכשים ביטוח שיניים מקיף יש להתחייב לתקופה של חמש שנים. מבוטחים הרוכשים ביטוח שיניים קולקטיבי אינם מותנים בתקופה המתנה בעוד פרטים חייבים לחכות 3 חודשים. כדי להצטרף לביטוח השיניים מגדל אינה דורשת בדיקה מוקדמת אך מגדל אינה נושאת באחריות על טיפולי שיניים קודמים.

רופא/ מרפאת שיניים בהסכם

פוליסת הביטוח של מגדל מציעה רשימה ארוכה של רופאי שיניים ומרפאות שיניים בפריסה ארצית. מבוטח יכול לקבל טיפול בכפוף לתנאי הפוליסה ובהתאם למגבלות בחינם אצל רופאי שיניים בהסכם למעט מקרים בהם נדרשת השתתפות עצמית, לדוגמה בהתקנת שתל, כתר חרסינה וטיפולי כירורגיה פה ולסת. מבוטח אשר פונה לרופא שאינו בהסכם יגיש טופס תביעה בצירוף מסמכים המעידים על הטיפול וצילום גמר טיפול ובכפוף למחירון המצורף לפוליסה יוכל לקבל את כספו לאחר 14 יום בקיזוז ההשתתפות העצמית הנדרשת- עד 25%. טיפולים כירורגיים חייבים להתבצע אצל רופאים מומחים בעלי תעודה מטעם משרד הבריאות.

ביטוח שיניים פרטי או קולקטיבי

חברות וארגונים רבים במשק רוכשים ביטוח שיניים בסיסי (משמר) או מורחב עבור עובדיהם. לביטוח הקיבוצי יש לרוב הטבות נוספות וניתן לצרף בני משפחה לביטוח. רכישת ביטוח שיניים באופן פרטי לרוב תעלה יותר מביטוח קבוצתי והמבוטח נדרש לתקופת אכשרה של שלושה חודשים בעוד מבוטחים המצטרפים דרך מקום העבודה במסגרת ביטוח קבוצתי אינם נדרשים לתקופת אכשרה. 

לקבלת הצעת ביטוח שיניים

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח שיניים ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y