קופת חולים לאומית

קופת חולים לאומית, שנקראת היום לאומית שירותי בריאות, הוקמה בשנת 1933, על ידי רופאים שעבדו בקופת החולים הכללית, ופוטרו ממנה. המרפאה הראשונה שהוקמה במסגרת קופת חולים לאומית הייתה בתל אביב. קופת חולים לאומית חברה להסתדרות העובדים הלאומית, אך סיפקה שירותים לכל אדם שרצה. כיום יש ללאומית שירותי בריאות יותר מ-300 סניפים בכל רחבי הארץ.

קופת חולים לאומית מצהירה כי מטרותיה הן לקדם את שירותי הבריאות, את החינוך לבריאות ואת מתן שירותי הרפואה המתקדמים ביותר. חברים בקופת חולים לאומית יכולים לבחור את הרופא ואת השירותים הרפואיים שיקבלו, על פי רצונם והעדפותיהם.

ביטוח בריאות משלים של קופת חולים לאומית

מלבד סל הבריאות הבסיסי, שאותו חייבת קופת חולים לאומית להציע לחבריה, היא מציעה שתי תכניות של ביטוח מושלם- לאומית כסף, ולאומית זהב. לאומית כסף היא תכנית ביטוח משלים בסיסית, שנותנת שירותים רפואיים שהם מעבר למה שנותן הסל הבסיסי, ולאומית זהב, היא תכנית מורחבת, שנותנת כיסוי לרפואה פרטית מתקדמת. הסלים האלו כרוכים בתשלומים חודשיים.

באתר האינטרנט של קופת חולים לאומית, תוכלו לקרוא על מגוון השירותים שמציעה הקופה, להזמין תורים לרופא בצורה מקוונת, לקבל מידע על המכונים הרפואיים, המרפאות, בתי המרקחת ומרפאות השיניים שמפעילה הקופה, ולקרוא מאמרים בתחומים שונים. כמו כן, תוכלו לקבל מידע על מוקדי חירום וקרבתם אליכם, ולקרוא על פוליסת ביטוח הבריאות שלכם, ומה היא כוללת בהקשר לנושאים שונים כמו תקופה ההיריון והלידה, רפואה מונעת ועוד.

באתר תוכלו לקרוא על ביטוח הבריאות הסיעודי שמציעה קופת חולים כללית, על שירותי "דרכונית לאומית"- שירות של ביטוח רפואי לחו"ל- שכולל ביטוח לאירועים שנגרמים בעקבות תאומנה או מחלה, כיסוי לנזקים וגנבות, ואף ניתן להרחיב את הביטוח כך שיכלול גם אנשים בעלי עבר רפואי, ואירועים רפואיים שנגרמים בפעילויות ספורט אתגרי, ביטוח לנשים בהיריון ועוד.

שירותי בריאות מיוחדים לחיילים בקופת חולים לאומית

נוסף על אלו, מציעה הלאומית שירותי בריאות מיוחדים לחיילים, במסגרת שיפור השירות הרפואי לחיילי צה"ל. ללאומית הסכם עם צה"ל, שכולל מתן שירות לחיילים בתחומי- רפואת משפחה, רפואת מומחים, אשפוז, תרופות ומכשור רפואי, שירותי פיזיותרפיה ועוד. כל חייל יכול לקבל כרטיס לקוח, ובעזרתו לקבל מגוון שירותים רפואיים מקופת חולים לאומית. זהו שינוי של ממש, כיוון שעד עתה חיילי צה"ל יכלו לקבל שירות רק מרופאים צבאיים, ואילו עכשיו חלק מהתחומים פתוחים גם לרופאים מהשירות הציבורי.

"לאומית טבעית" הוא שמה של מחלקה חדשה יחסית בקופת החולים, והיא כוללת שלל של טיפולים מתחום הרפואה המשלימה, שנועדו לשפר את אורח החיים של חברי הקופה. הרפואה המשלימה שמציעה הלאומית מתפרסת על 20 תחומי טיפול שונים, למבוגרים וגם לילדים. המטפלים מתחום הרפואה המשלימה שמעסיקה קופת חולים לאומית, הם מטפלים ברמה גבוהה, בעלי ניסיון רב, ועמדו בתנאי הקבלה. המטפלים שעובדים עם קופת חולים לאומית, מטפלים בקליניקות הפרטיות שלהם, בבית הלקוח או באחד מתוך 86 סניפים של קופת חולים לאומית, שמציעים שירותי רפואה משלימה.

נוסף על כל השירותים האלו, מציעה קופת חולים כללית גם שירותי אופטיקה בשם לאומית אופטיקה, שירותי רפואת שיניים בשם לאומית דנטיקה, שירות רופאים שמגיעים לבית החולה בשם לאומית עד הבית, ועוד מגוון של שירותים ואפשרויות לרווחת חברי הקופה. על כל אלו אפשר לקרוא בפירוט רב באתר האינטרנט של קופת חולים לאומית.

לקבלת הצעת ביטוח בריאות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח בריאות ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y