איך בוחרים ביטוח בריאות פרטי – מדריך

שוק ביטוחי הבריאות הפרטיים מציע מגוון עצום של תוכניות ביטוח, והבחירה עלולה להיות מבלבלת. אז איך בוחרים ביטוח בריאות פרטי המותאם אישית לצרכיכם? איך מוודאים שבעת מצב בריאותי לא צפוי תקבלו את המענה הטוב ביותר? הנה מדריך קצר לבחירת ביטוח פרטי בהתאמה אישית

בריאות הדבר החשוב ביותר לכל אחד מאיתנו. אנו מקפידים לשמור על הבריאות, להיבדק כשצריך, לשמור על אורח חיים חיוני ובריא ו…לעשות ביטוח בריאות פרטי, שיבטיח טיפול הולם, מהיר ומקצועי במקרה הצורך. 
בשונה מביטוחים רגילים, כמו ביטוח דירה או רכב – שם הדגש הוא בעיקר על מחיר טוב – בביטוח בריאות חובה לשים דגש על הערך המוסף אותו מקבל המבוטח – שירות מהיר, צוות רפואי ומיומן ויחס אישי וצמוד.
שוק ביטוחי הבריאות מציע מגוון עצום של מוצרי ביטוח רפואיים, והבחירה עלולה להיות מבלבלת ולא פשוטה. אז איך בוחרים ביטוח בריאות פרטי המותאם אישית לצרכיכם? איך מוודאים שבעת התמודדות עם מחלה או מצב בריאותי לא צפוי תקבלו את המענה הטוב ביותר? לפניכם מדריך קצר לבחירת ביטוח פרטי בהתאמה אישית:
 
מה מצבכם הבריאותי?
השאלה הראשונה לפני רכישת ביטוח פרטי, היא האם אתם בריאים ומהי ההסטוריה הרפואית שלכם. במצב בריאותי תקין, כמעט כל תכניות ביטוח הבריאות הפרטיות יכולות להתאים לכם, ותוכלו לרכוש כל פוליסת בריאות שרק תרצו. אבל, במידה ואתם בעלי נכות או מחלה כלשהי, המבחר יצטמצם, ותוכלו לבחור ביטוח בריאות פרטי המתאים למצבכם הרפואי רק במספר קטן של חברות ביטוח.
 
חברת ביטוח גדולה או קטנה?
כדאי לרכוש את ביטוח הבריאות הפרטי בחברת ביטוח גדולה, ותיקה ומנוסה. חברת ביטוח גדולה מציעה גם מערך שירות לקוחות גדול יותר, וכן היצע נרחב של כיסויים ביטוחיים, מגוון שירותים וטיפולים בארץ ובחו"ל, רופאים מומחים בהסדר ועוד. בנוסף, חשוב לבחור בחברת ביטוח אמינה שהוכיחה את עצמה בתשלום בעת תביעות.
 
התאמה מדויקת לצרכים
חשוב להגדיר את הצרכים שלכם מביטוח הבריאות, בהתאם לגיל, מין, מצבכם הבריאותי ואורחות חייכם. נתונים אלו יכולים להוות שיקול משמעותי בתהליך בחירת הפוליסה המתאימה ביותר.
כך למשל, אישה צעירה שמתכננת הקמת משפחה בשנים הקרובות, מומלץ שתבחר ביטוח המציע כיסוי הריון מורחב. כך או כך, מומלץ מאוד שכל פוליסה שתבחרו תכלול כיסוי גם עבור השתלות, ניתוחים בארץ ובחו"ל ותרופות שמחוץ לסל הבריאות.
 
תוכנית ביטוח גמישה
לפני רכישת ביטוח בריאות פרטי מומלץ לוודא שחברת הביטוח מציעה, בנוסף לכיסוי הבסיסי, גם הרחבות נוספות שניתן לרכוש במהלך תקופת הביטוח. כך, בכל שינוי במצב הבריאותי, תוכלו להתאים לעצמכם תוכנית ביטוח מדויקת, העונה על צרכיכם בכל רגע נתון.

שירות אישי ומהיר
ביטוחי הבריאות הממלכתיים, טובים ככל שיהיו, מאלצים לא אחת את המבוטחים להמתין זמן רב לטיפול רפואי מיוחד או לרופא מומחה. אם חשוב לכם שירות אישי ומהיר, זכרו שבמסגרת ביטוח בריאות פרטי, מציעות חברות הביטוח שירותים אישיים המותאמים לצרכי הלקוח, במטרה לייעל ולזרז את התהליכים, כך שתוכלו לקבל הטיפול הטוב ביותר.

אותיות קטנות – משמעות גדולה
קראו היטב את האותיות הקטנות בפוליסה וודאו שכל הפרטים בה נכונים ומעודכנים. בנוסף, רצוי לבדוק את רשימת הרופאים הבכירים העובדים  בהסכם עם חברת הביטוח, וכן  לבדוק את פרק ההחרגות בפוליסה, ולברר לעומק באילו מצבים לא תכובד הפוליסה.

לקבלת הצעת ביטוח בריאות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח בריאות ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y