ביטוח בריאות מגדל

לשם מה צריך ביטוח בריאות פרטי? אנשים רבים לא מודעים לכך שהביטוח הבסיסי שהם מקבלים כחוק מקופת החולים שלהם, הוא ביטוח בסיסי, שמקנה כיסוי למספר מוגבל של טיפולים ושירותים, ולקבלת תרופות שנמצאות בסל התרופות הבסיסי והמוגבל. אם חלילה יהיה צורך בשירות נוסף, בטיפול מיוחד, בניתוח בחו"ל או בתרופות יקרות במיוחד, ייתכן שאלו יהיו שירותים שעבורם תאלצו לשלם מכספכם, ומדובר בסכומים עצומים, שיכול להוות נטל כבד ומעמסה על המשפחה. רכישת ביטוח פרטי כמו ביטוח בריאות מגדל, היא רכישה שיכולה להביא לראש שקט בנושא הבריאות.

הצורך בביטוח בריאות פרטי

בריאותכם ובריאות המשפחה שלכם הם נושאים חשובים, אך כאלו שלא נוטים לחשוב עליהם בתקופת היום- יום שלנו, כאשר כולם בריאים ושלמים. מתי מתעוררות הבעיות ומתחילים לחשוב על ביטוחים פרטיים וצורך בשירותים שמעבר לסל הבריאות הבסיסי? באותם מצבים קשים שבהם פתאום יש צורך בתרופה שלא כלולה בסל הבריאות, בהשתלה מסובכת שכדאי לעשות בבי"ח בחו"ל, או כאשר זקוקים לטיפול אחר יקר שאינו מכוסה בביטוח שנותנת קופת החולים. לכן כדאי לחשוב על רכישה של ביטוח בריאות פרטי עוד לפני כן, וכך לוודא שיש ברשותכם ביטוח שיכסה בכל מיני מקרים ויעניק לכם את השירות שלו תזדקקו. ביטוח בריאות מגדל הוא ביטוח בריאות ותיק ומקצועי, שנחשב לביטוח טוב ואמין.

מה מקנה ביטוח הבריאות הפרטי של ביטוח בריאות מגדל? הוא מכסה את עלותם של ניתוחים שונים, בארץ ובחו"ל, השתלות, קבלת תרופות שאינן חלק מסל הבריאות הבסיסי, כיסוי עבור טיפול סיעודי, טיפולים באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ועוד. כל אלו שירותים שלא ניתנים על ידי קופות החולים ושירותיהן הבסיסיים, ובאמצעות ביטוח בריאות פרטי ניתן לקבלם וליהנות מהם.

בתחום הניתוחים הפרטיים, כאשר יש ביטוח בריאות פרטי של ביטוח בריאות מגדל ניתן לבחור את הרופא המנתח, את המרדים, את המקום שבו יבוצע הניתוח- כלומר בארץ או בחו"ל, ובאיזה בי"ח, וכמובן גם את המועד לניתוח. כל אלו הם נתונים שכאשר אינם מגיעים תחת המטרייה של ביטוח פרטי, אין אפשרות לקבוע אותם בעצמכם, וקובעים אותם עוברכם.

בנושאי השתלות, חשוב לדעת שיש השתלות ותרופות נלוות להשתלות, שאינן מכוסות בסל הבריאות, ועלותן גבוהה מאוד- לטיפול עצמו, וגם להוצאות הנלוות לטיפול. כאשר רוכשים ביטוח בריאות מגדל, אפשר להיות רגועים, ולדעת שיש לכם ביטוח פרטי שמקנה כיסוי למגוון רחב של טיפולים ושירותים הקשורים לנושא ההשתלות.

 

כיסויים בביטוח בריאות מגדל

ביטוח בריאות מגדל מכסה שלל של טיפולים הקשורים להשתלות, ביניהם: כיסוי להשתלות בארץ או בחו"ל, ללא השתתפות עצמית, וכיסוי של ההוצאות שנלוות להשתלות, טיפולים בחו"ל עד לתקרה של מאה אלף דולר, תשלומים לרופאים ולמוסדות רפואיים עבור הערכות רפואיות, תשלום הנדרש עבור שימוש האיבר המושתל והעברתו, תשלום עבור אשפוז בחו"ל, תשלום לצוות המנתח של ניתוח ההשתלה, תשלום עבור כרטיסי הטיסה- למבוטח ולמלווה אחד, החזרים על הוצאות שהייה שונות בחו"ל, הטסה רפואית במקרה הצורך, תשלום עבור טיפולים שיש לעבור לאחר השתלה, ועוד. קל לראות שנושאים אלו הם נושאים שעלותם גבוהה מאוד, ושאם אין אפשרות לקבלם מהביטוח הרפואי, הם יכולים להוות מכשול בדרך לקבל הטיפול הרפואי. ביטוח בריאות מגדל מבטיח קבלה של אותם שירותים וטיפולים נדרשים, בתחום ההשתלות ובתחומים רבים נוספים.

לקבלת הצעת ביטוח בריאות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח בריאות ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y