ביטוח בריאות הפניקס

ביטוח הבריאות שיש לכולנו בקופות החולים השונות, מקנה לנו כיסוי על טיפולים רבים ושונים, ושימוש בתרופות שנמצאות בסל הבריאות. כל אלו קבועים על ידי החוק, ומספקים לנו שירותי בריאות שנקבעו בחוק הבריאות הממלכתי, אך יש לדעת, כי שירותים רבים ותרופות רבות אינם כלולים בסל הבסיסי הזה, ובמקרה הצורך יש לשלם עבורם סכומים גדולים של כסף.

ביטוח בריאות פרטי, מקנה כיסוי נרחב יותר מאשר מקבלים בקופות החולים. אחד מהביטוחים האלו הוא ביטוח בריאות הפניקס, שנותן שירות ביטוח פרטי ואיכותי.

 

מי היא חברת הפניקס, שמציעה את אותו ביטוח בריאות הפניקס?

הפניקס היא חברת ביטוח ותיקה ואמינה, שהוקמה כבר בשנת 1949. הפניקס נחשבת לאחת מחברות הביטוח הגדולות, המקצועיות והאמינות שבשוק הישראלי. ביטוח בריאות הפניקס הוא שם כולל למגוון רחב של מוצרים שמציעה חברת הביטוח, אשר מיועדים לאוכלוסיות שונות- למגזר העסקי- למעבידים כביטוח רפואי לעובדיהם, למשפחות וילדים, לנשים, למבוגרים ועוד. כל אחד יכול למצוא בפניקס את ביטוח הבריאות שיתאים לו ביותר, ושיאפשר לו לקבל טיפולים רפואיים הולמים ואיכותיים ככל האפשר.

 

פוליסת עסק בריא של ביטוח בריאות הפניקס

בין שלל הפוליסות שמציע ביטוח בריאות הפניקס, ניתן למצוא מוצר ייחודי בשם פוליסת עסק בריא- המיועד למגזר העסקי. הפוליסה הזאת מבטח את המעסיק, ומכסה נזק כספי שעלול להיגרם לו אם ייאלץ לשלם לעובדיו משכורות בזמן מחלה או השלמה לדמי פגיעה. בפוליסה מגנים על השכר שהמעביד משלם לעובדיו, במקרה שהם חולים. ביטוח בריאות הפניקס מציע למעביד שתי הגנות שונות- הגנה לטווח קצר- עבור מחלות שהחלמתן קצרה יחסית- עד לחודש ימים, והגנה לטווח ארוך- למחלות שיש להן תקופת החלמה ארוכה (צורך בניתוח לדוגמה, אשפוז, שיקום וכד').  הפוליסה מכסה עד לעשרה חודשי מחלה בשנה, והתשלום יכסה 90 אחוזים משכר העובד.

 

מסלול קו כסף עולמי

מסלול נוסף שניתן לבחור בביטוח בריאות הפניקס, הוא מסלול שכולל את חבילת קו כסף עולמי- אשר מקנה כיסוי לניתוחים בארץ ובחו"ל. הפוליסה כוללת בין השאר: כיסוי לניתוחים בארץ, ללא הגבלת סכום הביטוח בתנאי שהניתוח יבוצע בבית חולים ועל ידי רופא שברשימת הפניקס, בחירת הרופא, בחירת המרדים, בחירת בית החולים ומועד הניתוח, תשלום עבור שכר הרופא והרופא המרדים, הוצאות על חדר הניתוח ובדיקות פתולוגיות אם יש כאלו, התייעצות לפני הניתוח ואחריו, שתלים ותותבות, אשפוזים ובדיקות הקשורות בניתוח, שירות של אחות אישית, שירות הסעה באמבולנס על פי הצורך, ועוד.

מסלול ייחודי נוסף שמציע ביטוח בריאות הפניקס, נקרא משלים למחלים- וזו למעשה תכנית פיצוי אשר קשורה למקרי אשפוז- אשפוז חירום, אשפוז מתוכנן והחלמה לאחר אשפוז. באשפוז חירום, מציע הביטוח בין השאר: פיצוי יומי עד 10 ימי אשפוז רצופים, פיצוי כפול במקרה של שהייה בטיפול נמרץ ועוד. בהחלמה לאחר אשפוז, מציע ביטוח בריאות הפניקס פיצוי בגובה מחצית מסכום הביטוח עד ל-5 ימי החלמה בבית, זאת במידה שאושפזתם במשך 3 ימים לפחות. משלים למחלים הוא המסלול של הפיצוי לאשפוז מתוכנן, והוא כולל פיצוי יומי עבור עד 10 ימי אשפוז. מסלולים אלו, ועוד מוצרים רבים ומגוונים, הם חלק מביטוח בריאות הפניקס, שמציע ביטוח בריאות פרטי איכותי ומשתלם.

לקבלת הצעת ביטוח בריאות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח בריאות ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y