כלל ביטוח

חברת כלל ביטוח שהינה חלק מאחד הארגונים העסקיים הגדולים בארץ – קבוצת אי.די.בי, נוסדה בשנת 1987 והיא עוסקת במתן שירותים פיננסיים ללקוחותיה הכוללים ביטוחים, מימון, השקעות וחיסכון.

חברת כלל ביטוח קבלה את הדירוג A+ על ידי סוכנות דירוג האשראי Standard & Poor’s Maalot, והיא נחשבת לקבוצת הביטוח המובילה בישראל.

 

קבוצת כלל החזקות עסקי ביטוח מחזיקה בחברות ביטוח וסוכנויות ביטוח, קרנות השתלמות, קופות גמל, קרנות פנסיה, חברות לניהול נכסים פיננסיים וחברות למתן אשראי. חברת כלל ביטוח מעסיקה יותר מ- 3,500 עובדים והיא עובדת עם כ- 2,000 סוכני ביטוח. שי טלמון הינו המנהל הכללי של החברה ואביגדור קפלן הוא יו"ר הדירקטוריון.

 

תחומי הפעילות של חברת כלל ביטוח משתרעים על פני רשת של ביטוחים ומוצרי השקעה וחיסכון כגון: ביטוחים כלליים עם היקף פרמיות בסכומים של כ- 4 מיליארד ₪. מגוון חסכונות לחברות, עסקים ואנשים פרטיים, ביטוחי בריאות וסיעוד, שירותים פיננסיים, אשראי ומימון ללקוחות עסקיים וללקוחות פרטיים.

 

בתחום של החיסכון ארוך הטווח, חברת כלל ביטוח מחזיקה בנתח שוק של כ- 15% מהשוק, קרנות הפנסיה של כלל ביטוח מנהלות נכסים בסכומים כוללים של יותר מ- 16 מיליארד ₪, קופות הגמל של החברה מנהלות נכסים בהיקף של יותר מ- 30 מיליארד ₪.

תחום החיסכון ארוך הטווח של חברת כלל ביטוח מנוהל לאורך כל השנים, בצורה מקצועית וזהירה תוך שמירה על הובלה בתחום התשואות לטווח ארוך.

 

ביטוח הבריאות של חברת כלל ביטוח מאפשר ללקוח להרכיב סל ביטוח פרטי שיכלול כיסוי בריאותי בהתאם לצרכיו של הלקוח כגון: כיסוי במקרים של ניתוחים, תרופות והשתלות, כיסוי במקרים של תאונות ומחלות קשות, ביטוח סיעוד ללקוחות שמתקשים בביצוע פעולות בסיסיות, ביטוח רפואי לתיירים, ביטוח רפואי לזרים השוהים בישראל וביטוח שיניים שמבטיח גם תמיכה כספית וגם את הטיפול של רופאי השיניים הטובים ביותר.

 

באתר של חברת כלל ביטוח ניתן למצוא מאמרים שיעזרו לכם לתכן את החיסכון הפנסיוני שלכם תוך הכרת הזכויות הפנסיוניות המגיעות לכם. חברת כלל ביטוח מציעה ללקוחותיה את קרן הפנסיה "מיטבית עתודות כלכלית משלימה" קרן פנסיה זו השייכת ל"כלל פנסיה וגמל" מאפשרת ללקוח חסכון פנסיוני על בסיס צבירה – על התשלומים לקרן מתווספת התשואה אשר בסופו של דבר מומרת לקצבת פנסיה בניכוי של דמי הניהול. בקרן פנסיה זו של כלל ביטוח אין הגבלה על סכום ההפקדה ולכן ניתן להפקיד אליה בהתאם לתקציב האישי. ניתן לקבל את הפנסיה כבר בגיל 60 על פי מספר מסלולי פרישה ובהתאם למצבו של הפנסיונר. קרן הפנסיה צמודה למדד והיא גובה דמי ניהול של עד 2% מהסכום שנצבר וללקוחות שכבר יצאו לפנסיה 0.5% מהסכום שנצבר.

 

חברת כלל ביטוח מציעה מגוון ייחודי ורחב מאוד של פוליסות ביטוח לעסקים המשתרעות על מרבית ענפי הביטוח הכללי, הפוליסות נותנות מענה לעסקים בתחומים שונים כגון: פוליסה לביטוח אש, פוליסה לביטוח נזקי טרור לעסק, פוליסה לביטוח אחריות מוצר, פוליסה לביטוח העברת סחורות, פוליסה לביטוח ציוד אלקטרוני, פוליסה לביטוח אבדן תוצאתי ועוד.

 

חברת ביטוח כלל מציעה גם מגוון של הלוואות ללא תלות במצב החשבון כגון: הלוואות למטרת שיפוצים בבית, הלוואות לסגירת מינוס בבנק, הלוואות למימון קניית רכב, הלוואות גמל והלוואות פנסיה.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y