דקלה חברה לביטוח

דקלה חברה לביטוח נוסדה בשנת 1976, שמה המקורי היה וריטס חברה לביטוח ימי בע"מ ובשנת 1980 היא שנתה את שמה לדקלה חברה לביטוח ושנתה את תחומי פעילותה מביטוח הובלות לביטוחי בריאות הכולל גם ביטוח טיפולים בחו"ל והשתלות.

דקלה חברה לביטוח המשיכה להרחיב את תחומי פעילותה, בשנת 1998 החברה החלה לבטח את חברי "בריאות כללית" בביטוח סיעודי קבוצתי ובשנת 2005, דקלה חברה לביטוח קבלה רשיון לפעול גם בתחום של ביטוח חיים בהגבלה לפעילות בתחומי הביטוח הסיעודי.

דקלה חברה לביטוח נמצאת בבעלות מלאה של חברת מור הר השקעות הנשלטת על ידי חברת הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים.

 

דקלה חברה לביטוח מתחייבת בפניי לקוחותיה להעניק שירות מהיר, מקצועי, יעיל ואמין ומענה ביטוחי על צורכיהם הבריאותיים באמצעות פוליסות הביטוח שהיא מוכרת, כדי להשיג מטרות אלו, דקלה חברה לביטוח פועלת ללא הרף לטיפוח צוות עובדיה תוך האצלת סמכויות ופיתוח אישי, אשר מגבירים את תחושת השייכות של העובדים לחברה וכתוצאה מכך משפרים את השירות שאותם עובדים מעניקים ללקוחות החברה.

 

ביטוח הבריאות של חברת דקלה נועד כדי לצמצם את הפערים המשמעותיים בין השירותים שקופות החולים הציבוריות מציעות לבין היכולות הרפואיות והטכנולוגיות הקיימות היום. ביטוח הבריאות של דקלה חברה לביטוח מאפשר כיסוי במקרים של ניתוחים מיוחדים, תרופות שאינן בסל הבריאות, פוליסות ביטוח סיעודיות, ביטוח תאונות אישיות ופיצוי כספי במקרה של אובדן כושר עבודה. דקלה חברה לביטוח מתגאה בכך שתוכניות הביטוח שלה הן מהחדשניות ביותר בעולם המערבי והן תולדה ישירה של הניסיון המקצועי הרב שהחברה רכשה במהלך 25 שנות פעילותה בתחום.

 

הביטוח הסיעודי של דקלה חברה לביטוח מעניק למבוטח את הביטחון בידיעה שאם הוא יזדקק לטיפול סיעודי הוא והמקורבים לו יוכלו להמשיך בחיי השגרה שלהם מהבחינה הכלכלית, כאשר המבוטח מקבל סכום פיצוי בהתאם לפוליסת הביטוח הסיעודי אותה הוא רכש.

 

ביטוח השיניים של דקלה חברה לביטוח משלב בתוכו ידע וניסיון שנרכשו בארץ ובחו"ל, ביטוח השיניים מותאם ליכולתו ולצרכים הספציפיים של הלקוח והוא מעודכן באופן שוטף בהתאם לחידושים ולהתפתחות המדעית בתחום רפואת השיניים. במסגרת הביטוח הרפואי המבוטח של דקלה חברה לביטוח יכול לפנות לכל רופא שיניים מורשה ולקבל החזר כספי בהתאם לסוג הביטוח שהוא רכש. דקלה חברה לביטוח משלמת ישירות בעבור טיפולים שנעשו במוקדי הטיפול הנמצאים בהסדר עם החברה.

 

דקלה חברה לביטוח מציעה תוכניות ביטוח שפותחו בהתאמה לצרכים המיוחדים של עובדים בקבוצות או חברים בארגונים, פוליסות הביטוח המיוחדות מעניקות כיסוי ביטוחי למגוון של מצבים בריאותיים בכפוף לתנאים שהוסכם עליהם עם הארגון או הקבוצה. הארגונים והקבוצות שעמן עובדת דקלה חברה לביטוח הינם בין השאר: עובדי תע"ש, חבר, עובדי מדינה, קופות חולים ועוד.

 

ביטוח "מעין" של דקלה חברה לביטוח מציע הגנה משפחתית מפניי שלושת הסכנות העיקריות שיכולות להיגרם לאחד מבני המשפחה כתוצאה מתאונה: מוות, נכות ואובדן כושר עבודה. ביטוח "מעין" נועד להבטיח שהיכולת הכלכלית של המשפחה לא תיפגע במקרה והמבוטח בביטוח תאונות אישיות לא יוכל להמשיך ולפרנס את בני משפחתו. המבוטח בביטוח "מעין" של דקלה חברה לביטוח יכול לקבוע את גובה הפיצוי החד פעמי שהוא יקבל במקרה של חלילה מוות מתאונה או נכות מתאונה הפוגעת בפרנסתו של המבוטח.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y