אליהו חברה לביטוח

שלמה אליהו יסד בשנת 1966 את אליהו חברה לביטוח שנחשבת היום לאחת מחברות הביטוח המובילות בארץ. אליהו חברה לביטוח היא החברה הראשונה שניתן לה רשיון מבטח מאז קום המדינה – אליהו חברה לביטוח מציעה ללקוחותיה שפע של מוצרי ביטוח חדשניים והיא עוסקת כיום בכל ענפי הביטוח כגון: ביטוח בריאות, ביטוח חיים וביטוח כללי.

אליהו חברה לביטוח מרחיבה ללא לאות את פעילותה באמצעות צוות גדול מאוד של סוכנים מיומנים וגם באמצעות השקעה בחברות ביטוח מובילות אחרות, החברה היא בעלת מוניטין של חברה איתנה מבחינה פיננסית והיא בעלת קשרים מעולים עם מבטחי המשנה בשוק העולמי.

 

בסקר שביעות רצון שנערך בשנת 2009 על ידי חברת סמית' יעוץ ומחקר בע"מ, אליהו חברה לביטוח הגיעה לראש מדד שביעות הרצון של סוכני הביטוח בהשוואה לחברות הביטוח הפניקס, כלל, מנורה, הראל, מגדל ואיילון.

 

אליהו חברה לביטוח מציעה למבוטחיה ביטוח חיים הכולל מוצרי חיסכון נוספים, ביטוח החיים של אליהו חברה לביטוח מספק כיסוי למקרה מוות, כיסוי בני זוג, כיסוי מוות מתאונה, כיסוי נכות מתאונה, כיסוי נכות רגילה, כיסוי במצב של אובדן כושר עבודה ועוד.

בנוסף לביטוח חיים מציעה אליהו חברה לביטוח תוכנית ביטוח מנהלים הנקראת "אפיק מנהלים חדש" המבטיחה את הפנסיה ואת עתיד המשפחה במקרה חלילה של פטירת המבוטח, או במקרה של פגיעה בפרנסה, או אובדן כושר עבודה. במסלול אפיק מנהלים חדש ניתן להחליף בין מסלולי הביטוח, או לשלב ביניהם בהתאם לתנאים המשתנים והמגמות הקיימות בשוק ההון. מוצרי חיסכון נוספים הקשורים לתוכנית אפיק הם: אפיק עצמאים חדש ואפיק אישי חדש.

 

במסגרת הביטוחים לרכב שמציעה אליהו חברה לביטוח ישנם: ביטוח חובה לרכב וביטוח רכב רכוש, המציע מגוון גדול של כיסויים במידה וייגרמו נזקים לרכב המבוטח ונזקי רכוש שיגרמו לצד ג'. בנוסף על כך, מציעה הפוליסה של אליהו חברה לביטוח, ביטוח הגנה משפטית אשר מעמיד לרשות המבוטח עו"ד למען הגנתו המשפטית בהליכי משפט פליליים הקשורים לתאונה שבה המבוטח היה מעורב, ביטוח מכשירים חשמליים הנמצאים ברכב, ביטוח שמשות, שירותי גרירה ושירותי דרך ואפשרות לרכב חליפי במקרה של גניבה או תאונה.

 

פוליסת ביטוח הדירה אצל אליהו חברה לביטוח מציעה כיסוי ביטוחי לנזקים השכיחים שיכולים להיגרם לדירה או לבית המגורים כגון: התפוצצות צינור מים, אש, גניבה וכדומה וכן נזקים עלולים להיגרם לאורחים ושכנים כתוצאה ממעשים רשלניים של המבוטח. אליהו חברה לביטוח מציעה גם ביטוח בתים משותפים המהווה מקור מימון לשיפוץ הבניין ואפילו לבנייתו מחדש, אם כתוצאה מנזקים כגון: רעידת אדמה או אש, הבניין הופך לבלתי ראוי למגורים.

 

 

 

ביטוח חבויות של אליהו חברה לביטוח מגן על חברות או עסקים מפני תביעות של הלקוחות ומבקרים המגיעים לבית העסק שנפגעו במהלך הביקור בעסק. הפוליסה מבטיחה פיצוי בגין חבות שבית העסק יצטרך לשלם לצד שלישי בשל תאונה שגרמה למחלה או חלילה למוות, או נזקים לרכוש של צד ג', פוליסה זו של אליהו חברה לביטוח מבטיחה גם פיצוי כספי בגין הוצאות כספיות למבוטח.

 

אליהו חברה לביטוח מציעה גם כיסוי ביטוחי למטענים אשר יובאו או יוצאו מהמדינה ואל המדינה, ביטוח ימי ואווירי מעניק הגנה ביטוחית מפני הסיכונים שלהם נחשפים המטענים בעת ההובלה והשינוע.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y