הכשרה ביטוח

חברת הכשרה ביטוח נחשבת לאחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל, לאורך כל השנים חברת הכשרה ביטוח מקפידה לשמור על ערכים מוסרים של אמינות והוגנות יחד עם שירות מקצועי ואיכותי.

חברת הכשרה ביטוח אשר עסקה בכול פעילות הביטוח הכללי וביטוח החיים, נרכשה בשנת 2006 על ידי קבוצת אלעזרא, בעקבות השינוי בבעלות וההיערכות הפנימית בחברה השיקה חברת הכשרה ביטוח בשנת 2007 מוצרים חדשים המשלבים בין פוליסות הביטוח לבין פעילות של ניהול השקעות של מספר בתי השקעות, שילוב זה הוליד פוליסת חיסכון ללא ריסק ביטוחי שנועדה לספק מענה לצרכים הספציפיים של לקוחות החברה. מר אלי אלעזרא הוא יו"ר הדירקטוריון של חברת הכשרה ביטוח והמנהל הכללי של החברה הוא מר עופר טרמצ'י שמילא תפקיד של סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת הביטוח מגדל.

 

חיסכון Best Invent אישי של חברת הכשרה ביטוח מורכב מביצוע של הפקדות שוטפות בהתאם לתנאי הפוליסה, כאשר ההפקדות מושקעות במסלולי ההשקעה השונים על פי בחירת הלקוח,במסלול זה ניתן למשוך את כספי הפדיון בכול עת על פי החלטת הלקוח וישנה אפשרות לתשלום חד פעמי בקרות מקרה הביטוח.

 

פוליסת הביטוח "למענך" היא פוליסת ביטוח חדשנית של חברת הכשרה ביטוח, הפוליסה הייחודית מעניקה פיצוי חודשי במצבים שבהם המבוטח מאבד באופן מוחלט, או באופן חלקי, את כושר התפקוד היומיומי שלו במילוי עבודות משק הבית. גובה הפיצוי החודשי יכול להגיע עד 6,000 ₪ בהתאם לתנאי הפוליסה שנרכשה. פוליסת הביטוח של חברת הכשרה ביטוח, מעניקה גם פיצוי כספי על אשפוז עד 45 ימי אשפוז, פיצוי כספי חודשי לשנה וחצי למקרה של חלילה לידת תינוק עם מום מולד, פיצוי במקרה של אובדן כושר התפקוד בעבודות משק הבית בתקופת ההיריון ועוד.

 

ביטוח "שלב פלוס" הוא ביטוח אובדן כושר עבודה מבית חברת הכשרה ביטוח, הביטוח נועד למקרים שבהם בעקבות מחלה או תאונה המבוטח לא יכול לעסוק בשיעור של 75% בתחום העיסוק המקצועי שלו והוא גם לא יכול לעסוק בעבודה אחרת המתאימה לניסיון המקצועי שיש לו ולהשכלתו. הפיצוי מוענק למבוטח גם אם הוא חזר באופן חלקי לעבודתו לאחר שהוא לא עבד בתקופה של עד שנה בהתאם לתנאי הפוליסה שנרכשה. אם אובדן כושר העבודה נגרם כתוצאה מתרומת איברים או כתוצאה מהשתלה, תקופת ההמתנה מתקצרת ליומיים בלבד.

נשים יכולות לקבל את תגמולי הביטוח אם כתוצאה מהיריון הן אבדו את כושר עבודתן. חברת הכשרה ביטוח מעניקה גם תשלום עבור השתתפות המבוטח בקורסי הכשרה מקצועית על מנת לרכוש מקצוע חדש ולחזור למעגל העבודה.

 

הביטוח לבעלי משכנתא של חברת הכשרה ביטוח מאפשר למבוטח לשלב בין ביטוח חיים לבין ביטוח מבנה דירה, בנוסף לכך המבוטח לא יצטרך לשלם את תשלומי הפוליסה במקרה שהוא יאבד את כושר עבודתו. הביטוח לבעלי משכנתא של חברת הכשרה ביטוח מאפשר את סגירת תשלומי המשכנתא אם חלילה אחד מבני הזוג המבוטחים נפטר. ביטוח מבנה הדירה מכסה מקרים שיכולים לגרום לנזק למבנה הדירה כגון: שריפות, אירועי טבע, רעידות הטבה, שיטפון, נזק לרכוש צד ג', נזק שנגרם כתוצאה של התנגשות כלי רכב בדירה המבוטחת ועוד. הביטוח אינו מכסה מקרים בהם נגרם נזק לתכולת הדירה, לעומת זאת הביטוח מעניק שירותי חירום בנוגע לתקלות במערכות המים, אינסטלציה, מתקני הסקה המערכת החשמלית ועוד.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y