איחוד ישיר

חברת איחוד ישיר נוסדה בשנת 2000 והיא נמצאת בבעלות מלאה של חברת מגדל, חברת איחוד ישיר מוכרת ביטוחים ישירות ללקוחות באמצעות נציגי מכירה טלפוניים שעברו הכשרה מלאה בנושא הביטוח, בזכות המכירה הישירה, מחירי פוליסות הביטוח של חברת איחוד ישיר הם מחירים נמוכים יותר, תוך שמירה מתמדת על שירות אישי ברמה גבוהה.

הזמינות, המקצועיות וערכי השירות הגבוה שחברת איחוד ישיר מעניקה ללקוחותיה, יחד עם המחיר המשתלם, עוזרת למכירת ביטוחים כלליים לאלפי לקוחות באמצעות הטלפון, בנוסף על כך, עובדי חברת ביטוח ישיר מטפלים באופן שוטף בפוליסות הביטוח של הלקוחות ובתביעות השונות. המענה של אנשי צוות איחוד ישיר הינו מהנה מהיר ומקצועי המביא לתוצאות טובות גם מבחינת המחיר וגם מבחינת השירות.

 

פוליסת ביטוח רכב אצל איחוד ישיר מעניקה כיסוי גם במקרים של נזק לרכב וגם במקרים של נזקים לנוסעים ברכב, או נזק שנגרם להולכי רגל כתוצאה מהנהיגה ברכב המבוטח. בביטוח המקיף של חברת איחוד ישיר ישנן מספר הרחבות ללא תוספת תשלום כגון: הגנה משפטית במקרים שבהם מוגש כתב אישום נגד המבוטח. סיוע בתביעה נגד צד ג' כאשר נגרם נזק לרכב המבוטח על ידי צד ג', פיצוי במקרה של גניבה של רדיו טייפ/דיסק על ידי מתן מכשיר רדיו טייפ/דיסק חדש. פיצוי מלא בעבור ערך הרכב במקרה והרכב יצא מכלל שימוש (טוטל-לוס).

 

ביטוח דירה של חברת איחוד ישיר כולל ביטוח מבנה ו/או ביטוח דירה, מעניק כיסוי לנזקים מגורמים שונים כגון: רעידת אדמה, נזקי טבע, שריפה, נזק בזדון, הצפת מים, פריצה וכדומה. לאחר שקרה חלילה הנזק לדירה המבוטחת בביטוח דירה, נקבע ערך תכולת הבית או על פי הצהרה של המבוטח או על פי סקר של שמאי מומחה. בביטוח דירה ישנה אפשרות להרחבות מיוחדות בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח.

 

הבנקים המעניקים את המשכנתא ללקוח מחייבים אותו לעשות במקביל ביטוח משכנתא, ביטוח משכנתא אצל חברת איחוד ישיר מוצע ללקוחות במחירים אטרקטיביים יותר בהשוואה לחברות ביטוח אחרות, בנוסף לכך חברת איחוד ישיר מרחיבה את הכיסוי הביטוחי שלה ומוסיפה אליו גם חבות מעבידים ואחריות כלפי צד ג'.

 

ביטוח חיים הוא ביטוח שמעניק כיסוי ביטוחי במקרה של פטירת הלקוח והוא בדרך כלל נועד להבטיח לשאר בני המשפחה מקור הכנסה להגנת הביטחון הכלכלי של המשפחה ולשמירה על רווחתם, הפיצוי הכספי שחברת איחוד ישיר מציעה במקרה של חלילה פטירת המבוטח הוא סכום חד פעמי שמשולם לשאריו של המבוטח, ניתן לקבל הצעת מחיר באינטרנט לביטוח חיים למקרה מוות או באמצעות שיחה טלפונית.

 

חברת איחוד ישיר מציעה כיסוי רחב ועמוק באמצעות ביטוח תאונות אישיות המעניק כיסוי ביטוחי במקרה של נכות, אובדן כושר עבודה וחלילה מוות שנגרמו כתוצאה מתאונה, בפוליסת הביטוח של איחוד ישיר ניתן להתאים את הביטוח באופן אישי ללקוח על פי הצרכים הספציפיים שלו ובהתאם לגילו, הכנסתו, המקצוע שבו הוא עוסק ומצבו הבריאותי. ניתן להוציא מהפוליסה מקרים חריגים וכן לדאוג לכיסוי ביטוחי בכול מקום בעולם.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת איחוד ישיר כולל גם שורה של כיסויים סטנדרטיים בגין הוצאות רפואיות ואובדן של רכוש, אבל ניתן גם לשנות את הפוליסה בהתאמה אישית על פי מספר נוסעים, יעד הנסיעה ומהותה.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y