מנורה מבטחים

חברת מנורה מבטחים נוסדה בשנת 1935 ונתח השוק שלה בתחום הביטוח עומד על 10% מסך הפרמיות הנמכרות בארץ. חברת מנורה מבטחים נמצאת במקום השלישי בשוק הביטוח הישראלי, ברשות חברת מנורה עומד מערך סוכני ביטוח מקצועיים ומיומנים הפזור בכל רחבי הארץ.

חברת מנורה מבטחים ביססה לעצמה במהלך השנים שם של חברה יציבה, סולידית ומקצועית שיכולה להעניק ללקוחות שלה שירות מקצועי ויחס אישי, חברת מנורה הצליחה ליצור את התשואות הגבוהות ביותר בתחום של ענף ביטוח חיים לעומת שאר חברות הביטוח. חברת מנורה מבטחים מציעה ללקוחותיה שלל של ביטוחים כגון: ביטוח חיים, ביטוח מנהלים, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח משכנתא, ביטוח מחלות קשות, ביטוח בריאות לכל המשפחה, ביטוחים קבוצתיים, ביטוחי שיניים, ביטוח בריאות לעובדים זרים, ביטוחי רכב ועוד.

מחלקת הלוואות ומשכנתאות של חברת מנורה מבטחים מעניקה הלוואות למגוון מטרות, כל אחד יכול לפנות לחברת מנורה ולקבל ממנה מימון לרכישת בית, רכישת רכב, רכישת נכס מסחרי ועוד. בהלוואות הניתנות על ידי חברת מנורה ניתן לשלב בין מספר מסלולי הלוואה כגון הלוואה צמודה או הלוואה לא צמודה למדד, הלוואה בריבית קבועה או הלוואה בריבית משתנה, ישנה אפשרות לפירעון מוקדם של הלוואה, אפשרות של דחיית תשלומים ועוד.

חברת מנורה מציעה מספר מסלולים לפנסיה כגון: פנסיית מבטחים חדשה שמעניקה למבוטח  ולבני משפחתו כיסוי ביטוחי נרחב ומקיף, קרן פנסיה זו מעניקה פנסיית פרישה מגיל שישים ולכל החיים, פנסיה חלקית או מלאה, זמנית או תמידית, במצב של אובדן כושר עבודה וכמובן שבמקרה של פטירה המבוטח תשלומי הפנסיה מועברים לקרובי משפחתו.

המבוטח יכול לבחור את מסלול ההשקעה המתאים לו ביותר מבין האפשרויות הבאות: מסלול השקעה סולידי, מסלול השקעה כללי, מסלול השקעה נועז.

מנורה מבטחים גמל מציעה ללקוחות שלה מגוון רחב מאוד של קופות גמל גם לשכירים וגם לעצמאים. קופת גמל אישית לתגמולים ופיצויים של חברת מנורה מאפשרת ללקוח לנהל חשבון נפרד בקופה, בחשבון זה נרשמים בכל חודש הכספים הנמצאים ברשות החבר ובנוסף החבר יכול לראות את הרווחים שהצטברו בקופה.

למעסיקים מציעה חברת מנורה, קופה מרכזית לפיצויים, באמצעות קופת גמל זו המעסיק חוסך לעצמו את הסכומים הגבוהים שהוא יצטרך לשלם כפיצויי פיטורים, המעסיק פותח חשבון פיצויים שאליו הוא מפריש סכום קבוע שלא עולה על 8.33% משכרם החודשי של העובדים בחברה, הכספים הללו מושקעים על ידי חברת מנורה באפיקים השקעה שונים על פי בחירתו של הלקוח לדוגמה מסלול ללא מניות המושקע בעיקר באגרות חוב ממשלתיות.

בנוסף לפוליסת ביטוח לתוכניות פנסיה וקופות גמל מציעה חברת מנורה ללקוחות שלה ניהול תיקי השקעות, בעזרת מנהל השקעות אישי שמלווה את הלקוח לאורך כל הדרך, בפגישה הראשונה בין מנהל התיק לבין הלקוח מנהל תיק ההשקעות שומע מאת הלקוח גם על מצבו הפיננסי הנוכחי וגם על הצרכים האישיים שלו, הלקוח בעזרתו של מנהל התיקים קובע את אסטרטגיית ההשקעות שמתאימה ביותר לצרכים של הלקוח. חברת מנורה פותחת חשבון על שם הלקוח ומנהל התיקים האישי מקבל ייפוי כוח כדי לבצע פעולות של קנייה ומכירה של נכסים בתיק הלקוח. חשבון זה הוא חשבון שנועד אך ורק לצורך ניהול תיק ההשקעה ולא ניתן לבצע בו פעולות אחרות מלבד הפקדה ומשיכה של כספים.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y