ביטוח שירביט

חברת ביטוח שירביט החלה את פעולתה בתחום הביטוח בשנת 2000, החברה מציעה פוליסות ביטוח בתחומים הבאים: רכב, רכוש, דירות, בתי עסק, תאונות אישיות, ביטוחי חבויות, ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד. חברת ביטוח שירביט משווקת ללקוחותיה מוצרי ביטוח איכותיים בגיבוי של אנשי מקצוע מומחים ואמינים המעניקים ללקוחותיהם שירות ברמה הטובה ביותר.

לחברת ביטוח שירביט ישנם שבעה סניפים מרכזיים בערים: תל אביב, ראשון לציון, נתניה, ירושלים, חיפה, באר שבע ואשדוד.

 

פוליסת ביטוח לרכב אצל חברת ביטוח שירביט כוללת מלבד הביטוחים הרגילים גם מענה טלפוני 24 שעות ביממה, שירותי גרירה ושירותי דרך 24 שעות ביממה, רכב חלופי במקרה של תאונת טוטל-לוס או במקרה של גניבה, ביטוח לרדיו דיסק, טיפול בתביעות צד ג' ע"י עו"ד של החברה, כיסוי לשמשות הרכב ללא השתתפות עצמית והשתתפות עצמית מוקטנת במוסכי ההסדר שנמצאים בכול רחבי הארץ.

 

ביטוח הדירה של חברת ביטוח שירביט מתחלק לשתי קטגוריות ביטוח מבנה – שמכסה את המבוטח בגין נזקים אשר יגרמו לדירה במקרים של חלילה: רעידת אדמה, שריפה, הצפות, נזקי טבע, התפוצצות, קצר חשמלי, פיצוץ בצנרת המים ועוד. ביטוח תכולה – המעניק כיסוי לרכוש הנמצא בתוך הדירה או הבית וגם לרכוש של אחרים שנמצא באחריות המבוטח במקרים דומים למקרים של ביטוח מבנה.

 

פוליסת ביטוח נסיעות של חברת שירביט כוללת הרחבות רבות וביניהן גם החזר כספי במקרה של ביטול הנסיעה כתוצאה ממחלה קשה או אשפוז, וגם הטסה רפואית חזרה לארץ במקרה חירום וכדומה.פוליסת ביטוח נסיעות של חברת שירביט "שיר לנוסע" היא פוליסה מוכרת בכל רחבי העולם ואלפי נוסעים משתמשים בה בשביעות רצון מלאה. סכומי הביטוח בפוליסה זו נחשבים לגבוהים ביותר בתחום זה והם מעניקים כיסוי ביטוחי העונה כמעט על כל הצרכים.

 

ביטוח תאונות אישיות של חברת שירביט מכסה על הוצאות כספיות של המבוטח במקרה של נזק גופי שנגרם כתוצאה מתאונה, מדובר בהוצאות שקופות החולים אינן מכסות וגם לא ביטוח החיים או ביטוח הבריאות. ביטוח תאונות אישיות של חברת שירביט מבטיח למבוטח סכום כספי במקרה של נכות וגם תמיכה כספית אם כתוצאה מהתאונה הלקוח צריך להיות מאושפז. כיסוי הביטוח תקף 24 שעות ביממה בכול העולם ואפשר לצרף גם את הילדים במשפחה לביטוח זה.

 

חברת ביטוח שירביט עוסקת גם בנושא הביטוחים של כלי שיט, פוליסת הביטוח של חברת שירביט מעניקה למבוטח כיסוי גם לנזקים לכלי השייט וגם נזקים לצד שלישי, גם אם הוא אינו משיט את כלי השייט, אלא נמצא עליה או מחוצה לה והוא נפגע בגלל כלי השייט. מלבד ביטוח החובה ניתן לעשות גם פוליסת ביטוח מקיף לכלי השייט הכולל ביטוח רכוש צד ג' וביטוח בעת גרירת כלי השייט ליבשה. את ביטוח כלי השייט ניתן לרכוש גם באמצעות אתר האינטרנט של חברת שירביט בהליך פשוט וקצר.

 

חברת ביטוח שירביט מציעה מענה רחב ומעניק מאוד לצורכי הלקוח בביטוחי הבריאות וביטוחי החיים שלה, פוליסות ביטוח אלו מותאמות באופן אישי למבוטח על ידי אנשי ביטוח מקצועיים היודעים את מלאכתם היטב, מחירי פוליסות ביטוח הבריאות וביטוח החיים של חברת שירביט הינם מחירים אטרקטיביים עם אפשרות להחזר תשלומים נוח.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y