שלמה חברה לביטוח

שלמה חברה לביטוח שמשרדיה נמצאים במרכז עזריאלי בתל אביב, החלה את פעילותה כמבטחת בשנת 2008, חזון החברה כפי שמפורסם באתר הבית שלה הוא להפוך להיות החברה המובילה בישראל בביטוח כללי תוך חמש עד שבע שנים, שלמה חברה לביטוח פועלת אך ורק דרך סוכני ביטוח והיא מוכרת פוליסות ביטוח רכב וביטוח דירה.

בניגוד לחברות ביטוח אחרות, שלמה חברה לביטוח אינה מחייבת בבדיקת מיגון לרכב ששוויו עד 90,000 ₪ כתנאי לרכישת פוליסת ביטוח רכב דרכה. החברה אינה מגבילה את הנהיגה ברכב רק לנהגים שנרשמו בפוליסת הביטוח, הסדר ההשתתפות העצמית על פי המפורסם באתר הבית של החברה הוא 395 ₪ בעבור רכב פרטי ו- 795 ₪ בעבור רכב מסחרי.

בנוסף להטבות אלו מציעה שלמה חברה לביטוח חבילה של כיסויים הנקראת ניו מושלם, חבילה זו כוללת, גרירה, ביטוח שמשות, שירותי דרך, רכב חליפי, הספקת דלק, החלפת גלגלים ועוד הכל בהתאם למפורט בתנאי הפוליסה.

 

פוליסת ביטוח הדירה ניוHOME של חברת שלמה חברה לביטוח מעניק מספר הרחבות לביטוח הדירה הסטנדרטי כגון: כיסוי לשבירת ציוד אלקטרוני בגובה של עד 10,000 ₪ בעבור הציוד הכלול בפוליסה, הרחבות לביטוח גינה, מבני עזר ומחסן כנגד שריפה, ברק או התפוצצות, אפשרות הרחבת ביטוח מבנה על פי "שווי שוק", אפשרות להרחבת צד ג' למחזיקי נשק ברשיון, ביטוח פעילות עסקית הכולל גם מלאי עסקי, כיסוי נזקי מים באמבטיות וכיורים כתוצאה מאיטום לקוי ועוד על פי המפורט בתנאי פוליסת ביטוח דירה של שלמה חברה לביטוח.

 

כאשר הלקוח של חברת שלמה חברה לביטוח רוצה להגיש תביעה עליו להודיע קודם כל לחברה אודות האירוע במועד סמוך להתרחשותו, את ההודעה ניתן למסור או לסוכן הביטוח של החברה או למוקד השירות של החברה. בנוסף על כך המבוטח צריך למלא טופס תביעה הנמצא גם באתר החברה ולשלוח אותו, כדי שחברת הביטוח תתחיל לפעול בנוגע לתביעה שלו.

 

השלב הבא הנוגע לטיפול בתביעת רכב שמוגשת על ידי המבוטח הוא הערכת שמאי, המבוטח בפוליסת ביטוח של שלמה חברה לביטוח יכול לבחור שמאי חוץ מתוך רשימה של שמאים שנמצאים בהסדר עם החברה, על מנת שהשמאי יוכל להעריך את הנזק שנגרם לרכב. אם למבוטח אין העדפה לגביי שמאי ספציפי חברת הביטוח שלמה חברה לביטוח תבחר שמאי בעבור הלקוח ותעביר לו את פרטי ההתקשרות עם השמאי. השמאי לאחר שביצע את הערכת התיקון יעביר את הערכה גם למבוטח וגם לחברה, המבוטח יכול לערער על ההצעה באמצעות הערכה נגדית. לפרטים נוספים בנוגע להערכת השמאי ניתן לפנות לאתר החברה או לאחד מסוכני הביטוח של חברת שלמה חברה לביטוח.

 

באתר של חברת שלמה חברה לביטוח ניתן למצוא מספר רשימות ושירותים העומדים לרשות המבוטח כגון: רשימת שמאי רכב, רשימת המוסכים שנמצאים בהסדר עם חברת הביטוח, רשימת שמאי רכוש הקשורים לביטוח דירות.

 

חברת הביטוח שלמה חברה לביטוח מפרסמת באתר הבית שלה את רשימת ספקי השירות שהמבוטחים בפוליסות של החברה יכולים להיעזר בהם כדלקמן: שירותי רכב וגרירה הניתנים במסגרת ביטוח הרכב, שירות תיקונים לנזקי מים במסגרת ביטוח דירה, שרות לנזקי מים לבעלי פוליסת מבנה משכנתא ושירות לתיקון מכשירים חשמליים במסגרת ביטוח הדירה.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y