שומרה חברה לביטוח

שומרה חברה לביטוח נוסדה בשנת 1943 ופעלה בעיקר בתחום העסקי, בשנת 1986 שומרה חברה לביטוח הפכה לחברת בת של חברת "סיני החזקות ביטוח בע"מ" והחלה להרחיב את פעילותה למגזרים נוספים, בשנת 2002 שומרה חברה לביטוח החלה לפעול באופן עצמאי בכל ענפי הביטוח באמצעות מכירת פוליסות ביטוח על ידי סוכני ביטוח.

שומרה חברה לביטוח מכריזה על עצמה כחברה משפחתית המקפידה לשמור על יחס חם ומשפחתי לעובדיה, החברה מתמקדת בהענקת תשומת לב אישית לא רק לעובדיה אלא גם ללקוחות החברה וזאת בעזרת יצירת סביבת עבודה נעימה ותומכת. כדי להמשיך בהצלחתה, שומרה חברה לביטוח מתגמלת את הסוכנים שלה באופן קבוע על הצלחתם מתוך ראייה כי סוכני הביטוח שלה הם שותפים מלאים להצלחתה.

 

שומרה חברה לביטוח מחויבת לייצר רווחים בעבור לקוחותיה, בעלי המניות והסוכנים, והיא עושה זאת תוך הקפדה על ערכים שך הגינות ויושר אישי גם כלפי המבוטחים בחברה וגם כלפי עובדי החברה.

 

בפוליסת ביטוח הדירה מציעה שומרה חברה לביטוח מספר הרחבות וכיסויים בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח כגון: ביטוח שבר לכיריים חשמליים, ביטוח חפצי אורחים ועובדים, ביטוח חבות מעבידים לעובדי משק בית, כיסוי מפני נזקי רעידת אדמה, אפשרות להרחבת 10% לסכום ביטוח התכולה, ביטוח למחזיקי אקדח ברשיון ועוד. בנוסף על כך ניתן לרכוש הטבות נוספות הקשורות לביטוח דירה כגון: שירותים רפואיים למבוטח בדירה, שירותי חירום, שירותי תיקונים קלים בדירה, שירות בדיקת חיוניות הדירה המתבצע אחת לשנה, שירות טלוויזיה חליפית ועוד.

 

בביטוח מקיף לרכב מציעה שומרה חברה לביטוח מחירים אטרקטיביים הכוללים גם הטבות וגם הנחות. פוליסת הביטוח מיודעת לנהגים מעל גיל 24 בעלי וותק נהיגה מעל שנה. שומרה חברה לביטוח מעניקה מספר הטבות אוטומטיות ללא צורך בתשלום נוסף בביטוח המקיף לרכב כגון: אי גביית דמי השתתפות עצמית במצב של ירידת ערך הרכב כתוצאה מתאונה, ביטוח אביזרים עד לסכום של 2,500 ₪, ביטול השתתפות עצמית במקרה של גניבת הרכב ומציאתו עם נזק. הרכב המבוטח נחשב ל"טוטל לוס" אם אירע לו נזק מעל 50%, אפשרות להגנה משפטית עד לסכום של 15,000 ₪, הנחת "לקוח מועדף" ועוד. באתר חברת שומרה חברה לביטוח ניתן למצוא פירוטים נוספים, הטבות ומחירים מיוחדים הקשורים לביטוח המקיף של הרכב.

 

חברת שומרה חברה לביטוח מציעה ביטוח מיוחד לעסק הכולל בין השאר: ביטוח מפני נזקי אש הפורצת בתוך העסק ומזיקה לרכוש או לתכולה שלו. הכיסוי הביטוחי מעניק פיצוי גם בגין הוצאות כספיות על פינוי הריסות העסק, במידה והעסק נהרס כתוצאה מאירוע שמוכר על ידי פוליסת הביטוח. פיצוי כספי באם הכספים של בית העסק אבדו כתוצאה משוד או גניבה, כיסוי בגין תביעה על ידי אחד העובדים בעסק או על ידי צד שלישי הטוען שנפגע כתוצאה מפעילות העסק, פיצוי כספי במקרים של שבר של שמשות שלטים ומראות בתוך בית העסק ועוד. בפוליסת ביטוח של שומרה חברה לביטוח ניתן לקרוא בבירור את תנאי הפוליסה המחייבים והפירוט שלהם.

 

לשומרה חברה לביטוח ישנה פוליסת ביטוח מיוחדת המיועדת לענף היהלומים, פוליסת ביטוח זו מבטחת תכשיטים, יהלומים ואבנים יקרות, הפוליסה נוצרה ועודכנה בזכות הידע הרב והניסיון שהצטברו אצל שומרה חברה לביטוח והיא מבטחת את היהלומנים בישראל מפני אובדן, גניבה או נזק תאונתי לרכוש. באתר החברה ניתן לקרוא בהרחבה את תנאי הפוליסות ליהלומנים ולתכשיטנים.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y