ביטוח חיים  AIG

חברת הביטוח AIG נחשבת לאחת מחברות הביטוח המובילות בישראל והיא מציעה מגוון מסלולים לביטוח חיים כאשר המבוטח יכול להחליט על שילוב בין מסלולים, הרחבות חשובות וקביעת סכום הפיצוי. ביטוח חיים  AIG נחשב לבין ביטוחי החיים המובילים ויש בו יתרונות רבים לעומת המתחרות בשוק. 

גובה סכום הביטוח נקבע על פי רצונו של המבוטח כאשר החברה מציעה כיסוי כפל מתאונה, כלומר תשלום נוסף על סכום הפיצוי במקרה של מוות בתאונה. במקרים בהם שני בני הזוג בוחרים ביטוח חיים  AIG ניתן לקבל הנחה משמעותית של 5% בעלות הפוליסה.
 
ביטוח חיים ריסק
 
ביטוח חיים  AIGאינה יכולה לפצות על אובדן בן משפחה או אדם קרוב אך רכישת ביטוח מהחברה מסירה דאגה מהמבוטח לגבי העתיד של בני משפחתו במקרה בו הוא מת מתאונה או מחלה. תעריפי הביטוח משתנים ככל שגיל המבוטח עולה ובהתאם לבחירת המבוטח ניתן לעדכן את הפוליסה מידי שנה או אחת לחמש שנים. את הביטוח ניתן להרחיב כנגד מקרים בהם המבוטח הופך לנכה ומאבד את יכולתו לעבוד ולהשתכר וכנגד מחלות קשות כמו מחלות לב וסרטן. כך יכול המבוטח לדאוג לעתידו ולעתיד בני משפחתו היקרים לליבו ולהבטיח את פרנסתם במקרים קשים אלה. 
 
לדאוג לביטוח חיים מקצועי
 
ביטוח חיים  AIGמציע למבוטחים ביטוח מקצועי ומקיף אשר ידאג לעתיד המבוטח במקרים רבים כמו נכות צמיתה, אובדן יכולת עבודה או ממחלה קשה. במקרי מוות של המבוטח תוכל המשפחה לקבל כיסוי החשוב כל כך ברגעיה הקשים ביותר לאחר אובדן בן המשפחה היקר לליבם וכך יכול המבוטח לדעת כי הוא דואג לרווחתם הכלכלית במקרה והוא מת מתאונה בארץ או בחו"ל או מאבד את יכולתו לתמוך במשפחה כלכלית כתוצאה מנכות או מחלה קשה. חשוב שלא להסתמך רק על ביטוח המנהלים מכיוון שאז המבוטח נמצא במצב של תת ביטוח, כלומר, אין הוא ובני משפחתו מכוסים בביטוח רחב ומקצועי הכולל מקרים רבים וגם סכומי הפיצוי הם שונים. התאמה אישית של הביטוח תביא לשקט נפשי של המבוטח כי עשה הכל על מנת להבטיח את עתידם ורווחתם הכלכלית של בני משפחתו.

ביטוח למשכנתא
 
ביטוח חיים  AIGניתן לרכישה גם עבור מי שלוקח משכנתא ומחויב על ידי בנק המשכנתאות לרכוש ביטוח. ביטוח זה חשוב מאוד וכך יכול המבוטח לדאוג לכך שבני משפחתו לא ישארו ללא קורת גג בגלל אי יכולתם להחזיר את תשלומי המשכנתא. חברת הביטוח מציעה הטבות ייחודיות לרוכשי הביטוח דרכה כמו תשלום כיסוי עוד בזמן שהמוטח בחיים במקרים בהם אובחן המבוטח כחולה במחלה סופנית וכך הוא יוכל לקבל 50% מסכום הביטוח המוגדר בפוליסה לטובת החזר תשלומי המשכנתא. החברה מציעה תשלום חודשי קבוע לכל אורך הפוליסה כאשר 3 שנים אחרונות הן חינם, מה שיקל מאוד על תשלומי ההוצאות החודשיות. ניתן לרכוש גם הרחבות וכך להסיר דאגה במקרים של מחלות, כניסה למעגל המובטלים ועוד.
 

לקבלת הצעת ביטוח חיים

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח חיים ללא כל התחייבות מצדך

מוות נכות  אובדן כושר עבודה 

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y